Jak sprzedać ubezpieczenie rentowe? 6 łatwych sposobów!

Zastanawiasz się, jak sprzedać ubezpieczenie rentowe? Najlepszym sposobem na sprzedaż tego rodzaju ubezpieczenia jest ochrona większej liczby klientów i pracowników przed trudnościami finansowymi wynikającymi z niezdolności do pracy.

Niewątpliwie ubezpieczenie rentowe jest zawsze niezbędne, dlatego warto podkreślić wagę tego produktu.

Jak sprzedać ubezpieczenie rentowe? 6 łatwych sposobów!

W tym artykule porozmawiajmy o tym, jak możesz sprzedawać ubezpieczenie rentowe. Rozważ zastosowanie tych sposobów, aby poprawić swój wskaźnik sukcesu w sprzedaży ubezpieczenia rentowego. Myślę, że potrzebujesz dalszej wiedzy na ten temat, więc po prostu czytaj dalej!

Sposoby sprzedaży ubezpieczenia rentowego

Wiem, że zastanawiasz się, jak sprzedać ubezpieczenie rentowe. Oto następujące:

#1. Przypominając ryzyko niepełnosprawności klientów

Prawdopodobnie znasz liczby dotyczące niepełnosprawności. Ale pytanie brzmi, czy Twoi klienci też wiedzą? Oczywiście nie! Najlepiej podkreślić, że ¼ osób w wieku 20 lat jest ubezwłasnowolniona w wieku 67 lat.

Rada ds. Świadomości Niepełnosprawności wyjaśniła, że ​​typowe roszczenie dotyczące niepełnosprawności trwa około 31,6 miesiąca lub prawie trzy lata. Niestety, tylko około jedna trzecia osób ubiegających się o rentę inwalidzką z ubezpieczenia społecznego jest przyznawana. Na poziomie ubóstwa średnia miesięczna świadczenie SSDI wynosi tylko 1171 USD. Dane te podkreślają wartość prywatnych ubezpieczeń. Dlatego pracodawcy powinni rozumieć, jak ważne jest zapewnianie pracownikom niepełnosprawności zbiorowej.

Według badań 64% pracowników uważa, że ​​zapewnienie ubezpieczenia może pomóc zwiększyć zadowolenie pracowników. Z drugiej strony, pracownicy bez ubezpieczenia rentowego są mniej skłonni do powrotu do pracy po urazie, gdy rynek pracy jest wąski, co zwiększa rotację.

#2. Łączenie niepełnosprawności z doświadczeniami życiowymi

Ludziom może być trudno przyznać, że są upośledzeni. Chociaż oszczędności i ubezpieczenie zdrowotne mogą zrekompensować ten konkretny problem, wiele osób nie przewiduje, w jaki sposób mogą utrzymać włączone światło, jeśli nie mogą pracować przez dłuższy czas. Mogą jednak przeżyć różne etapy, takie jak rozpoczęcie pierwszej pracy, małżeństwo, posiadanie dziecka lub kupno domu. Wszystkie te okoliczności powinny skłaniać pracowników do rozważenia własnego bezpieczeństwa finansowego.

Jako broker powinieneś doradzać swoim klientom produkty na ważne wydarzenia i pomagać im komunikować potrzebę różnego rodzaju korzyści podczas tego typowego, codziennego wydarzenia.

Na przykład, jeśli ktoś ma dziecko, prawie prawdopodobnie będzie chciał skorzystać z FMLA. Pytanie brzmi, czy mają świadomość, że część ich dochodów może być uprawniona do krótkotrwałej niepełnosprawności? To jest dokładne; wiele planów obejmuje urlop macierzyński, a także krótkotrwałą chorobę lub uraz. Podobnie wiele rządów i przedsiębiorstw zapewnia dodatkowy urlop ojcowski i macierzyński lub go egzekwuje. Czy Twoi konsumenci rozumieją, jak zaplanować budżet na tak wiele opcji w obliczu znacznej korekty finansowej, jaką pociąga za sobą dziecko?

Kolejnym kluczowym momentem do rozważenia ubezpieczenia jest zakup domu. Nowa nieruchomość prawie na pewno pociągnie za sobą nowe spłaty kredytu hipotecznego, nawet jeśli dana osoba jest już niezdolna. Z ubezpieczeniem jest pewne, że pomogłoby im to nadążyć za rachunkami. Dowiedz się, dlaczego ubezpieczenie często zapewnia spokój ducha.

#3. Tworzenie prezentacji według wieku

Wiem, że każda grupa wiekowa ma konkretną troskę i cel. Dlatego musisz przedstawić swoją prezentację wprost, zgodnie z pokoleniem, do którego należy Twoja publiczność. Odnosi się to również do danych demograficznych Twoich klientów. W tej chwili siła robocza jest wypełniona Millenialsami; klienci mogą potrzebować edukować i zachęcać swoich pracowników do inwestowania teraz, a nie po incydencie w sieci bezpieczeństwa finansowego.

Kiedy słyszymy słowo niepełnosprawność, często nie myślimy o wielkich wydarzeniach. Wypadki mogą wystąpić w dowolnym momencie; to nieuniknione. Niektórzy ludzie ślizgają się, inni upadają; a te zdarzenia, na przykład, są największą przyczyną dni straconych w pracy.

Innym powodem zachęcania do zaangażowania jest to, że pracownicy na początku swojej kariery mają ograniczony czas urlopu. Po niezdolności czas jest mało prawdopodobny; spędzają dni z rodzinami i dobrym samopoczuciem.

Z drugiej strony pokolenie X powinno mieć świadomość, że zbliża się do swoich najlepszych lat. Zarobią więcej niż kiedykolwiek w ciągu najbliższych 20 lat. Powinieneś więc oszczędzać ten dochód z ubezpieczenia, aby móc z niego skorzystać i zabezpieczyć swoje finanse, gdy zbliża się emerytura.

Co więcej, wraz ze starzeniem się boomerów wzrasta ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, cukrzycy, raka i innych poważnych problemów zdrowotnych. Pomogłoby, gdybyś również został poinformowany, że ubezpieczenie rentowe jest nadal dostępne, ale im dłużej czekasz na rejestrację, tym mniejsze są twoje szanse na bycie uprawnionym. Dowiedz się, w jakim wieku kupić ubezpieczenie na życie.

#4. Produkty związane z badaniami

To także doskonała okazja do rozwijania powiązanych zagadnień podczas omawiania niepełnosprawności. Zastanów się, co wydarzyło się w 2016 roku. Około 25 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych zapisywało się do wysoce odliczanego ubezpieczenia zdrowotnego. Ten udział własny jest nawet dwa razy wyższy od udziału własnego PPO.

Jeśli uczestnik jednego z tych programów jest ranny lub źle się czuje, może stracić pracę i ponieść znaczne koszty leczenia. Pracodawcy otrzymują dobrowolne świadczenia i częściej wyrażają zgodę na ochronę dochodów, podczas gdy wydatki pracowników wciąż się zmieniają.

Urlop to także istotny problem w branży, ale bywa on bardzo skomplikowany, a przepisy ciągle się zmieniają lub są dyskutowane. Ta rozmowa pozwala Twoim klientom w pełni zrozumieć niuanse urlopów i jak różne rodzaje urlopów są powiązane z innymi korzyściami, zarówno w ramach administracji państwowej, jak i prywatnej.

Możesz nie być w stanie śledzić wszystkich szczegółów urlopu, ale Twój przewoźnik powinien. Możesz szkolić i przedstawiać swoich konsumentów w tym kluczowym temacie jako ekspert techniczny.

#5. Wykorzystaj najbardziej dostępne zasoby

Niektóre organizacje mają na celu edukowanie Amerykanów na temat zagrożeń związanych z niepełnosprawnością i działań, które mogą podjąć w celu obrony, w tym zakupu odpowiedniego ubezpieczenia.

Na przykład, Rada ds. Świadomości Niepełnosprawności (CDA) zapewnia specjalistom ubezpieczeniowym pomoc w bezpłatnej rejestracji większej liczby konsumentów. Dostarczają infografiki i inne treści dla klientów, a także edukację i szkolenia dla specjalistów ds. ubezpieczeń i sieci. Cóż, możesz poczytać o tym, czym jest grupowe ubezpieczenie rentowe.

#6. Szukaj pomocy u przewoźników

Jeśli chcesz przyciągnąć swoich klientów, możesz przekazać im dodatkowe materiały pomocnicze, a nawet wysłać przedstawiciela, który rozwiąże ich wątpliwości. Upewnij się, że twoi przewoźnicy są gotowi do reagowania na problemy konsumenckie i zapewniają pomoc administracyjną, aby pomóc konsumentom zrozumieć lub zarządzać tym, co mogą uzyskać z ubezpieczenia.

To okładka!

Oto sześć prostych sposobów na sprzedaż ubezpieczenia rentowego. Każdy z tych sposobów jest łatwy do wykonania. Trzeba podkreślić, że niepełnosprawność jest nieunikniona. Aby Twoi klienci byli chronieni, muszą być zabezpieczeni i wtedy wyjaśniasz, jak ważne jest ubezpieczenie rentowe.