Biznes szkodników 101: Kto jest właścicielem zwalczania szkodników Fox?

Prawdopodobnie zadziałało to w twoim domu i dlatego teraz pytasz, kto jest właścicielem Fox Pest Control. Oczywiście wiedza o tym, kto stoi za zbawicielem twojego domu, zapewni ci jeszcze jednego sprzymierzeńca przeciwko wszystkim szkodnikom na twojej posiadłości.

Co to jest zwalczanie szkodników lisów?

Na początek warto przeczytać, czym jest zwalczanie szkodników i jego pięć najlepszych rodzajów. Jeśli jednak nie jesteś nowicjuszem w terenie, dowiedz się więcej o Fox Pest Control.

Biznes szkodników 101: Kto jest właścicielem zwalczania szkodników Fox?

Od 2012 roku Fox Pest Control pomaga zapracowanym rodzinom w utrzymaniu ich domów w stanie wolnym od szkodników. Jest dobrze znany z fantastycznego planu ochrony domu HPP (Home Protection Plan), który zapewnia konsumentom kwartalne usługi mające na celu powstrzymanie szkodników przed ich domami i podwórkami.

Produkty te są również odpowiednie dla dzieci i psów, które pokochają mamy. Wszystkie ich usługi są gwarantowane przez Fox Promise i 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.

Mike i jego szwagier, Bryant White, założyli Fox Pest Control w 2012 roku, z pierwszą lokalizacją w Oksfordzie w stanie Connecticut, a teraz mają 21 lokalizacji w całym kraju. To, co podziwiamy w firmie Fox, to ich stosunek do konsumentów i ogólny sposób, w jaki prowadzą interesy.

Teraz, jeśli zastanawiasz się nad tajnikami zwalczania szkodników, przejrzyj ten obszerny przewodnik na temat tego, jak działa zwalczanie szkodników.

Technicy Pest Pro firmy Fox przeszli obszerne szkolenie, certyfikację i licencję. Pójdą po bezpłatną wycenę i możesz mieć pewność, że będą postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi COVID-19, które obejmują przesunięte czasy rozpoczęcia i regularne używanie masek, rękawiczek i sprzętu do czyszczenia.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości podczas bezpłatnej procedury badania i wyceny lub podczas serwisu, Twój technik będzie stał od 6 do 10 stóp od Ciebie, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego. Ceny można nawet podać telefonicznie i są one szybkie.

Możesz zacząć od umówienia się na bezpłatną konsultację z Fox Pest Control, aby ocenić, jakich usług wymaga Twój dom i ile będą one kosztować.

Chociaż firma oferuje jednorazowe usługi, jest najbardziej znana z planu ochrony domu, miesięcznego planu subskrypcji, który oferuje powtarzające się procedury dla całorocznego bezpieczeństwa.

Oddział Pest Control w Północnej Wirginii/DC West Fox, podobnie jak pozostałe, jest własnością i jest zarządzany lokalnie. Pomagają swoim klientom pozostać szczęśliwymi w ich rezydencjach i podwórkach, stosując przyjazne dla rodzin i zwierząt, przyjazne dla środowiska rozwiązania czyszczące.

Czy kontrola szkodników warta jest pieniędzy?

Ile pieniędzy płacimy na zwalczanie szkodników? Firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników w Stanach Zjednoczonych zarobiły w 2017 r. 8,597 mld USD, pomagając właścicielom domów i firm w zapobieganiu i eliminowaniu inwazji.

Wydatki na szkodniki obejmują 860 milionów dolarów na szczury i myszy oraz 644,7 miliona dolarów na pluskwy, żeby wymienić tylko kilka.

Biorąc pod uwagę wszystkie pieniądze wydane na zwalczanie szkodników, pojawia się jedno ważne pytanie: czy kontrola szkodników jest warta zachodu? Odpowiedź brzmi „tak”, jeśli weźmie się pod uwagę konsekwencje nieradzenia sobie z problemami z owadami i gryzoniami.

Ile kosztują niektóre usługi zwalczania szkodników? Będzie to zależeć od wielu czynników, w tym od tego, czy wymagane są jednorazowe lub powtarzające się inspekcje, rodzaju szkodników i stopnia porażenia.

1. Wizyta jednorazowa

Jeśli masz szczęście, wybrana przez Ciebie usługa zwalczania szkodników będzie w stanie zidentyfikować i zabić szkodniki w Twoim domu lub biurze podczas tylko jednej wizyty.

Jednak te połączenia nie są tanie. Przeprowadzenie badania, zlokalizowanie legowiska szkodników, odnalezienie ich punktów dostępu i zastosowanie odpowiedniego leczenia to typowe zadania.

Ta usługa przywróci Ci kwotę od 300 do 700 USD.

2. Pierwsza wizyta

Pierwsze połączenie z usługą konsultingową będzie kosztować około 250-850 USD, jeśli zapiszesz się na stałą umowę na zwalczanie szkodników (co często jest najlepszą opcją długoterminową).

Ta pierwsza wizyta obejmie badanie i ocenę, a także lokalizację gniazda i punktów wejścia. Dostawca będzie również współpracować z Tobą w celu opracowania strategii radzenia sobie z problemem.

3. Regularne zabiegi

Jeśli potrzebujesz regularnych wizyt profilaktycznych w zakresie zwalczania szkodników, częstotliwość usług będzie zależeć od Twoich potrzeb. Koszt Twojej usługi może wynosić od 55 do 75 USD miesięcznie (w domu) do 1000 USD lub więcej miesięcznie.

Dostępne są opcje rozliczeń miesięcznych (40-45 USD za połączenie), dwumiesięcznych (50-60 USD) lub kwartalnych (100-300 USD).

Jeśli jesteś właścicielem domu, szkodniki mogą stwarzać różne zagrożenia dla Twojego domu, a także dla dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa Twojej rodziny. Kiedy pomyślisz o tym, jak szybko i dramatycznie rozmnażają się szkodniki, takie jak myszy, szczury i karaluchy, problem pogorszy się tylko wtedy, gdy nie zastosujesz proaktywnych metod zarządzania.

Jeśli chodzi o wyrządzanie szkód w strukturze twojego domu, termity są najczęstszymi sprawcami. Te maleńkie owady żywiące się drewnem mogą pozostać niewykryte, ale mogą stale wyjadać fundamenty Twojego domu.

Szacuje się, że termity powodują 5 miliardów dolarów szkód majątkowych w Stanach Zjednoczonych każdego roku, co często nie jest objęte planami ubezpieczeniowymi właścicieli domów.

Wykluczenie szkodników jest konieczne z różnych powodów, jeśli prowadzisz firmę. Klienci nie wrócą, jeśli zobaczą myszy lub robaki biegające, czołgające się lub latające po twoich obiektach.

Wieść szybko się rozprzestrzeni i prawie na pewno zauważysz spadek przychodów.

Komercyjne rozwiązania do zwalczania szkodników, które są skuteczne, pomogą utrzymać zgodność z przepisami BHP. Jeśli inspektor zdrowia podczas wizyty wykryje objawy skażenia, Twoja firma może zostać zamknięta do czasu rozwiązania problemu.

Wniosek

Wiedza o tym, kto jest właścicielem Fox Pest Control, może nie zmienić gry, ale z pewnością sprawia, że ​​czujesz się mniej samotny w walce ze szkodnikami! Fox Pest Control to zdecydowanie niezbędnik właściciela domu.