Co oznacza D90 na suszarce LG? 3 kody błędów do poznania!

Jesteś zestresowany, bo chcesz wiedzieć, co oznacza d90 na suszarce LG? Komunikat na wyświetlaczu d90, który widzisz na innowacyjnej suszarce LG, to kod błędu informujący o problemie, który dotyczy urządzenia. Kod błędu d90 oznacza 90 procent zablokowania w wylocie suszarki. Jeśli zostanie odebrany kod błędu d90, suszarka zatrzyma proces suszenia, jeśli jest używana.

W dawnych czasach ludzie wykonywali prace domowe ręcznie, dopóki nie wprowadzono innowacji i nie stworzono nowych urządzeń w celu zwiększenia wydajności. Urządzenia AGD takie jak lodówki, pralki, suszarki, zmywarki i wiele innych zostały wymyślone, aby ułatwić nam życie. W rezultacie mieliśmy więcej czasu na odpoczynek i mniej martwienia się, że nasze jedzenie się zepsuje.

Urządzenia, które widzimy, zostały wynalezione kilkadziesiąt lat temu, a wielkie umysły teraźniejszości koncentrują swoje wysiłki na ulepszaniu technologii tych maszyn. Dlatego posiadamy inteligentne urządzenia różnych marek. Posiadają one inteligentne funkcje, takie jak polecenia głosowe, panele dotykowe, połączenie Wi-Fi itp. W tym artykule skupimy się na suszarkach, a konkretnie na inteligentnych suszarkach LG. Omówimy funkcję, której celem jest pomoc właścicielowi w zagwarantowaniu długotrwałej relacji z inteligentnym urządzeniem. Robią to za pomocą kodów błędów, a my omówimy niektóre, aby pomóc Ci zrozumieć, co one oznaczają, robią i jak je naprawić. Po prostu czytaj dalej!

Co to są kody błędów LG

Podobnie jak każde inne inteligentne urządzenie, inteligentne urządzenia LG mają również sposób na poinformowanie użytkownika, że ​​coś jest nie tak. Dzieje się tak poprzez wyświetlanie kodów błędów o różnych znaczeniach, wskazujących na konflikt, z którym boryka się urządzenie. Odbywa się to, aby użytkownik mógł rozwiązać problem, zanim spowoduje on poważne nieodwracalne uszkodzenia.

Dzięki temu użytkownik może zapobiec dość szybkiej wymianie urządzenia i może coś zrobić z przyczyną problemu i go rozwiązać. Właśnie dlatego inteligentne maszyny są łatwiejsze w utrzymaniu, ponieważ dzięki nim wiesz, na co należy zwrócić uwagę.

Konieczna jest znajomość znaczenia kodów błędów, które może wyświetlać Twoje inteligentne urządzenie. Najlepszym sposobem na to jest przeczytanie instrukcji obsługi. Jeśli nie możesz, możesz po prostu poszukać tego w Internecie lub przeczytać artykuły takie jak ten tutaj. Poniżej omówimy niektóre kody błędów wyświetlane przez suszarki LG. Zacząć robić; w ten sposób możesz pomóc nam dowiedzieć się, co oznacza d90 na suszarce LG.

Kody błędów standardowych suszarek LG

Teraz, gdy mamy już wszystkie inne „niezbędne informacje”, możemy zacząć przeglądać te standardowe kody błędów suszarki LG, a mianowicie d80, d90 i d95. Wyjaśnimy, co oznacza suszarka, wyświetlając ją. Rozumiejąc znaczenie tych kodów błędów i ich problemów, możemy przywrócić normalne działanie suszarki.

Kod błędu nr 1. d80

Pierwszy kod błędu to d80. Gdy Twoja suszarka LG wyświetla ten komunikat, oznacza to, że jej wentylacja jest zablokowana w 80 procentach. Nagromadzenie kłaczków zwykle powoduje tę blokadę. Należy to natychmiast rozwiązać, aby zapobiec przegrzaniu suszarki i zagrozić bezpieczeństwu.

Aby rozwiązać problem z komunikatem o błędzie d80, zwykle wystarczy wyczyścić filtr kłaczków. Należy również odłączyć wąż za suszarką do wydechu i wyeliminować wszelkie blokady. Jeśli komunikat o błędzie nadal się wyświetla, możesz również sprawdzić otwory wentylacyjne, aby sprawdzić, czy jakiekolwiek blokady uniemożliwiają łatwy przepływ gorącego powietrza. Oto jak wyczyścić suszarkę LG.

Kod błędu nr 2. d90

Co więc oznacza d90 na suszarce LG? Drugi kod błędu to d90. Jest to podobne do kodu błędu d80, z tą różnicą, że zamiast 80 procent wzrasta do 90 procent. Z kodem błędu d80 suszarka zwykle nadal nadaje się do użytku. Jednak z kodem błędu d90 suszarka zatrzyma swoje funkcje, aby zapobiec przegrzaniu i uszkodzeniu. Aby naprawić kod błędu d90, zrób to samo, gdy masz do czynienia z d80. Pozbywając się tego, co utrudnia przepływ powietrza, możesz rozwiązać problem z d90. Jeśli nadal występuje jakaś blokada, twój kod błędu d90 może zmienić się w kod błędu d80, co oznacza, że ​​nadal masz kilka rzeczy do wypróbowania.

Kod błędu nr 3. d95

Wreszcie kod błędu d95 ma największą blokadę, co oznacza ograniczenie przepływu powietrza o imponujące 95 procent. Ponownie wypróbuj metody wymienione w przypadku d80 i d90. Jeśli wypróbowałeś wszystko, co w Twojej mocy, a nadal wyświetla się komunikat o błędzie, czas zadzwonić do profesjonalisty.

To okładka!

Teraz, gdy dotarłeś do końca tego artykułu, chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować. Mamy nadzieję, że teraz wiesz, co zrobić z różnymi kodami błędów, które może wyświetlić Twoja suszarka LG. Dziękujemy za zwrócenie się do tego artykułu, aby zrozumieć, co oznacza d90 na suszarce LG. Uważaj i zawsze się ucz. Możesz również przeczytać o tym, dlaczego pralka LG wydaje głośny dźwięk podczas wirowania.