Gdzie kupić rolowaną podkładkę do Loveseat dla zwierząt?

Dla psów o dużym wpływie, pokrycia fotelików są świetnym rozwiązaniem. Pomiędzy czworonożnymi członkami rodziny a Twoim fotelem miłosnym działają jak bariera ochronna. Gdzie więc kupić zwijaną podkładkę do fotelika dla zwierząt domowych.

Jeśli masz psa lub kota, są szanse, że lubią drzemać na kanapie. Z drugiej strony zwijane podkładki chronią Twój fotelik przed włosami, wypadkami i zadrapaniami. Więc nie musisz się martwić, że Twój zwierzak zniszczy fotelik.

Gdzie kupić rolowaną podkładkę do Loveseat dla zwierząt?

Ponadto większość podpasek można prać w pralce. Możesz wybrać jeden z kilku kolorów pokrowca, aby uzupełnić swój fotelik. Na rynku dostępne są najdoskonalsze roll-upy, niezależnie od rodzaju fotelika, jaki posiadasz.

Zwijana podkładka do fotelika ma kilka zalet.

„Czy potrzebuję pokrowca na fotelik dla zwierząt?” możesz pomyśleć. Niestety, wielu rodziców zwierząt domowych początkowo odmawia jego używania. Łatwo zrozumieć, dlaczego.

To kolejny przedmiot do wyczyszczenia. Ale upewnij się, że nie wpadniesz w tę pułapkę! Zwierzęta mogą szybko zrujnować wykończenie Twojej dwuosobowej kanapy.

Nie tylko to, ale mają one potencjał, aby przekształcić twoją niegdyś nieskazitelną kanapę w śmierdzącą katastrofę! Jest to szczególnie ważne dla właścicieli dużych psów. Pokrowce na foteliki zwijane mają kilka istotnych zalet.

To sprawia, że ​​czyszczenie włosów jest dziecinnie proste.

Najczęstszym problemem, którego doświadczają rodzice zwierząt domowych, są zbłąkane włosy. Nawet te z jednowarstwowymi zwierzętami rzucają. Dlatego zostawiają na sofie stertę szorstkich włosów, na której nikt nie lubi siadać.

Dlaczego nie użyć pokrowca zamiast sprzątać lub odkurzać swój fotelik? Włosy nie utkną w tapicerce, jeśli użyjesz rolek. Co więcej, zabłąkane włosy można łatwo usunąć, po prostu wyciągając osłonę na zewnątrz i energicznie nim potrząsając.

Zapobiega żuciu.

Psy dziwnie przyciągają krawędzie i szwy! Jeśli zajrzysz do ich łóżka lub koca, zauważysz ślady gryzienia. Możesz zabezpieczyć takie wrażliwe obszary za pomocą poduszek zwijanych.

Pomaga w zapobieganiu wypadkom

Kto chce sprzątnąć rozlane płyny na swoich poduszkach na kanapach? Posprzątanie moczu lub śliny może być koszmarem. Ze względu na konstrukcję fotelików, praktycznie trudno jest cokolwiek zdjąć bez rozerwania fotelika.

Zamiast zajmować się tym, niech pokrowiec na sofę wchłonie bałagan. Następnie, aby pozbyć się niezamierzonego bałaganu, wrzuć je do pralki. Po tym są równie świeże i nowe!

Gdzie kupić zwijaną podkładkę do fotelika dla zwierząt domowych?

Etsy

Wodoodporny pokrowiec na łóżko dla psa dla kotów.

Cena 52,77 USD. Metoda prania jest automatyczna. Jedną z cech jest hydroizolacja. Bawełna jest jedynym materiałem, który został wykorzystany.

Loveseat tak miękka podkładka

Koszt wyniósł 88,97 USD. Ta urocza i bogata poduszka do siedzenia składa się z miękkiej aksamitnej tkaniny, ręcznie szytych pikowań i 100-procentowego lnu. Jest przyjazny dla maszyn.

Amazonka

Odwracalna osłona mebli Furhaven.

Koszt to 29,98 dolarów. Jest specjalnie stworzony dla zwierząt domowych. Trójstronny zagłówek pokrowca na meble zwiększa wygodę i bezpieczeństwo.

Wodoodporny. Do wykonania ochraniacza na mebel wykorzystana jest beznitkowa, szpilkowa pikowana tkanina. Jest również wyposażony w wodoodporną powłokę, która chroni przed zalaniem i nieszczęśliwymi wypadkami. To zwijana podkładka na fotelik, który z pewnością musisz dostać.

Ochraniacz na meble z pianki memory

Cena: 31,99 USD. Został zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim meblom, a jednocześnie zapewnić Twojemu zwierzakowi spokój. Zwiększyliśmy również długość przednich zasłon, aby chronić przód Twojej dwuosobowej kanapy.

Łóżko i wanna Poza

Brązowy pikowany pokrowiec na meble PETMAKER

Koszt wyniósł 39,99 USD. Pokrowiec na meble Petmaker utrzyma Twój fotelik w nieskazitelnym stanie. Futro i inne niepożądane zanieczyszczenia są chronione przed Twoim wystrojem dzięki wytrzymałej, wodoodpornej konstrukcji.

Zwierzęta

PETMAKER Beżowy Ochraniacz na Meble z Wałkiem dla Psów

Koszt to 34,95 USD. Pokrowiec PETMAKER z ​​zagłówkiem zapewnia Twojemu zwierzakowi przyjemność, jednocześnie chroniąc go. Dodatkowo wodoodporna warstwa spodnia chroni tapicerkę przed zarysowaniami i zalaniem.

Brązowy pokrowiec na sofę firmy K&H.

Cena wynosi 59,22 USD. Chroń swoją kanapę za pomocą tych elegancko wykończonych mikrozamszowych pokryć. Ponieważ tkanina jest w całości wykonana z poliestru, można ją prać w pralce. Jest to obowiązkowa rolowana podkładka do fotelika miłosnego.

Wodoodporny pokrowiec na meble dla zwierząt PETMAKER.

Koszt to 32,17 USD. W 100% wodoodporny pokrowiec na meble PETMAKER ochroni Twoje foteliki przed zalaniem, sierścią i innymi problemami powodowanymi przez Twoje psy. Jest to stylowa, łatwa do czyszczenia ochrona mebli, która jest przeznaczona do większości tapicerowanych fotelików.

Walmart

Dwustronny, pikowany ochraniacz na meble dla psa dla psa.

Koszt to 29,60 USD. Ochraniacz Loveseat ma 75,5 cala na 88 cali i pasuje do większości fotelików o długości do 70 cali. Łatwo wsuwa się na meble, aby utrzymać sierść zwierząt, smród i brud.

Dwustronna pikowana pokrowiec na zwierzęta z mikrofibry z Mainstay.

Koszt to 18,97 USD. Twój komfort jest priorytetem dzięki 3-częściowej ochraniaczu Loveseat Mainstays. Działa również jako bariera, chroniąc Twoją kanapę przed plamami, sierścią zwierząt, łzami i innymi czynnikami drażniącymi.

Pet Slipcover Loveseat Cover Mat Furniture firmy ANMINY.

Koszt wyniósł 24,99 USD. Ten pokrowiec może również służyć jako kocyk z miejscem do siedzenia i zapewnia wygodną ochronę przed zwierzętami, dziećmi i plamami. Ponadto służy jako mata do siedzenia dla zwierząt, aby chronić go przed zarysowaniami. To naprawdę jedna z najlepszych rolek do fotelika.

Wniosek

Posiadanie psa wiąże się z koniecznością radzenia sobie z bałaganem i futrem. Nie oznacza to jednak, że musisz sobie utrudniać życie! Możesz spędzić te noce z psem, utrzymując meble w doskonałym stanie dzięki pokrowcowi na leżankę dla zwierząt.

Musisz upewnić się, że pokrowiec ma odpowiedni rozmiar i pasuje do twojego fotelika. Istnieje wiele różnych zwijanych podkładek, gdzie można kupić zwijaną podkładkę do fotelika dla zwierząt domowych. Jesteśmy pewni, że na powyższej liście znajdziesz coś, co Ci się spodoba.