DO EDYCJI: Jaki jest najlepszy podgrzewacz do basenów podziemnych?

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy podgrzewacz basenowy do basenów podziemnych? Do najlepszych należą produkty EcoSmart, Hayward, Raypak, Sunheater, FibroPool i nie tylko.

Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne na rynku opcje, możesz wybierać spośród poniższych.

DO EDYCJI: Jaki jest najlepszy podgrzewacz do basenów podziemnych?

Pamiętaj też o najważniejszych rzeczach, które należy wziąć pod uwagę, aby wybrać najlepszy. Na pewno nie będziesz żałować wyboru właściwego. Moi przyjaciele, jest więcej rzeczy, o których powinniście wiedzieć, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Jaki jest najlepszy podgrzewacz do basenu wewnętrznego?

Oto najlepszy wybór grzejników basenowych do basenów podziemnych:

#1. FibroPool FH055

Jest to wymiennik ciepła wykonany w 100% z materiału tytanowego, ponieważ posiada również szybkozłącze rurowe, 17 amperów napięcia 220 woltów oraz jeden i ½ cala PVC. Inne komponenty obejmują kontroler, wyświetlacz cyfrowy, smukły krój i wymiary 16 na 40 cali. Jest wspierany przez energooszczędny i energetycznie najwyższy system Departamentu USA, który wynosi 25 centów za każdą godzinę.

#2. IIS 220V 240V

Ten termostat jest pomocny w przypadku wanny z hydromasażem, ponieważ jest to ten sam element, który jest zainstalowany w jacuzzi na rurociągu, więc zacznij zasilać pompę, gdy zdecydujesz się dodać wannę z gorącą wodą. Termostat automatycznie ogrzewa prace izolacyjne, a temperatura wody utrzymuje się na poziomie około 39 stopni Celsjusza, zapewniając basenowi bardziej komfortowe środowisko, ponieważ jest zasilany napięciem 240 V lub 18 kilowatów 50 na 60 Hz.

Termostat najpierw osiąga zadaną temperaturę i przestaje działać, dopóki temperatura nie spadnie o kilka stopni; termostat włącza się automatycznie po. 4. Podgrzewacz basenowy z serii ST jest korzystny dla małego basenu poniżej 15 CBM, ponieważ pomaga ogrzać pompę ciepła, która przyjmuje najbardziej zaawansowany i najbardziej stały regulator temperatury. Natomiast czujnik temperatury zastępuje konwencjonalny magnetyczny przełącznik przepływu i zwiększa bezproblemową pracę; ponadto obiecuje stabilność i zdolność adaptacji w środowisku wodnym.

#3. Raypak 266 000 BTU

Podgrzewacz basenowy został zaprojektowany tak, aby wytrzymać różne warunki pogodowe, co czyni go odpowiednim rozwiązaniem dla środowisk wymagających wygody, wydajności i wszechstronności. Jest wyposażony w przerywane kontrole bezpieczeństwa pilota, których pilot wymaga do ogrzania. Ma materiał z epoki kosmicznej; urządzenie nie zatrzymuje ciepła resztkowego po włączeniu, ponieważ jest instalowane bez użycia kosztownych metalowych radiatorów.

#4. Raypak DGTL ELEC SPA

Ten podgrzewacz basenu jest produkowany przy użyciu tytanowego elementu grzejnego, ponieważ posiada również solidne elementy sterujące, które najlepiej eliminują hałas.

#5. Pentair EC462025 MasterTemp 125

Ten podgrzewacz basenowy nadaje się do małych basenów, a podgrzewacz na gaz ziemny ma 125 000 BTU, jest odpowiedni dla małych zbiorników wodnych o pojemności do 15 000 galonów, ponieważ jest również wydajny i kompaktowy, obiecując wydajność 82% niż większy basen rozmiar grzejnika. To, co więcej, obiecuje cichą pracę, której nie narzuca czas na basen rekreacyjny.

Jest to przyjazna dla użytkownika i przemyślana konstrukcja z obrotowym wyświetlaczem cyfrowym, który zapewnia czytelną i dostępną rotację instalacji. Posiada lampkę kontrolną, która może być przyjazna dla użytkownika, umożliwiając proste monitorowanie i obsługę systemu, a obudowa jest odporna na promieniowanie UV, co zapewnia trwałe i trwałe wyniki, ma funkcje bezpieczeństwa z czujnikiem komina i ciśnieniem wody, aby zapobiec przegrzaniu. Jest wyposażony w automatyczne wyłączanie, jeśli temperatura przekroczy limity fabryczne i ma funkcję ręcznego wyłączania przeznaczoną do serwisowania.

#6. EcoSmart SMART POOL 27

Ten podgrzewacz basenu zapewnia aktywację przepływu dźwięku, co po zainstalowaniu jest łatwe w przypadku istniejącego lub nowego basenu. Tak więc od Ciebie zależy, czy ustawisz cyfrową temperaturę z dokładnością do 1 stopnia. Możesz go po prostu ustawić i zapomnieć, gdy jest kompatybilny z innowacyjnym typem pilota Eco. Ma przepływ aktywacji -12 +/-2 GPM i jest bardziej odpowiedni dla wzmacniacza lub alternatywy dla pompy ciepła.

#7. Hayward W3H200FDN uniwersalna seria H

Ten podgrzewacz basenowy nadaje się do spa i basenów podziemnych o powierzchni 600 stóp, ponieważ oczekiwany efekt ekologiczny sprawia, że ​​jest bardziej idealny do hoteli i basenów o wymaganej niskiej emisji NOx. Produkt zapewnia optymalną wydajność ogrzewania, zapewniając długotrwały i niezawodny komfort przez lata, a seria Universal H zapewnia wyjątkową ochronę przed przedwczesną i korozją awarią z powodu niezrównoważonego składu chemicznego wody.

Otóż ​​ten produkt jest bardzo energooszczędny i wydajny, skraca czas pracy pomp obiegowych, a tym samym zapewnia oszczędność energii. Jest dostępny, gdy jest używany, biorąc pod uwagę jego intuicyjny przedni panel sterowania, ułatwiający konserwację, serwis i obsługę, więc zawsze bierz pod uwagę ten, który jest najlepszym podgrzewaczem do basenów podziemnych.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jaki jest najlepszy podgrzewacz basenowy do basenów podziemnych. Mamy nadzieję, że spodobał Ci się nasz najlepszy podgrzewacz do basenów śródziemnych wymienionych powyżej, ponieważ był po prostu pomocny. Mamy nadzieję, że podzielisz się nim z ludźmi, których znasz. W ten sposób ten artykuł poprowadzi Cię do zakupu czegoś takiego jak podgrzewacz basenowy, który podgrzewa lub ogrzewa basen, więc zaufaj, że nasze wybory są warte Twoich pieniędzy, czasu i wysiłku!