Co napisać na tort weselny

Jeśli nie masz pewności, co napisać na torcie weselnym, wypróbuj dwie opcje. Po pierwsze, pamiętaj, że możesz napisać tylko krótkie zdanie, a mimo to chcesz, aby ciasto wyglądało elegancko.

Czy jesteś również ciekaw innych zwyczajów związanych z tortem weselnym? Na przykład, kiedy pokroić tort na weselu?

Co napisać na tort weselny

Zapraszam do przeglądania naszego bloga, aby dowiedzieć się, czego można się spodziewać po zwyczajach związanych z tortami weselnymi.

Co napisać na tort weselny

Śluby

Możesz wybrać swoją ulubioną krótką linijkę ze swojej przysięgi ślubnej i napisać ją na swoim torcie weselnym. Innym wyjątkowym podejściem jest zlecenie dekoratorowi pisania krótką czcionką, aby śluby wyglądały jak wzory na torcie weselnym.

Dekorator może wykorzystać wierzch tortu do napisania ulubionej linijki z Twoich ślubów. Ale jeśli chcesz zawrzeć więcej słów, może być również atrakcyjne wizualnie napisanie na bokach tortu.

Wykorzystaj wiele poziomów tortu weselnego, aby zobaczyć swoje szczere przysięgi. Po prostu dobrze przedyskutuj to z dekoratorem, aby ciasto nadal wyglądało pięknie na tę okazję.

Krótkie życzenia

Bardziej klasycznym podejściem do pisania na torcie weselnym jest umieszczanie krótkich życzeń lub wiadomości. Jeśli Twój tort weselny ma wyszukane wzory i szczegóły, dekorator może zalecić użycie krótkich i prostych życzeń, aby ogólny projekt nie wyglądał na niechlujny.

Niektóre przykłady krótkich wiadomości to „długo i szczęśliwie”, „razem na zawsze” i inne odmiany życzeń nieskończonego szczęścia i dobrej przyszłości. Ponadto niektóre pary, o których wiadomo, że mają poczucie humoru, mogą również zdecydować się na zabawne kalambury i krótkie dowcipy dotyczące bycia nowożeńcami.

Na przykład „rzeczy właśnie stały się realne”, „poczekaj, jest ślub?” i inne mądre, ale wciąż odpowiednie dowcipy. Ale oczywiście nigdy nie możesz się pomylić z pojedynczymi słowami, takimi jak „szczęście” lub „miłość” na torcie weselnym, jeśli nie wiesz, co napisać.

Co jest na wierzchu weselnego tortu?

Tort weselny tradycyjnie ma na wierzchu dekorację zwaną topper tort weselny. Jest to zwykle figurka przedstawiająca formalny strój ślubny pary.

Nakładka na ciasto może być jadalna lub nie i nie musi modelować pary. Może to być również dowolny symbol reprezentujący pasję pary, coś dziwacznego, a nawet słowa zamiast pisać je z wisienką na torcie.

Topper tort może być również inicjałami nowożeńców lub innymi ozdobnymi figurami, które pasują do motywu ślubu. Niektóre rodziny mają nawet pamiątkę, która służy jako nakładka na tort weselny.

Czy mój tort weselny potrzebuje nakładki?

Nie trzeba zakładać toppera na tort weselny, ale może to być również pamiątka po ślubie. Jeśli jednak uważasz, że Twój tort weselny już sam w sobie wygląda na kompletny, możesz pominąć topper na tort.

Czy wiesz, dlaczego oszczędzasz najwyższy poziom tortu weselnego? Następnie przeczytaj, dlaczego trzyma się go razem z topperem na większości wesel.

Jaki rodzaj ciasta jest najlepszy na wesele?

Dobrym pomysłem jest zaoferowanie dwóch smaków tortu weselnego, jeśli tort weselny będzie tylko deserem. Pierwszy to ulubione ciasto pary, natomiast kontrastowa alternatywa dla gości.

Jednak tort weselny powinien najpierw cieszyć się parą. Wybierz rodzaj, który najlepiej odpowiada Tobie i Twojemu partnerowi, a następnie przygotuj inne desery dla gości, którzy mogą nie lubić ciasta.

Oto niektóre z najlepszych tortów weselnych do wyboru:

 • Czerwony aksamit
 • Truskawka i śmietana
 • Słony karmel
 • Czekoladowe cappuccino
 • Czekoladowa dekadencja
 • Jagoda cytrynowa
 • Praliny z orzechów laskowych
 • Ciasto marchewkowe
 • Czekoladowa mięta
 • Czekoladowa pomarańcza
 • Ciasto z konfetti

Jak zaprojektować tort weselny?

 • Określ ogólną koncepcję tortu weselnego zgodnie z upodobaniami pary i motywem ślubu
 • Rozważ liczbę poziomów potrzebną do obsługi oczekiwanej liczby osób
 • Zaplanuj komponenty tortu weselnego, które będą pasować do wydarzenia (np. czy dobrze wytrzyma warunki pogodowe? Czy para zamierza zachować najwyższy poziom przez rok?)
 • Wybierz lukier, który zapewni kolor, konsystencję i konsystencję potrzebne do wyglądu ciasta, ale także smak, który lubi para
 • Użyj fondant do innych dekorów do ciast, ponieważ będzie trwał dłużej niż lukier
 • Poproś parę o topper i podpis na torcie
 • Nie przesadzaj ze szczegółami i dekorami tortu weselnego
 • Wyjaśnij z parą, czy istnieją elementy tortu weselnego, które nie są jadalne
 • Czy torty weselne są prawdziwe?

  Niektóre wielopoziomowe torty weselne mają fałszywe warstwy. Ten krojony przez parę jest prawdziwy, podczas gdy pozostałe to styropianowe foremki ozdobione sztucznym lub sztucznym lukrem lub fondantem.

  Niektóre pary mogą zdecydować się na fałszywy tort weselny, aby obniżyć koszty, a następnie podać inny rodzaj deserów, takich jak babeczki, ciastka i makaroniki.

  Wniosek

  I to wszystko! Właśnie rozmawialiśmy o tym, co napisać na torcie weselnym, czy to przysięgę, czy krótką wiadomość.

  Możesz nawet wybrać jedno słowo lub zgubić podpis i zamiast tego dodać nakładkę na ciasto. Mamy nadzieję, że pomogło to w udekorowaniu ciasta; zostaw nam komentarz na temat tego, co podpisujesz na swoim torcie weselnym.