Gdzie kupić łuk ślubny: 4 najlepsze miejsca

Wypróbuj cztery miejsca, jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić łuk ślubny. Podzielimy się również wskazówkami, jak kupić łuk ślubny.

Aby pomóc Ci zaoszczędzić kilka dolców i uzyskać pożądany łuk ślubny, przejrzyj nasz blog, aby znaleźć inne przewodniki dotyczące tego wystroju. Na przykład dowiedz się, jak ozdobić łuk ślubny za pomocą tkaniny.

Gdzie kupić łuk ślubny: 4 najlepsze miejsca

Jest opłacalny i pozwala dekoratorowi skutecznie dopasować motyw ślubny.

Gdzie kupić Wedding Arch: Kompletny przewodnik po zakupach

Amazonka

Szybkie wyszukiwanie na Amazon da ci wiele łuków ślubnych do wyboru. Na przykład, możesz uzyskać biały metalowy łuk o wymiarach 7,5 stopy za jedyne 37 USD w chwili pisania tego tekstu.

Pochodzi ze sklepu Adorox i ma ponad 3500 recenzji, w których 61% klientów przyznało mu pięć gwiazdek. Ponadto niektóre pozytywne recenzje chwalą go za łatwość montażu, a nawet regulację, aby osiągnąć pożądaną wysokość poprzez usunięcie sekcji.

Ale oprócz tradycyjnych zaokrąglonych łuków ślubnych Amazon oferuje również ciekawe kształty, takie jak siedmiokątny i kwadratowy. Możesz nawet wybrać drewno lub miedź jako materiał na łuk.

Niski

Niektóre pary kupują łuk ślubny, który ostatecznie zamierzają wykorzystać na swoim podwórku lub w ogrodzie. Dlaczego więc nie poszukać Lowes w poszukiwaniu altan ogrodowych?

Niektóre łuki mają nawet przedłużoną gwarancję 20 lat, więc wiesz, że będą trwać długo. Musisz tylko wcześniej kupić łuk, aby mieć pewność, że zostanie dostarczony na czas, biorąc pod uwagę Twoją lokalizację.

Ale oczywiście zawsze możesz odwiedzić sklep osobiście. Niektóre łuki mogą być nawet dostępne do bezpłatnego odbioru, co można szybko zobaczyć na stronie Lowes, patrząc na każdy łuk.

Jarówka

Kolejnym sklepem, w którym można znaleźć łuki ślubne, jest Wayfair. W chwili pisania tego tekstu szybkie wprowadzenie łuku ślubnego na ich stronie internetowej zapewnia ponad 3000 wyników.

Łuki są dostępne w różnych cenach, więc powinno być łatwo trzymać się swojego budżetu. Jeśli zdarzy ci się zrobić zakupy podczas wyprzedaży, dostaniesz nawet produkty w jeszcze niższej cenie.

Jeśli chodzi o style, otrzymasz tradycyjne okrągłe łuki ślubne do tych bardziej kwadratowych. Różnią się również rozmiarami i materiałami, więc upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś specyfikacje zamawianego produktu.

Etsy

Jeśli chodzi o artykuły ślubne i dekoracje, będziesz się świetnie bawić, przeglądając Etsy. Dlatego nie jest szokujące, aby zobaczyć różne stylowe łuki ślubne, które powinny pasować do różnych motywów ślubnych.

Jednym z najpopularniejszych na Etsy jest okrągły łuk z białego złota firmy VallariDecor. W chwili pisania tego tekstu kosztuje 140 USD z ponad 7800 recenzjami.

Jeśli chcesz nietradycyjnych łuków ślubnych, Etsy ma inne ciekawe produkty, takie jak trójkątne lub w kształcie księżyca. Na przykład jest nawet łuk wykonany z białej brzozy, który pasuje do motywu ślubnego Boho.

Jak kupić łuk ślubny

Rozważ pięć czynników przy podejmowaniu decyzji o zakupie łuku ślubnego:

Materiał

Łuki ślubne mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, metal i plastik. Ale oczywiście plastikowe łuki ślubne będą tańsze niż metalowe, jeśli musisz trzymać się określonego budżetu.

Ale jeśli chcesz czegoś trwalszego i możesz poradzić sobie na zewnątrz, potrzebujesz stabilnych łuków wykonanych z metalu lub drewna. Pamiętaj, że im trudniejszy teren, musisz wybrać mocniejsze łuki ślubne, aby zapobiec zawaleniu.

Kształt

Łuk ślubny jest tłem ceremonii, więc wybierz kształt, który pasuje do Twojego motywu ślubnego. Wybór kształtu łuku ślubnego opiera się na osobistych preferencjach, więc porozmawiaj o tym z przyszłym małżonkiem.

Jeśli zatrudnisz dekoratora, możesz również zapytać go o opinię na temat tego, co będzie pasować do miejsca. Niektóre z najpopularniejszych są kwadratowe, ale owalne łuki są również wspaniałe na wesela w ogrodzie.

Rozmiar

Oprócz kształtów łuki ślubne dostępne są w różnych rozmiarach. Zwróć uwagę, jak łuk będzie wyglądał w przeciwieństwie do lokalizacji, aby uzyskać spójny wystrój ceremonii ślubnej.

Co więcej, chcesz, aby łuk ślubny był wyższy niż para i urzędnik. Możesz również zdecydować, czy chcesz, aby łuk był przewymiarowany.

Miejsce ślubu

Lokalizacja, a konkretnie teren, na którym stoisz łuk, będzie dyktować, jaki łuk uzyskać. Niektóre łuki ślubne są przeznaczone do postawienia na ziemi, podczas gdy inne mogą być używane do układania podłóg w pomieszczeniach.

Stosunek jakości do ceny

Niektóre pary kupują łuk ślubny, który ostatecznie wykorzystają w ogrodzie lub przy innych okazjach. Jeśli planujesz to zrobić, sprawdź łuki z rozsądnymi gwarancjami.

Ile kosztuje wynajem łuków ślubnych?

Wypożyczenie łuku ślubnego może kosztować od 100 USD lub więcej. Ale oczywiście można też dostać coś tańszego, w zależności od tego, gdzie mieszkasz.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie omówiliśmy, gdzie kupić łuk ślubny, gdzie może być w Amazon, Lowes, Wayfair i Etsy.

Wszystkie te sklepy oferują łuki o różnych kształtach, materiałach, rozmiarach i cenach. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz, i zachęcamy do przeglądania naszego bloga w celu uzyskania innych wskazówek dotyczących dekoracji ślubnych.

Na przykład, czy wiesz, jak ozdobić kolumny ślubne szyfonem?