Gdzie kupić kawałki włosów na ślub: 5 najlepszych miejsc

Ci, którzy nie są pewni, gdzie kupić fryzury na ślub, mogą rozważyć pięć miejsc. Te sklepy oferują ślubne grzebienie do włosów, ślubne ozdoby do włosów i inne akcesoria, które uwydatnią Twoją ślubną fryzurę.

Porozmawiamy również o tym, jakie ślubne ozdoby do włosów możesz nosić i czy są niezbędne w dniu ślubu. A jeśli chodzi o welon, możesz przeczytać, ile kosztuje welon ślubny, jeśli jeszcze go nie kupiłeś.

Gdzie kupić kawałki włosów na ślub: 5 najlepszych miejsc

Oto gdzie kupić kawałki włosów na ślub

Etsy

Rozważ przeglądanie Etsy w poszukiwaniu ślubnych akcesoriów do głowy, jeśli szukasz wyjątkowych spinek do swoich ślubnych włosów. Ceny wahają się od 20 do 80 USD i więcej, więc znalezienie tej, która odpowiada Twojemu budżetowi, powinno być łatwe.

Jeśli chcesz mieć grzebienie dla narzeczonych, Etsy oferuje perłowe lub kryształowe grzebienie ślubne za jedyne 28 USD w chwili pisania tego tekstu. Istnieją również spore ozdoby do włosów dla nowożeńców za mniej niż 50 USD, aby Twoja fryzura wyglądała bardziej przyciągając wzrok.

Sprawdź oferowane produkty z 24-godzinną wysyłką i bezpłatną dostawą, aby zaoszczędzić czas i koszty. I oczywiście przeczytaj recenzje artykułu, aby upewnić się, że dostaniesz to, czego oczekujesz.

Kohl

Jeśli masz ograniczony budżet, możesz robić zakupy w Kohls za ślubne fryzury, które kosztują poniżej 60 USD. Od czasu do czasu możesz nawet uzyskać zniżki z kodami, aby uzyskać ceny z 25% rabatem.

Fantastyczne przy zamawianiu online jest to, że możesz odebrać akcesorium w ich sklepie i zobaczyć je na własne oczy. A jeśli kupujesz również akcesoria ślubne na przyjęcie weselne, to miejsce jest idealne na pobyt z rozsądnym budżetem.

Ślub Dawida

Jeśli chodzi o panny młode, które nie wiedzą, gdzie kupić swoje ślubne potrzeby, często sugeruje się David’s Bridal. W tym sklepie możesz również zamówić swoje elementy do włosów, niezależnie od tego, czy potrzebujesz welonów ślubnych, grzebieni, opasek na głowę, spinek do włosów, tiary, kwiatów, czapek, różu i spinek.

Możesz nawet kupić dziewczęce nakrycia głowy od David’s Bridal, jeśli chcesz poczęstować swoją dziewczynę z kwiatami i innych młodych członków procesji ślubnej. A jeśli chodzi o ceny, diamentowi członkowie otrzymują zniżki, a niektóre elementy są oferowane 50% zniżki, jeśli kupisz inną sztukę.

Panny młode mogą dostać przepiękną tiarę z cyrkoniami za jedyne 159,95 USD w chwili pisania tego tekstu. Możesz nawet sfinansować go przez sześć miesięcy za pomocą karty kredytowej sklepu, jeśli jesteś ograniczony gotówką.

Nordstrom

Innym miejscem, w którym można zdobyć ślubne treski, jest Nordstrom. Ceny ślubnych akcesoriów do włosów wahają się od 60 do 200 USD i więcej, ale większość z nich jest oferowana z bezpłatną dostawą, więc możesz zaoszczędzić na niektórych kosztach.

W chwili pisania tego tekstu Kate Spade New York oferuje ślubną opaskę na głowę z satynową woalką za jedyne 60 USD, a można ją nawet otrzymać w czterech nieoprocentowanych płatnościach, korzystając z płatności po dokonaniu płatności. W razie potrzeby możesz również spróbować złożyć wniosek o kartę kredytową swojego sklepu.

Nieokiełznane płatki

Jeśli nadal nie wiesz, gdzie kupić grzebienie i ozdoby do włosów ślubnych, wypróbuj Untamed Petals. Ceny wahają się od 68 USD do ponad 200 USD, ale otrzymasz wspaniałe akcesoria, które podniosą Twój ślubny wygląd.

Sklep oferuje również welony i szpilki do zamówienia klasycznych akcesoriów ślubnych. Unikalną ozdobą do włosów, którą możesz wypróbować, jest kokarda Beatrix, za którą można zapłacić za korzystanie z usługi Afterpay.

To ręcznie szyta na zamówienie angielska kokarda z siatki z kryształami Swarovskiego. W przypadku włosów na zamówienie możesz skontaktować się z Untamed Petals, aby uzyskać szybką dostępność lub oczekiwać, że zostaną wyprodukowane od 2 do 6 tygodni.

Jak wybrać fryzurę ślubną?

  • Zastanów się nad swoim osobistym stylem
  • Treska powinna być wygodna dla Twojego typu włosów
  • Wybierz ślubny dodatek do włosów, który będzie pasował do Twojej ślubnej biżuterii i sukni ślubnej
  • Użyj motywu ślubnego jako inspiracji
  • Bądź praktyczny ze swoim budżetem ślubnym
  • Zapoznaj się z różnymi rodzajami ślubnych akcesoriów do włosów
  • Porozmawiaj ze swoim ślubnym fryzjerem, jaki element dodać do swojej fryzury

Jeśli nie lubisz spinek i zwykłych ślubnych włosów, spróbuj poczytać o tym, co fascynuje ślub.

Czy potrzebuję treski na mój ślub?

Wybór należy do Ciebie, jeśli chcesz mieć fryzurę na swój ślub. Jeśli uważasz, że dopełnia Twój ślubny wygląd i czujesz się pewniej dzięki temu akcesorium, nie ma powodu, aby nie kupować akcesorium do włosów na swój ślub.

Zastanów się tylko, czy będzie dopełnieniem Twojej fryzury na wielki dzień i czy będzie spójna z resztą tego, co masz na sobie. Chcesz nosić fryzurę, która podkreśli Twoją urodę i nie odwróci od Ciebie uwagi.

Jak zabezpieczyć ślubną fryzurę?

Elastyczne opaski do włosów i spinki do włosów w tym samym kolorze co włosy lub sam element weselny to sekret zabezpieczenia ślubnych akcesoriów do włosów. Twój stylista włosów naprawi treski, aby upewnić się, że się nie wysunie.

Niektóre fryzury ślubne, takie jak warkocze i upięcia, są również preferowane, ponieważ oferują miejsca, w których można przymocować włosy. Wybierz również grzebień lub kawałek włosów z wbudowanymi szpilkami lub klipsami, aby można je było łatwo przymocować.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedziałeś się, gdzie kupić ozdoby do włosów na ślub: Etsy, Kohls, David’s Bridal, Nordstrom i Untamed Petals.

Mamy nadzieję, że ten wybór dostarczył Ci wymarzonej szpilki, welonu lub ozdoby do włosów, które uzupełnią Twój ślubny wygląd. Zapamiętaj nasze wskazówki dotyczące wyboru akcesoriów do włosów i zostaw nam komentarz, jeśli masz jakiekolwiek pytania.