Czego mogę użyć jako świecznika?

Dekorowanie świec było ogromnym hitem i nie wygląda na to, żeby miało się to szybko skończyć. Więc teraz, gdy masz ładne świece, spróbuj użyć czegoś innego jako świecznika. Jeśli nie wiesz, jak zrobić świecznik, prawdopodobnie zadajesz sobie pytanie, czego mogę użyć jako świecznika?

Czego mogę użyć jako świecznika: alternatywy

1. Szklane słoiki

Nie musisz iść do centrum handlowego i kupować żadnych dodatków lub przedmiotów z tym pomysłem. Wszystko, co musisz zrobić, to naprawdę wybrać kubek kubkowy, pojemnik, a może wotum i umieścić świecę w środku. Ale znowu wydaje się to doskonałe, jeśli używasz czystego szkła.

Czego mogę użyć jako świecznika?

Możesz jednak użyć praktycznie dowolnego koloru, kształtu i długości w zależności od tego, czego szukasz. Jeśli chcesz posunąć się dalej, możesz poczytać na zewnętrznej szybie z koralikami. Możesz nawet założyć koronkę i lamówki, aby jej wygląd był jeszcze bardziej wyjątkowy.

2. Spodki

Więc czego mogę użyć jako świecznika? Co powiesz na kilka spodków! Alternatywnie możesz podnieść spodek lub mały talerz i sprawić, by wyglądał jak świecznik.

Jeśli nie masz nic więcej, jest to świetna opcja. W zestawieniu ze świecami stożkowymi wyróżniają się dodatkowo talerzyki. Jeśli jednak użyjesz spodka z próbką, zauważ, że będzie wyglądać niesamowicie.

3. Rzeźbione gliniane garnki

Zamiast świecznika, każdą inną ekscytującą opcją, której możesz użyć, są rzeźbione gliniane garnki. Zazwyczaj są one formowane w kilku kształtach z gliny i pieczone, aby zebrać pojemnik. Zamiast tego powinieneś zamienić glinę w małe miseczki i udekorować je według własnych upodobań.

4. Przewody

Nadchodzi pierwszorzędna innowacyjna i nietuzinkowa okazja dla świeczników. Jeśli użyjesz trwałego sznurka, możesz go wygiąć w formę lub sposób, aby zachować świecę. Upewnij się, że skręcasz sznurek w jednym aspekcie, aby utworzyć stojak, formując sznur w dowolnym układzie.

Następnie owinąć świeczkę sznurkiem, a także musisz być odpowiedni do wyjścia. Używanie drutów i zginanie ich według własnego wyboru jest wyjątkowe i kreatywne. Więc wypróbuj ten pomysł!

5. Drewniane bale

Aby uzyskać długotrwały i innowacyjny sposób, wypróbuj kłody drewna jako świecznik. Możesz zlokalizować te gotowe kłody z wycięciem w środku lub możesz przesłać wycięcie, aby zlokalizować świece. Ta koncepcja jest dobra, jeśli masz już modę na wiejski dom w swoim prywatnym domu.

Jednak szczególną kwestią związaną z tą koncepcją drewnianych bali jest to, że prawdopodobnie będzie ona odpowiednia dla prawie każdego wystroju. Niektóre z nich można uzyskać w całej długości i mogą stworzyć oszałamiający wyświetlacz. Umieszczenie ich na płaszczu w pokoju mieszkalnym lub jako element centralny jest idealnym pragnieniem tej koncepcji.

Czego mogę użyć jako świecznika: majsterkowanie

1. Używanie gipsu i świeżych kwiatów

Życie roślinne zanurzone w gipsie jest urocze, biorąc pod uwagę, że nie ma dwóch takich samych. Podejście jest niechlujne i wadliwe; jednak wynik jest przewiewny i naprawdę wart wysiłku. Kup bukiet z wyborem roślin, abyś mógł również poeksperymentować.

2. Świece stożkowe o różnej wysokości

Nie zapomnij o tym świeczniku DIY, jeśli regularnie używasz świeczników podczas rozrywki. Każdy jest modny i współczesny. Kluczem do ukończenia tego rzemieślniczego przedsięwzięcia jest modyfikacja czubka każdego świecznika.

Jest tak, aby można było stworzyć szeroką serię większą niż 5 świec. Jeśli nawiązanie skojarzenia cię onieśmiela. Ściśle przestrzegaj instrukcji i dostarczonej próbki.

3. Korkowe wstążki mogą być używane do owinięcia świeczki.

Ze względów ochronnych musisz kupować wiele świec pieńkowych w szklanych huraganach. I odwrotnie, Hurricane’y mogą być trochę głupie, jeśli twoja moda jest nieco bardziej rustykalna lub ekscentryczna. Owiń tradycyjny szklany świecznik w korkową wstążkę, aby go poprawić.

4. Używanie farby w sprayu

Kiedy kupujesz przedmioty w sklepie z używanymi rzeczami, nie będą już wyglądały na urocze i stare. Zamiast tego wydają się nieaktualne. Niestety, jest to bardzo aktualne w przypadku wielu mosiężnych świeczników z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wykorzystaj ponownie te niedrogie skarby. Możesz je pomalować natryskowo w najnowocześniejszym kolorze. Wykończenie, które wzbogaci Twój wystrój.

5. Zrób świecznik z klasycznej filiżanki do herbaty

Czy kiedykolwiek znalazłeś zabłąkaną filiżankę herbaty i zastanawiałeś się, czy musisz ją trzymać? Jedną z możliwości jest użycie starej porcelany jako miniaturowej donicy do ziół w pomieszczeniach. Możesz również odkryć sposoby na wlanie wosku bezpośrednio do filiżanki do herbaty, aby uzyskać uroczą świecę, taką jak ta widoczna powyżej.

6. Używanie ramek do tworzenia latarni huraganowych.

Wybitne świeczniki latarniowe wyglądają wspaniale na werandzie lub przy stole w jadalni. Jednak maksymalne latarnie są zaporowo drogie. Ta genialna koncepcja „zrób to sam” na nowo przedstawia oprawki za pięć dolarów.

Wniosek

Więc czego mogę użyć jako świecznika? Wypróbuj te różne alternatywy i projekty DIY dla nowego świecznika. Zabawna rzecz, możesz ją ozdobić, ile chcesz!