Gdzie kupić igły do ​​maszyn do szycia: 4 najlepsze sklepy

Odpowiedzią na pytanie, gdzie kupić igły do ​​maszyn do szycia, mogą być różne targowiska. Porozmawiamy o tym, czego można się spodziewać w Amazon, a także w innych sklepach internetowych. Dowiesz się nawet, jak dobrać igłę do swojego modelu, abyś mógł robić zakupy poprawnie.

Mówiąc o igłach do maszyn do szycia, czy wiesz już, jak włożyć igłę do maszyny do szycia? Następnie rozważ przeczytanie naszego samouczka, aby upewnić się, że możesz szyć płynnie bez problemów.

Gdzie kupić igły do ​​maszyn do szycia: 4 najlepsze sklepy

Gdzie mogę kupić igły do ​​maszyn do szycia?

Amazonka

Na platformie Amazon dostępny jest szeroki wybór igieł do maszyn do szycia. Nic w tym dziwnego, bo to także miejsce, w którym można znaleźć przeróżne akcesoria do szycia. Niektóre z najpopularniejszych igieł w Amazon to igła do maszyn Singer za mniej niż 6 USD i 100-częściowa igła do maszyn do szycia firmy Sewpasam za 8,99 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, Amazon jest doskonałym miejscem do kupowania igieł do maszyn do szycia, jeśli masz ograniczony budżet. Opcje są dość przystępne, a większość produktów ma dobre recenzje od kupujących. Tylko upewnij się, że otrzymasz odpowiedni rozmiar i typ igły do ​​swojej maszyny lub projektu.

Narzędzie GoldStar

GoldStarTool to internetowy oddział firmy Golden Cutting and Sewing Supplies, który istnieje od 1990 roku. Jest znany jako dostawca materiałów eksploatacyjnych do szycia, w tym igieł do maszyn do szycia. Po złożeniu zamówienia możesz spodziewać się wysyłki sklepu tego samego dnia, o ile zamówienie zostało złożone przed godziną 15:00 PST.

GoldStarTool oferuje również wysyłkę za 99 centów w USA w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, a zamówienia są wysyłane w pierwszej klasie z UPS lub poczty amerykańskiej. Wśród dostępnych igieł do maszyn do szycia można znaleźć produkty Dritz, Groz-Beckert, Organ, Singer. Możesz nawet skontaktować się z GoldStarTool, jeśli nie możesz znaleźć konkretnej igły do ​​maszyny do szycia, której potrzebujesz.

Maszyny do szycia Plus

Jeśli chcesz wesprzeć rodzinne firmy, możesz rozważyć poszukanie igły do ​​maszyny do szycia w SewingMachinesPlus. Firma istnieje od 50 lat, a jej sklepy detaliczne można nawet odwiedzić w Kalifornii. Ponadto firma może pochwalić się dużymi salonami, a nawet mają zajęcia z szycia.

Jeśli chodzi o igły, marki dostępne w SewingMachinesPlus to Singer, Schmetz, Klasse, Dritz, Organ i Groz-Beckert. Fantastyczną rzeczą przy zakupach w tym sklepie jest to, że oferują nawet pomoc, jeśli nie wiesz, jaką igłę do maszyny do szycia kupić. Co więcej, łatwo jest zawęzić wyszukiwanie na ich stronie internetowej, aby łatwo znaleźć konkretną igłę, której potrzebujesz.

Części do szycia online

Rozpoczęty w 2008 roku, możesz również uzyskać szeroką gamę igieł do maszyn do szycia w SPO lub Sewing Parts Online. Byli nawet wymienieni wśród najszybciej rozwijających się firm w USA w 2014 roku i zajęli 35. miejsce w Tennesse. W chwili pisania tego tekstu SPO wysłało ponad milion zamówień na całym świecie.

Jeśli chodzi o dostępne igły do ​​maszyn do szycia w SPO to mają one do wyboru aż 28 stron pozycji. Możesz znaleźć wszystko, od długopisu, pikowania, haftu, stretchu, podwójnego, dżinsu, skóry i szybkiego nawlekania. Sklep ma nawet wyprzedaże, aby uzyskać nawet 15% zniżki przy zakupie w tych terminach.

Czy wszystkie igły pasują do wszystkich maszyn do szycia?

Nie wszystkie igły do ​​maszyn do szycia będą pasować do wszystkich maszyn do szycia. Podczas gdy większość igieł może współpracować z większością maszyn, niektóre marki wymagają specjalnych igieł, w przeciwnym razie maszyna nie będzie działać. Można oczekiwać, że specjalistyczne maszyny, takie jak sergery, będą używać różnych rodzajów igieł, ale marki igieł do szycia, takie jak Schmetz, mogą współpracować ze wszystkimi markami maszyn do szycia.

Jak wybrać rozmiar igły do ​​maszyny do szycia?

Igły do ​​maszyn do szycia są dostępne w różnych rozmiarach. Aby wybrać właściwy, weź pod uwagę materiał projektu i gramaturę używanej nici. W przeciwnym razie może to stać się jednym z powodów, dla których Twoja maszyna do szycia pomija ściegi, a nawet skończysz z słabymi ściegami, ponieważ igła może być za mała lub za duża.

Igły do ​​maszyn szwalniczych mogą pracować w systemie amerykańskim lub europejskim. Ten pierwszy został opracowany przez Singera, podczas gdy można znaleźć igły w rozmiarze europejskim, jeśli używają procentu milimetrów. Większość sklepów z maszynami do szycia i tak oferuje wsparcie, więc nie wahaj się z nimi skontaktować, jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar kupić.

Jakiej igły potrzebuję do mojej maszyny do szycia?

Igły uniwersalne

 • Może być stosowany do tkanin, dzianin, a nawet tkanin syntetycznych
 • Najczęściej używana igła do maszyn do szycia

Igły kulkowe

 • Może być stosowany na bawełnie lub poliestrze
 • Idealny do ciasno tkanych materiałów lub materiałów o małej rozciągliwości

Igły do ​​naciągania

 • Nadaje się do materiałów rozciągliwych, takich jak spandex lub lycra
 • Zapobiega pomijaniu ściegów podczas pracy z elastycznymi materiałami

Igły do ​​dżinsu

 • Do szycia materiałów gęsto tkanych, takich jak dżins czy płótno
 • Nie zgina się ani nie pęka na twardych materiałach

Igły do ​​skóry

 • Nadaje się do skóry, winylu, a nawet zamszu
 • Może pracować z grubymi włókninami

Podwójne igły

 • Do szycia ściegów ozdobnych
 • Idealny do obszycia elastycznych materiałów

Igły do ​​ściegu wierzchniego

 • Nadaje się do grubych nici
 • Do szycia wielu warstw tkanin

Igły do ​​pikowania

 • Dla grubych warstw
 • Do szycia projektów z grubym fizeliną

Wniosek

Czy ten artykuł był pomocny? Aby podsumować, gdzie kupić igły do ​​maszyn do szycia, możesz wypróbować Amazon, GoldStar Tool, SewingMachinesPlus lub Sewing Parts Online. Niektóre sklepy oferują nawet obsługę klienta, która pomoże Ci znaleźć idealną igłę.

Ogólnie rzecz biorąc, zrozumienie rodzajów i rozmiarów igieł jest kluczowe przy zakupie. A kiedy już to zrobisz, naucz się wymieniać igłę w maszynie do szycia. Właściwy typ i montaż igły są kluczowe dla płynnego szycia.