Jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebują sprzedawcy Etsy? 4 niesamowite rodzaje ubezpieczeń!

Najlepiej jest wiedzieć, jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebują sprzedawcy Etsy; nie ma nic gorszego niż ekscytacja założeniem firmy tylko po to, by stracić wszystko z powodu kosztownego i czasochłonnego problemu. Niestety ostatnio nie było zbyt wielu pozytywnych wiadomości związanych z epidemią koronawirusa.

W rezultacie duża liczba osób szukała sposobów na poprawę nastroju. Na przykład ręcznie robione upominki produkowane z miłością, troską i uwagą są sercem Twojej firmy.

Jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebują sprzedawcy Etsy? 4 niesamowite rodzaje ubezpieczeń!

Klienci mogą nagrodzić się konkretnym przedmiotem lub szerzyć radość poprzez prezenty, które możesz podarować, robiąc to, co lubisz. Jednak tak daleko zajdziesz tylko wtedy, gdy będziesz polegać na dobrej woli innych. Po wykupieniu ubezpieczenia sprzedawcy Etsy możesz przestać martwić się ryzykiem i skupić się na rozwoju swojej firmy.

4 rodzaje ubezpieczeń, których potrzebują sprzedawcy Etsy

Możesz pokonać pandemiczny blues, wykonując trochę pracy ręcznej. Coraz częściej ludzie są zmuszeni spędzać więcej czasu w domu z powodu izolacji społecznej i blokad. W rezultacie rośnie również popyt na artykuły domowej roboty i materiały rzemieślnicze.

W trzecim kwartale 2020 r. Etsy spodziewa się 100-procentowego wzrostu liczby nowych sprzedawców korzystających z platformy e-commerce. Jednak małe firmy mogą mieć trudności ze zrozumieniem swoich wymagań ubezpieczeniowych na wczesnych etapach swojego rozwoju. Na początek przejrzyjmy podstawy tego, jakich rodzajów ubezpieczeń potrzebują sprzedawcy Etsy.

#1. Ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt

Rzeczy, które są bardziej podatne na szkody, powinny być ubezpieczone. Przykłady obejmują biżuterię, kosmetyki, artykuły do ​​pielęgnacji ciała i kąpieli, świece, woski, odzież dziecięcą oraz żywność i napoje. Jeśli coś pójdzie nie tak, ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkt powinno obejmować wszystko, co spożyte, przetrawione lub zastosowane miejscowo. Ponadto ważne jest, aby zwracać uwagę na zagrożenia dla zwierząt i dzieci, takie jak guziki, nici i resztki materiału.

#2. Ubezpieczenie od szkód osobowych i majątkowych

Sprzedawcy Etsy powinni wykupić ubezpieczenie na wypadek niezamierzonych obrażeń i szkód majątkowych. Mogą złamać biodro i być przez jakiś czas bez pracy po poślizgnięciu się i upadku na śliskim progu. Opinia publiczna może pozwać Cię o odszkodowanie, jeśli Twoje stragany ulegną zawaleniu i ktoś zostanie ranny.

Jest podobny do ubezpieczenia od odpowiedzialności za produkt, ponieważ obejmuje koszty obrony prawnej, a także wszelkie szkody, które jesteś winien w wyniku wypadku. Ponadto wiele rynków i targów rzemieślniczych wymaga tego jako warunku prowadzenia działalności, jeśli regularnie na nich sprzedajesz.

#3. Ubezpieczenie OC pracodawcy

Dobrobyt pracowników ma ogromne znaczenie. Jeśli zatrudniasz kogoś innego niż rodzina, musisz mieć ubezpieczenie od odpowiedzialności pracodawcy. Nawet jeśli Twoi pracownicy są tymczasowi, w niepełnym wymiarze godzin lub są wolontariuszami, są objęci ubezpieczeniem, jeśli zachorują lub zranią się podczas pracy dla Ciebie.

Jest to realna alternatywa dla tych, którzy mają psa, który nie pozwoli im się spakować lub przenieść swojego dobytku z powodu zagrożenia atakiem. Jeśli skaleczą się zabłąkanym nożem rzemieślniczym, przez jakiś czas przestaną działać.

Cóż, możesz przeczytać, co to jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej lokalu.

#4. Ubezpieczenie towarów i mienia

Uszkodzenia zapasów i sprzętu mogą zostać pokryte polisą ubezpieczeniową towarów i mienia. Mimo to ubezpieczenie od przerw w działalności chroni Cię, jeśli katastrofa, taka jak pożar lub powódź, uniemożliwi Ci kontynuowanie działalności w zwykły sposób. Wyobraź sobie, na przykład, zniszczenie danych Twojego komputera lub laptopa z powodu pękniętej rury w magazynie.

Jeśli utracisz dostęp do internetu, nie zrealizujesz żadnych oczekujących na Ciebie zamówień. Zakładając, że zostanie zniszczony, twoje ubezpieczenie zastąpi całkowitą wartość utraconych zapasów. Kolejną korzyścią jest to, że możesz tymczasowo przenieść swoją firmę i nadrobić utracone pieniądze.

Czy sprzedawcy Etsy muszą mieć ubezpieczenie?

Przeciwieństwo jest prawdą. Aby sprzedawać na Etsy, nie musisz być objęty żadną polisą ubezpieczeniową. Jeśli jednak chcesz, aby Twój sklep internetowy działał na wypadek katastrofy, musisz go mieć. Klient może pozwać Cię o odszkodowanie, jeśli Twój produkt powoduje na przykład anafilaksję. Niestety rozwiązanie takich problemów jest czasochłonne i czasochłonne. Ponadto odwracają Twoją uwagę od codziennych zadań związanych z prowadzeniem firmy.

Jeśli zsumujesz opłaty sądowe, opłaty prawne i utracone zarobki, możesz spodziewać się znacznej straty. Należy pamiętać, że chociaż ubezpieczenie sprzedawcy Etsy jest doskonałą wartością, nie eliminuje tych obaw.

Naprawia wszystko, spłaca długi i daje siłę woli, aby iść dalej, nawet gdy sytuacja jest ciężka. Było to nieistotne w wielkim schemacie rzeczy. To tylko połowa walki, jeśli wiesz, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz.

To okładka!

Ponieważ dotarłeś do tego punktu, na pewno wiesz, jakich rodzajów ubezpieczeń potrzebują sprzedawcy Etsy. Upewnij się, że nie robisz nic niezgodnego z prawem, aby zapobiec wypłacie ubezpieczenia, jeśli chcesz się upewnić, że tak się stanie. Jak mówią, być poinformowanym to jak wygrać połowę bitwy. Cóż, możesz chcieć wiedzieć, jak sprzedać ubezpieczenie kredytu hipotecznego i jak sprzedać agencję ubezpieczeniową.