Gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni Zep: 5 najlepszych opcji

Zastanawiasz się, gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni Zep? Ten przewodnik wspiera Cię!

Musisz po prostu przejrzeć prezentowane tutaj sklepy i centra handlowe i zobaczyć, które są bliżej Twojej lokalizacji. Pamiętaj jednak, że przed użyciem produktu przetestuj go, spryskując nim powierzchnię niepozornego obszaru.

Gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni Zep: 5 najlepszych opcji

Pozostaw na 2-3 minuty, a następnie pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Jeśli powierzchnia zawiera porcelanę lub metal lub jest wykonana z porcelany, należy ją natychmiast spłukać.

Miejsca, które sprzedają środek do usuwania pleśni i pleśni Zep

Jest kilka miejsc, do których można łatwo się udać, przygotowując się do walki z inwazją pleśni. Pamiętaj, że poniższa lista obejmuje zarówno sklepy internetowe, jak i fizyczne.

1. Walmart

W swoim sklepie internetowym odplamiacz Zep i odplamiacz pleśni jest sprzedawany za jeden galon. Jest dostępny w cenie 11,62 USD.

Oferuje również bezpłatną wysyłkę do Sacramento. Produkt jest sprzedawany i wysyłany przez firmę Domino’s Digital Solutions LLC, ale informacje te mogą się różnić u różnych sprzedawców.

Jeśli chcesz, aby towar został wysłany szybciej, możesz dodać adres. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to potwierdzić datę przyjazdu i dokładny koszt wysyłki przed wymeldowaniem.

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.

2. Sprzęt Ace

Ace Hardware również sprzedaje ten sam produkt, ale w opakowaniu o pojemności 32 uncji. Jest dostępny w butelce ze spryskiwaczem, który jest idealny do trudno dostępnych miejsc w domu, w których występuje pleśń.

Sam sklep ma kartę charakterystyki, którą możesz przejrzeć, jeśli masz wątpliwości co do potencjalnych zagrożeń, jakie może spowodować. Możesz również zobaczyć tutaj użyte składniki, dzięki czemu możesz przeprowadzić małe badania nad jego skutecznością.

Produkt można kupić w rozsądnej cenie 3,99 USD. Sprzęt oferuje również bezpłatny odbiór w sklepie i przy krawężniku.

Niestety obecnie jest niedostępny do wysyłki. Jeśli jednak uważasz, że możesz łatwo uzyskać dostęp do pobliskich sklepów, odwiedź sklep internetowy i sprawdź, w którym sklepie znajdują się produkty do usuwania pleśni.

3. Menardy

Ten sklep sprzedaje produkt w tym samym rozmiarze pojemnika, ale w niższej cenie 2,98 USD. Oferują również bezpłatny statek do przechowywania, wpisując swój kod pocztowy.

Z drugiej strony ich wysyłka wymaga również podania kodu pocztowego. To określa dokładne daty i koszty wysyłki, gdy wybierzesz opcje wysyłki podczas realizacji transakcji.

Jeśli napotkałeś problem z produktem, możesz wyświetlić arkusz zasad zwrotów. To poprowadzi Cię przez proces zwrotu pieniędzy lub wymiany.

4. Giętarka tarcicy

Bender Lumber sprzedaje jednogalonową wersję produktu w cenie 9,99 USD. Możesz zamówić produkt w swoim sklepie internetowym lub jeśli chcesz, dokonaj bezpłatnego odbioru w sklepie.

Jeśli robisz to drugie, sklep znajduje się pod adresem 702 13th Street Nw Linton, w 47441 Stanach Zjednoczonych. Jeśli robisz zakupy w samym sklepie, pamiętaj, że cena w sklepie może różnić się w zależności od ceny online.

Możesz również zdecydować się na wysyłkę produktu, jeśli mieszkasz daleko od sklepu. Oferują wysyłkę lądową, ale niestety przyspieszona wysyłka jest niedostępna.

5. Grainger

W pojemniku wielkości jednego kwarcu Grainger sprzedaje środek do usuwania plam i pleśni Zep. Możesz go zamówić w rozsądnej cenie 102,63 USD.

Sklep podaje również warunki dostępności statków. Prowadzi klientów przez proces dostawy. Szacunkowe dostawy są oparte na dostępności produktów w czasie rzeczywistym i standardowej wysyłce lądowej.

Oprócz tych rzeczy, wspomniane warunki zawierają również inne istotne informacje i warunki, które klienci muszą znać.

Ważne szczegóły produktu

Przemysłowa formuła odplamiacza z pleśni i pleśni firmy Zep szybko usuwa przebarwienia pleśni i pleśni na muszlach klozetowych, zlewozmywakach, płytkach ceramicznych, fugach i innych niedekorowanych powierzchniach.

Produkt na bazie wybielacza jest bezpieczny do stosowania na powierzchniach z włókna szklanego, płytek ceramicznych i porcelany i może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest jedyna w swoim rodzaju, gotowa do użycia formuła eliminuje plamy bez konieczności szorowania.

Na swojej stronie internetowej Zep dodał profesjonalną wskazówkę, w której po użyciu tego produktu należy zastosować Clear Shell Mold i Inhibitor pleśni Zep Commercial. To hamuje inwazję pleśni, a tym samym zapobiega ponownemu czyszczeniu pleśni!

Jednak, jak w przypadku każdego innego procesu usuwania pleśni, musisz założyć odzież ochronną, szczególnie jeśli masz do czynienia z dużą ilością pleśni. Ten artykuł o tym, jakiego rodzaju respiratora potrzebujesz na pleśń, może odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wiadomo, że pleśnie powodują problemy z oddychaniem i wywołują reakcje alergiczne. Jeśli zdarzy ci się, że nie uda ci się temu zapobiec, możesz wyszukać „lekarze, którzy leczą choroby pleśni w mojej okolicy”.

Ponadto, jeśli uważasz, że masz system z obniżoną odpornością, najlepiej zostawić to zadanie specjalistom od formowania. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o dwie rzeczy naraz!

Wniosek

Nie wiesz, kiedy możesz go potrzebować, więc zapisz te informacje, gdzie kupić środek do usuwania pleśni i pleśni Zep od razu! Pleśń i pleśń mogą być przewidywalne, ale czynniki ich rozrodu mogą nie być.