Gdzie w suszarce trafiają skarpety? 3 zaskakujące miejsca, w których można znaleźć te rzeczy!

Gdzie skarpetki idą w suszarce? Istnieją teorie, dlaczego znikają one, podobnie jak w czarnej dziurze lub bębnie pralki, w innych przedmiotach odzieżowych, wokół suszarki i pralki.

Spróbuj również wyczuć wnętrze i przód. Twoje skarpetki mogą tam wisieć.

Gdzie w suszarce trafiają skarpety? 3 zaskakujące miejsca

Po pierwsze, tył może mieć gumową uszczelkę. Podarte, zużyte i brakujące skarpetki mogą powodować dyskomfort i stres. Czasami nie wpadają do uszczelki, ponieważ zostają uwięzione w suszarce.

Dobrą rzeczą jest to, że nadal możesz to naprawić, zatrudniając dostawcę usług domowych. Mogą z łatwością wykonać tę pracę dla Twojej wygody.

Miejsca, do których trafiają skarpety w suszarce

Więc gdzie skarpetki idą w suszarce? Oto miejsca, w których można znaleźć skarpetki w suszarce:

#1. Wewnątrz czarnej dziury lub bębna pralki

Pralka nie je skarpetek. Czasami pozostają w tyle, gdy ich partner podróżuje z mokrym praniem w pralce, aż do suszarki. Przeładowana podkładka powoduje, że skarpeta odsuwa się od bębna. Skarpety zatrzymują się w trudno dostępnych miejscach, co nazywa się czarną dziurą podkładki. Kiedy przyjrzysz się temu bliżej, zdasz sobie sprawę, że skarpetki znajdują się w głębokiej przestrzeni wszechświata pralki lub suszarki.

#2. Gdzieś w pobliżu suszarki i pralki

Zgubiona skarpeta jest tuż przed tobą. Wystarczy sprawdzić obok, za i między suszarką a pralką. Śliska nakładka na stopkę zwykle powoduje spadek transferu. Zagubiona skarpeta często pojawia się, gdy przenosisz ubrania z pralki do suszarki i kosza. Możliwe, że znajduje się w środku lub wokół przeszkody. Możliwe nawet, że skarpeta nie dociera do pralki.

#3. Wewnątrz wszystkich innych ubrań

Te małe skarpetki często utknęły w innych ubraniach. Właśnie wtedy należy winić tutaj elektryczność statyczną. Zauważysz wtedy, jak wybrzuszają się w rękawie. Tyle tylko, że już zrezygnowałeś z tej pary. Zawsze będzie o wiele lepiej je sprawdzić.

Rozwiązanie zagadki brakujących skarpetek w suszarce

Głodna maszyna jest znanym winowajcą, dlaczego skarpetki znikają w suszarce. Po prostu męczące jest dać się zwieść pralce lub suszarce, która nie działa prawidłowo. Zaczynając od dolnego panelu, odkryjesz, co tam jest w środku. Maszyna zjada małe rzeczy, takie jak skarpetki. Możliwe jest również, że urządzenie zje jak najwięcej skarpetek. Skarpetki najprawdopodobniej wśliznęłyby się w otwór do uszczelki. Gruby gumowy pierścień na podkładce ładowanej od przodu zapewnia szczelne zamknięcie drzwi.

Gdy suszarka obraca się z ekstremalną prędkością, skarpetki prześlizgują się przez otwór. Rozcinają się również wewnątrz uszczelki i zatrzymują ją w przestrzeni pod metalowym koszem do mycia. Ten problem może wystąpić latami, ponieważ urządzenie jest przydatne w większości sytuacji. Doświadcz tego samego na niewielką skalę w większości domowych maszyn. Podobnie najlepiej jest sprawdzić i wyczyścić gumową uszczelkę drzwi w pralce i suszarce ładowanej od przodu. Moi przyjaciele, powinniście spróbować przeczytać to: nigdy nie zgub skarpet w praniu suszarki.

Proste hacki do rozwiązania problemu

Pranie i suszenie ubrań nie jest zabawne. Ale kiedy wydaje się, że brakuje skarpet, może to skutkować detektywami z wydziału zabójstw. Czy to Gold Toe, Gucci czy Nike, żadne skarpetki nie są odporne na zgubienie. Jak wspomniano, skarpetki gubią się, gdy przywierają do bębna pralki, wypadają z kosza lub przylegają do spodni. Pralka lub suszarka również zjada skarpety, gdy wypada z bębna i przykleja się do sekcji urządzenia. Inne skarpetki również trafiły do ​​pompy lub odpływu wody, ponieważ, żartem, chcą uniknąć twoich stóp.

Hakowanie nr 1. Korzystanie z agrafki

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie agrafki. Zdejmij skarpetki i przypnij je za pomocą szpilki, ponieważ udowodniono, że jest to skuteczny system skarpet, dzięki któremu para nie rozdzieli się podczas prania. Jest mało prawdopodobne, że elementy garderoby przesłonią parę. Nie będzie przywierać do ukrytej powierzchni jako upadek lub podkładka w poboczu otworu. Nie myśl, że agrafki uszkodzą tylko podkładkę. Lepiej wybrać plastikowe klipsy do skarpet do zakupu online.

Hakowanie nr 2. Korzystanie z kosza

Rozdziel skarpetki za pomocą kosza. Trzymaj je osobno, aby nie schowały się podczas upadku. Te skarpetki nie utkną w łapaczu kłaczków ani w żadnym innym miejscu. Jeszcze lepiej, użyj małej siateczkowej torby lub poszewki na poduszkę, aby skarpetki nie zniknęły; dotyczy to zarówno suszarki, jak i maszyny.

To okładka!

Teraz dowiesz się, gdzie trafiają skarpety w suszarce: w czarnej dziurze lub bębnie pralki, czy po prostu wokół pralki lub suszarki, & wewnątrz wszystkich innych ubrań. Rozwiąż zagadkę ich utraty za pomocą koszyczka i agrafki. Nie ma mowy, aby Twoje skarpetki znów się zgubiły, dzięki czemu będziesz wolny od stresu! Nie zawsze będziesz myślał, że skarpetki się zgubią podczas korzystania z maszyny. Przeczytaj powiązane artykuły; wiem, dlaczego suszenie suszy się tak długo i jak wyjąć kredki z suszarki.