Co nosisz pod suknią ślubną: najlepsze sekrety

Panny młode muszą wiedzieć, co nosisz pod suknią ślubną na podstawie sylwetki ich sukni ślubnej lub sukni. W tym artykule omówimy sekrety i techniki, aby jak najlepiej wykorzystać styl ubierania się i podkreślić najlepsze części ciała.

Aby uzyskać objętość u podstawy sukienki, możesz również zapoznać się z naszym artykułem o tym, co pod suknią ślubną sprawia, że ​​jest puszysta. Zawsze dobrze jest zdawać sobie sprawę z modowych hacków i wskazówek, które pozwolą Ci być najbardziej pewnym siebie w dniu ślubu.

Co nosisz pod suknią ślubną: najlepsze sekrety

Oto, co musisz nosić pod suknią ślubną, aby uzyskać najlepszy kształt

Suknie ślubne i suknie balowe o linii A

Niektóre z najbardziej znanych ślubnych sukien ślubnych to suknie ślubne w kształcie litery A i balowe. Kształt od talii w dół może sprawić, że każda panna młoda poczuje się jak królewna, a także pasują do kobiet w dużych rozmiarach, aby uzyskać pochlebny kształt ze względu na talię sukni ślubnej.

Biorąc to pod uwagę, musisz nosić strukturę pod spódnicą sukni ślubnej, aby oddać sprawiedliwość jej obszernemu kształtowi od pasa w dół. Rozważ halkę na suknie balowe, aby nadać jej puf, a gorset, aby bardziej zmniejszyć talię w sukni ślubnej o linii A i uzyskać pochlebną figurę klepsydry.

Potrzebujesz również bielizny, która uniesie Twój biust, zwłaszcza jeśli sukienka jest bez ramiączek lub rurka u góry. Na koniec wybierz biustonosz pasujący do dekoltu sukni ślubnej, ale taki, który ma strukturę pod spodem, która unosi Twój dekolt.

Suknia ślubna o kroju syreny lub trąbki

Co nosisz pod spodem, jeśli Twoja suknia ślubna ma sylwetkę syreny lub trąbki? Ponieważ te sukienki są w większości dopasowane przez cały czas, musisz nosić coś, co wygładzi Twoje wypukłości i krągłości.

Unikaj bardzo ciasnej bielizny, ponieważ może powodować wybrzuszenia i fałdy. Możesz również rozważyć body Spanx, zamiast nosić oddzielne majtki. Stworzy to gładką sylwetkę, która może również zmniejszyć objętość ciała i podkreślić talię i biodra, aby wyglądać lepiej w sukni ślubnej o kroju syreny.

Chcesz również nosić bieliznę modelującą, która rozciąga się od rozkloszowanej sukni ślubnej o kroju syreny lub trąbki, aby uniknąć zauważalnej przestrzeni między suknią a suknią. Podczas drugiej lub trzeciej przymiarki sukni ślubnej załóż bieliznę modelującą, którą zamierzasz nosić w dniu ślubu, aby zobaczyć, jak wyglądają razem.

Przeczytaj, co zabrać ze sobą do przymierzania sukni ślubnej, aby dowiedzieć się więcej.

Suknie ślubne z płaszczem i halką

Panny młode, które chcą wyglądać bez wysiłku, zazwyczaj wybierają suknię ślubną z płaszczem ze względu na minimalną objętość i warstwowość. Podobną sylwetką wybraną z tego samego powodu jest suknia ślubna typu slip, która jest również fantastyczna, jeśli chcesz wyeksponować swoją sylwetkę.

Do tych sukien ślubnych powinieneś założyć coś, co gładko opina twoje ciało. Nie musisz brać pod uwagę bielizny modelującej, zwłaszcza jeśli uważasz, że jest zbyt uciskająca.

Wygodną alternatywą jest halka z wbudowanym biustonoszem lub wsparcie na klatce piersiowej. Nie zapomnij wziąć pod uwagę fasonu pasków swojej sukienki, więc możesz również założyć oddzielny biustonosz z czymś, co wygładzi obszar pod biustem, brzuch i uda.

Bez pleców, otwarte boki i rozcięcia na sukniach ślubnych

Oprócz uwzględnienia sylwetki lub kształtu sukni ślubnej, jej szczegóły będą miały wpływ na to, pod co musisz się nosić. Na przykład suknie ślubne z przezroczystymi częściami lub wycięciami z tyłu lub po bokach będą wyglądać dobrze tylko wtedy, gdy nie założysz czegoś, co będzie przez nie prześwitywać.

Na przykład wybierz biustonosz z niskim tyłem do sukni ślubnej bez pleców lub rozważ użycie taśmy do ciała z wkładkami na sutki. Ta sama sztuczka przydaje się również, jeśli Twoja sukienka ma otwarte lub siateczkowe boki, aby biustonosz się nie odsłaniał.

W zależności od tego, ile jest pokazane, możesz również ujść bieliznę w kolorze nude. Ponadto możesz wzmocnić rozcięcia na nogach i uniknąć awarii garderoby za pomocą taśmy, która zapobiegnie nadmiernemu podnoszeniu rozcięcia i odsłanianiu bielizny.

Co większość panny młodej nosi pod suknią ślubną?

Suknia ślubna będzie wyglądać najlepiej tylko wtedy, gdy założysz pod nią odpowiednie rzeczy. A dla większości narzeczonych pożądaną sylwetkę osiąga się dzięki bieliźnie modelującej.

Istnieje wiele rodzajów bielizny modelującej, które zapewniają pożądany efekt. Jedne służą jedynie do wygładzenia i obkurczenia brzucha i talii, inne podnoszą dekolt, a są też body modelujące całe ciało, które sięgają do uda.

Niektóre panny młode również wybierają taśmę do ciała, ponieważ łatwiej ją ukryć i dopasować położenie, zwłaszcza w przypadku trudnych krojów na sukni ślubnej. Istnieje wiele pozycji i sposobów na użycie taśmy do ciała lub taśmy na piersi, aby strategicznie unieść dekolt bez pokazywania pleców, boków lub dekoltu.

Czy nosisz stanik w sukni ślubnej?

Decydując o tym, jaki stanik założyć do swojej sukni ślubnej, należy wziąć pod uwagę dekolt, czy sukienka jest bez ramiączek, bez pleców, czy biust dopasowuje się do sylwetki. Jeśli sukienka ma już wbudowaną piankę i wsparcie, możesz nawet całkowicie zrezygnować z biustonosza.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, co nosisz pod suknią ślubną, będzie to zależeć od sylwetki i stylu Twojej sukni.

Oznacza to halki i gorsety do sukni balowych i linii A, bieliznę modelującą do sukienek o kroju syreny, halki do sukien płaszczowych oraz taśmę do ciała do sukienek bez pleców, z rozcięciem i odsłoniętymi bokami. Sekretem jest noszenie bielizny podczas dopasowania sukienki, aby upewnić się, że pasuje.