Przewodnik po składaniu wózka Nuna TRIV

Wózek Nuna TRIV jest niesamowity, ale jak go złożyć? Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak złożyć Nuna TRIV. Z tego poradnika dowiesz się, jak złożyć wózek, aby można go było przechowywać w mniejszych przestrzeniach, co ułatwia podróżowanie lub przechowywanie w domu.

Kroki składania wózka Nuna TRIV

Krok 1. Pierwszym krokiem do złożenia wózka Nuna TRIV jest chwycenie za kierownicę wózka.

Przewodnik po składaniu wózka Nuna TRIV

Krok 2. Następnie podnieś ten uchwyt i popchnij go do przodu, aż się przewróci. Robiąc to jedną ręką, upewnij się, że naciskasz mechanizm składania, aby wszystko pozostało na swoim miejscu po złożeniu. Tylne koła również powinny się zablokować po wykonaniu tej czynności.

Krok 3. Następnie wyciągnij obie strony obu tylnych baldachimów jednocześnie, jednocześnie odciągając je od siebie pod niewielkim kątem (w rzeczywistości jest słodkie miejsce, w którym po prostu odskoczą). Następnie chwyć wszystkie cztery uchwyty, aby zapewnić stabilność, a następnie ostrożnie odchyl się do tyłu i połóż wózek płasko na plecach.

Krok 4. W celu wykonania ostatniego ruchu może być konieczne lekkie naciśnięcie uchwytów, więc upewnij się, że wszystko jest zablokowane na swoim miejscu i masz dobrą kontrolę nad tym, jak daleko się cofa, zanim położysz go płasko.

Jeśli Twój wózek Nuna TRIV nie jest w tym momencie całkowicie złożony (co oznacza, że ​​wszystkie cztery kółka są wysunięte lub stykają się), ostrożnie popchnij każde kółko, aż zrówna się z resztą ramy wózka.

Krok 5. Wykonując ten krok, pamiętaj, że jeśli coś się rozpadnie podczas dociskania tylnych kółek do zamków — na przykład część szelek dziecięcych zostanie odblokowana z jednej strony — możesz łatwo złamać takie rzeczy, jak zatrzask baldachimu, ponieważ brak nacisku trzymającego je razem podczas próby otwarcia/zamknięcia czaszy od przodu.

Jak otworzyć wózek Nuna TRIV

Aby otworzyć wózek, należy najpierw podnieść po obu stronach kierownicę. Spowoduje to zwolnienie zatrzasku, który utrzymuje je na miejscu i spowoduje, że wszystkie cztery koła wysuną się ze sposobu, w jaki zostały złożone na siebie, dzięki czemu można je rozsunąć do normalnej pozycji.

Zauważysz również, że czasza jest teraz całkowicie odblokowana, a każda jego część jest oddzielona ilością miejsca na przepływ powietrza, gdy jest zamknięty, lub nawet jeśli coś utknęło w środku podczas zamykania, zamiast zwalniać chwyt zgodnie z przeznaczeniem ( jak może klips do uprzęży z jednej strony).

Po wykonaniu tego kroku po prostu rozłóż obie strony, tak jak otwierasz parasol: popchnij do przodu w kierunku, w którym siedzi Twoje dziecko, aż znajdzie się pod kątem dziewięćdziesięciu stopni, gdy zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Teraz, gdy wiesz już, jak wózek wraca do swojej normalnej pozycji, wszystko, co musisz zrobić, to ponownie przymocować pozostawiony klips, a także wszelkie części, które odłączyły się od poprzedniego.

Jaki jest najlepszy wózek Maclaren?

Jaki jest najlepszy wózek Maclaren? Maclaren Quest, Monarch i Triumph są obecnie najlepiej sprzedającymi się produktami tej marki.

Oferują kilka funkcji w swoich składanych modelach parasoli, które spodobają się wielu rodzicom, którzy chcą lekkiej, kompaktowej opcji do podróży lub wyjścia z dzieckiem, a posiadanie tylnego siedzenia oznacza, że ​​nie potrzebujesz dodatkowego fotelika samochodowego podczas korzystania z wózka na spacerach wokół bloku jak załatwiasz sprawy podczas zwiedzania.

Rzućmy okiem na to, który model może być dla Ciebie odpowiedni na podstawie tego, czego szukałeś, jeśli pasuje do konkurentów, takich jak Baby Jogger City Mini Chicco Capri, które również otrzymały wysokie oceny od rodziców. Kolejną wspaniałą cechą dotyczącą tych jest sposób, w jaki będą rosły wraz z dzieckiem, niezależnie od tego, czy używasz ich dla noworodka, gdy będzie starsze.

Naprawdę fajnie jest zobaczyć, jak te wózki mogą się rozkładać i rozszerzać, gdy Twoje dziecko rośnie, ponieważ zapewnia to komfort, zwłaszcza w miesiącach zimowych, ponieważ oznacza to wpuszczanie mniej zimnego powietrza z zewnątrz.

Jak odblokować hamulce wózka dziecięcego do biegania

Istnieją dwa różne sposoby odblokowania hamulców dziecięcego joggera, w zależności od modelu i miejsca, w którym znajduje się hamulec. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest użycie jednej lub obu rąk razem, tak aby naciskać z całej siły, aż zatrzasną się na swoim miejscu.

Inny sposób odblokowania wózka polega na naciśnięciu kombinacji przycisków, które zwalniają mechanizm, który przytrzymywał wózek w jego aktualnej pozycji.

Powinieneś zapoznać się z dołączonymi instrukcjami, jeśli te nie zadziałają, ponieważ przed naciśnięciem tego przycisku mogą być wymagane określone kombinacje klawiszy, a nie tylko jednokrotne dotknięcie go, jak zwykle. Po odblokowaniu, po prostu unieś każdy podnóżek indywidualnie, jednocześnie ściskając obie strony wózka, aż do całkowitego złożenia.