Jak kupić elitarne ubezpieczenie niebezpieczne? Niesamowite fakty do poznania!

Szukasz jak kupić elitarne ubezpieczenie niebezpieczne? Dzięki temu artykułowi zrozumiesz, czym jest niebezpieczna elita i kiedy otrzymasz jej ubezpieczenie. Elita niebezpieczna to statek lub statek kosmiczny. Za każdym razem, gdy twój statek jest tak poważnie dotknięty, że nie może już go uratować, Elite Dangerous wprowadziło ideę ubezpieczenia, w której natychmiast ewakuujesz się na nieprzenikalny statek kosmiczny obcych i wracasz do ostatniego miejsca, w którym wylądowałeś.

Ochrona ubezpieczeniowa jest zwykle używana dla bieżącej ceny rynkowej statku i technologii, więc nie musisz nawet pobierać za nie osobno.

Jak kupić elitarne ubezpieczenie niebezpieczne? Niesamowite fakty do poznania!

Ponieważ Elite Dangerous nie ma funkcji „odzyskanych przygód”, która umożliwia ponowne uruchomienie z wcześniej utworzonego stanu, ubezpieczenie pozwala ludziom wrócić do punktu, w którym znajdowaliby się, zanim ich statek został zniszczony.

Jak działa ubezpieczenie w przypadku elitarnych niebezpiecznych statków?

Ubezpieczenie w elitarnym niebezpiecznym działa tak, jak zobaczysz, że deska rozdzielcza ubezpieczenia, jeśli twój statek kosmiczny jest całkowicie zniszczony, co pozwala ci nadal kupować wyposażenie twojego wraku statku, wydając premię na ochronę ubezpieczeniową. W przeciwnym razie nie musisz wydawać dużych kwot, a Federacja Pilotów pożyczy Ci nieograniczony wstęp Sidewinder. Martwiłeś się, jak kupić elitarne ubezpieczenie niebezpieczne?

W niebezpieczeństwie elity każdy może otrzymać pieniądze w wysokości do 600 000 kosztów, jeśli tak naprawdę nie masz kredytów na pokrycie nadwyżki i odkupienie swojego statku. Pamiętaj, że wszelkie bieżące pożyczki zostaną uwzględnione w kwocie 600 000 pożyczki.

Otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli nie zdobędziesz wystarczającej liczby kredytów na odkupienie uszkodzonego wyposażenia statku, i niestety nie będziesz miał innego wyjścia, jak zacząć od nowa z Sidewinderem. Jeśli wydałeś setki gier i pieniędzy na statek, może to być bardzo rozczarowujące doświadczenie.

Jeśli chcesz zapobiec temu problemowi, mądrą ogólną wytyczną byłoby nigdy nie przerywać, jeśli twoje bieżące konto jest znacznie mniejsze niż koszt odkupienia statku poprzez opłacenie składki ubezpieczeniowej i kontrolowanie wydatków. Tak więc część dodatkowych informacji sprawdza, jak zapewnić, że twój statek jest elitarnie niebezpieczny.

Ile kosztuje ubezpieczenie statku w Elite Dangerous?

Przed zakupem statku należy zastanowić się, ile kosztuje ubezpieczenie statku. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz po przeczytaniu tego artykułu. Składka ubezpieczeniowa wynosi 5% całkowitej kwoty Twojego statku plus każdy ładunek, który przewozisz. Na przykład premia za ubezpieczenie Vipera MkII może kosztować 7 146 punktów kredytowych, co stanowi 5% z 142 931 kosztów zakupu kredytów. Jednak Cobra Mk3 przywróciłaby 18 985 kredytów, 5% z 379 718 kredytów. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj, co się stanie, jeśli nie stać Cię na ubezpieczenie Elite Dangerous.

Rabaty na Elitarne Ubezpieczenie Niebezpieczne

Możesz również otrzymać zniżkę w przypadku ubezpieczenia elitarnego niebezpiecznego, jeśli i tylko wtedy, gdy brałeś udział w kampanii Elite Dangerous New. Zwolennicy wersji beta otrzymują 25% zniżki na składki ubezpieczeniowe, podczas gdy zwolennicy wersji alfa otrzymują zniżkę 50%.

Co to jest przewodnik Elite Dangerous Player dotyczący ubezpieczenia?

Oto źródła ubezpieczenia w wersji 2 przewodnika dla graczy. Wspomniano, że ci gracze nie są dobrze świadomi nowej edycji Elite Dangerous; na przykład, dotyczy 200 000 kredytów jako największej pożyczki, podczas gdy obecnie możesz pożyczyć do 600 000 kredytów.

p32

Niedoświadczony pilot obsługujący statek kosmiczny stwarza znaczne ryzyko dla siebie i pasażerów, zmniejszając życie lub duże wydatki na ubezpieczenie.

p113

Twój podstawowy statek jest faktycznie wypożyczony, a dokładna umowa ubezpieczeniowa go chroni, więc musisz zapłacić premię lub opłatę, aby otrzymać zastępstwo. Niższy poziom ubezpieczenia chroni każdy sprzęt, który kupujesz i instalujesz tutaj na statku kosmicznym.

Jeśli kupisz statek, jest on również chroniony niższym ubezpieczeniem. Jeśli statek zostanie zburzony, musisz zapłacić dodatkowo za niego i zainstalowane wyposażenie.

Ale nawet jeśli dodatkowe opłaty za nadmierne opłaty stanowią tylko niewielką część rzeczywistej wartości statku kosmicznego i sprzętu, ostateczny koszt może być znaczny, prawdopodobnie wyższy, niż możesz sobie wyobrazić. W takiej sytuacji masz kilka alternatyw. Jeśli masz wystarczającą ilość gotówki, aby pokryć całkowity koszt, który zawiera wszystkie niezbędne komponenty, możesz nie chcieć kupować dodatkowych funkcji, obniżając cenę.

Jak Elite Dangerous otrzymuje pożyczki?

Jeśli uzyskasz dostęp do pożyczkobiorcy, możesz uzyskać pożyczkę do 200 000 CR. Jeśli wybierzesz tę alternatywę, wszelkie utworzone nagrody zostaną odjęte o 10%. Wszystkie zobowiązania i opłaty są eliminowane, a ty wracasz do punktu początkowego, w którym otrzymujesz nowy pożyczony początkowy statek. Twoje zatrudnienie zostaje zasadniczo wznowione; pamiętaj jednak, że zachowujesz każdą reputację i pozycję, którą możesz zyskać lub stracić.

Wniosek

Aby zrozumieć, jak kupić elitarne niebezpieczne obszary ubezpieczeniowe, przeczytaj cały artykuł. Elite Dangerous obejmuje ubezpieczenie statku jako właściwy sposób. Pamiętaj, że ubezpieczenie w 1900 wcale nie jest takie, jak ubezpieczenie w 2021 roku. Wiedząc o tym i mądrze obchodząc się ze swoimi funduszami, zaoszczędzisz wiele smutku, jeśli twój statek zostanie zatopiony. Aby uzyskać więcej artykułów o ubezpieczeniach, przeczytaj, jak założyć własną firmę ubezpieczeniową na życie i czym jest ubezpieczenie bez winy w Quizlet. Dziękuję za przeczytanie!