Gdzie kupić krawaty ślubne: przewodnik po najlepszych zakupach

Ci, którzy nie wiedzą, gdzie kupić krawaty ślubne, mogą wypróbować te pięć fantastycznych sklepów. Krawaty, które możesz kupić, są idealne na wszelkiego rodzaju wesela, niezależnie od tego, czy jesteś panem młodym, czy gościem weselnym.

Pomożemy Ci również wybrać krawat i omówić przewidywany koszt. A jeśli nie masz pewności, jak nosić krawaty ślubne, rozważ przeczytanie tego samouczka, jak zawiązać krawat na wesele.

Gdzie kupić krawaty ślubne: przewodnik po najlepszych zakupach

5 najlepszych miejsc, w których można kupić krawaty ślubne

Macy

Jednym z najlepszych miejsc na zamówienie krawatów ślubnych jest Macy’s. Fantastyczne podczas przeglądania ich katalogu jest to, że możesz modyfikować wyszukiwanie w oparciu o cenę, kolor, wzór, markę i rozmiar, jaki chcesz dla swojego krawata.

Jeśli masz ograniczony budżet lub kupujesz drużbom ich krawaty, możesz sprawdzić krawaty Macy’s Sales and Discount. W chwili pisania tego tekstu niektóre produkty są tak przystępne, jak 11,93 USD z poprzedniej ceny 59,50 USD.

Macy’s oferuje trzy standardowe opcje wysyłki, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy czas dla swoich potrzeb ślubnych. Możesz także kupić online i wybrać krawat w sklepie, a także przymierzyć go w przymierzalni, aby sprawdzić, czy pasuje do Twojego wyobrażonego stylu ślubnego.

Saks Piąta Aleja

Zakup krawata ślubnego jest stosunkowo łatwy, ponieważ możesz sprawdzić różne inspiracje stylami online w zależności od smokingu lub garnituru, który nosi. Ale jako pan młody chcesz, aby twój krawat ślubny był wyjątkowy na ten wielki dzień.

Zastanów się nad wypróbowaniem designerskich krawatów z Saks Fifth Avenue, jeśli chcesz mieć coś wyrafinowanego i eleganckiego do swojego ślubnego stroju. Ale oczywiście ceny tych krawatów są wyższe, ponieważ wahają się od 128 do 210 USD.

Dostajesz jednak designerski i wysokiej jakości krawat, który sprawi, że strój pana młodego będzie wyglądał na bardziej dopracowany. Możesz także kupić na raty, taki jak jedwabny krawat Ralph Lauren Purple Label, który kosztuje 195 USD, dostępny w czterech nieoprocentowanych płatnościach po 48,75 USD

Męska odzież wierzchnia

Kolejnym fantastycznym miejscem na zakup krawata ślubnego, niezależnie od tego, czy jesteś panem młodym, czy gościem weselnym, jest Men’s Wearhouse. Oferują szereg krawatów do wypróbowania, w tym krawaty wąskie, jedwabne, a nawet muszki, gdzie niektóre przedmioty są dostępne do odbioru w sklepie.

Zaletą kupowania w Men’s Wearhouse jest to, że niektóre krawaty oferowane są w promocjach. Możesz kupić jeden i uzyskać 50% zniżki na inny krawat lub wypróbować pakiet garnituru, w którym będziesz mieć garnitur, koszulę i krawat za rozsądną cenę.

Jeśli nie masz jeszcze całego ślubnego wyglądu, rozważ te oferty, aby zaoszczędzić czas i koszty zakupów. A dla tych, którzy nie mają budżetu, rozważ opcję kup teraz, zapłać później z Affirm.

Bracia Brooks

Chcesz kupić krawat wyprodukowany w USA? Następnie wypróbuj opcje oferowane przez Brooks Brothers. Jeśli podarujesz swojemu weselu krawaty jako prezenty, ten sklep jest również idealny do oszczędzania kosztów.

Na przykład możesz kupić krawat o wartości poniżej 84 USD, gdzie dwa lub więcej krawatów będzie o 25% taniej. Dzięki temu otrzymasz wysokiej jakości krawat ślubny lub muszkę bez rozbijania banku.

Możesz także kupować krawaty ślubne w ekscytujących kolorach i wzorach, jeśli masz ślub tematyczny. A jeśli zwracasz uwagę na styl swoich krawatów, są one dostępne w tradycyjnych rozmiarach od 3¼” do 4″ i smukłych o wymiarach od 2¼” do 2 ⅝”.

Bonobo

Planowanie wesela może być stresujące, więc oszczędź sobie czasu na przeglądanie różnych krawatów, aby upewnić się, że to, co otrzymasz, pasuje do formalnego ślubu. Zamiast tego rozważ zakup Bonobos do zakupu formalnego krawata w rozsądnej cenie.

Nie musisz wydawać ponad 100 USD, aby kupić krawaty ślubne, ponieważ oferują one wysokiej jakości formalne krawaty za jedyne 89 USD w chwili pisania tego tekstu. Krawat premium Bonobos jest dostępny w różnych kolorach; niektóre wzory czasami trafiają do sprzedaży.

Bezpłatna wysyłka i zwroty są dostępne w USA dla Twojej wygody. A jeśli nie masz jeszcze poszetki, w tym samym sklepie możesz znaleźć te wysokiej jakości, ale niedrogie.

Ile powinienem zapłacić za krawaty ślubne?

Nie ma żadnych zasad dotyczących cen przy zakupie krawatów ślubnych. Ale goście płci męskiej wydają średnio 20 dolarów na krawaty, ale zawsze możesz pozwolić sobie na designerskie ubrania, zwłaszcza jeśli jest to dzień ślubu.

Czy kupujesz krawaty dla drużbów?

Panowie nie są zobowiązani do kupowania krawatów ślubnych dla swoich drużbów. Jednak krawaty mogą być również Twoim prezentem podczas oświadczyn drużbów.

Jaki krawat powinienem założyć na ślub?

Z klasycznym krawatem nigdy się nie pomylisz, zwłaszcza na formalne lub półformalne wesele. Możesz również zdecydować się na krawat w jednolitym kolorze lub we wzorki, w zależności od tego, który najlepiej pasuje do Twojego garnituru i motywu ślubnego.

Alternatywnie, dlaczego nie założyć muszki do smokingu, zwłaszcza na ślub z czarnym krawatem? Rozważ kolory, które nosi twoja panna młoda, aby uzupełnić jej wygląd na ołtarzu.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedziałeś się, gdzie kupić krawaty ślubne: Macy’s, Saks Fifth Avenue, Men’s Wearhouse, Brooks Brother i Bonobos.

Kup krawat ślubny, który pasuje do Twojego budżetu i stylu stroju ślubnego. Nie ma znaczenia, czy jest to krawat od projektanta, czy w przystępnej cenie, o ile wyglądasz elegancko i czujesz się pewnie na weselu.