Co to jest ubezpieczenie Tefra? 2 ważne rzeczy, na które należy zwrócić uwagę!

Co to jest ubezpieczenie TEFRA? Tax Equity and Fiscal Responsibility Act, znana również jako TEFRA, jest funduszem ubezpieczeniowym, którego celem jest pomoc rodzinom z dziećmi poniżej 19 roku życia, które otrzymują opiekę nad niepełnosprawnymi w swoim domu, a nie w instytucji.

Przed złożeniem wniosku o jakiekolwiek ubezpieczenie lepiej zorientować się, z czego korzystasz. Po podjęciu ostatecznej decyzji możemy Ci w tym pomóc. Aby dać ci trochę informacji, przeczytaj ten artykuł do końca. Omówimy więcej, abyś mógł zrozumieć.

Co to jest ubezpieczenie Tefra? 2 ważne rzeczy

Dlaczego te dzieci wybierają pobyt, a nie instytucję dla nich? Nie istnieje tylko jedna niepełnosprawność, ale wiele. Dzieci potrzebują odpowiedniej opieki ze strony rodziców, aby mieć lepszy wgląd w przyszłość w młodym wieku. Również zdrowie psychiczne jest czynnikiem, o który musisz zadbać. Depresja może do czegoś doprowadzić.

Co to jest ubezpieczenie Tefra; 2 ważne rzeczy do rozważenia

Co to jest ubezpieczenie TEFRA? Przed złożeniem wniosku należy wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy, które mogą być ważne dla aplikacji. Są to również twoje rozważania, aby zakwalifikować się do ubezpieczenia TEFRA, które cię obejmuje:

#1. Wypełnij wnioski przy ubieganiu się o ubezpieczenie TEFRA

Ubiegając się o ubezpieczenie, należy wziąć pod uwagę rzeczy, o których warto wiedzieć, aby uniknąć dalszych kłopotów. TEFRA obejmuje tylko określoną liczbę dzieci; w związku z tym inni mogą nie zostać zakwalifikowani z określonych powodów. Jeśli nie wiesz, urzędnicy przeprowadzają małą kontrolę przeszłości przed uzyskaniem zgody, aby uniknąć oszustwa; chodzi o to, aby potrzebujący zostali objęci samym ubezpieczeniem, aby jak najszybciej byli leczeni.

Skoro już wspomnieliśmy o samym ubezpieczeniu, jakie wymagania powinniśmy wziąć pod uwagę przed złożeniem wniosku? Poniżej znajduje się lista rzeczy, które powinieneś mieć; zbierz je wszystkie, aby zakwalifikować się do ubezpieczenia, aby uzyskać ochronę:

  • Aplikujące dziecko musi mieć mniej niż 19 lat.
  • Powinna mieszkać w domu należącym do rodziców biologicznych lub adopcyjnych
  • Dochód rodziców przekracza limity Denali KidCare
  • Jeśli to możliwe, spełnij co najmniej trzy możliwe poziomy kategorii opieki

Jeśli wymagania zostały zebrane i nadal znajdują się w obszarze do zakwalifikowania, spróbuj zastosować. Zadadzą kilka pytań tak bardzo, jak to możliwe, nie bądź spięty. Zapewnij sobie trochę komfortu i zrelaksuj się, aby odpowiedzieć poprawnie.

TEFRA obejmuje pewną liczbę nieletnich dzieci, ponieważ inna firma będzie trzymać dzieci w wieku średnio dziewiętnastu lat i starszych. Jednak TEFRA obejmuje również pracowników w wieku od sześćdziesięciu pięciu do sześćdziesięciu dziewięciu lat. Czemu? Dzieje się tak po prostu dlatego, że; powinieneś zapewnić opiekę zdrowotną, którą otrzymują również młodsi.

#2. Usługi, które obejmuje TEFRA

Przed złożeniem wniosku o ubezpieczenie musisz wiedzieć, z jakiego ubezpieczenia próbujesz skorzystać. TEFRA to nie tylko dzieci; oferują program Medicaid, w którym pracodawcy zatrudniający co najmniej dwudziestu pracowników są zobowiązani do udzielenia pomocy swoim pracownikom z małżonkami w wieku od 65 do 69 lat.

Ten program, akt lub ubezpieczenie ma na celu pomóc ludziom, którzy mają trudności z radzeniem sobie z walkami. Jest im ciężko, ale dzięki temu ubezpieczeniu rodzina, dziecko czy pracownik nie będą mieli trudności z opłaceniem rachunków w razie potrzeby.

Chociaż ta pomoc medyczna, którą obejmuje TEFRA, jest ograniczona tylko do kilku osób, spróbuj poszukać innych ubezpieczeń, do których masz kwalifikacje. Jest to przeznaczone tylko dla dzieci lub osób starszych, które są niepełnosprawne lub po prostu mają trudności.

Najczęstsze pytania

W tej sekcji będziemy odpowiadać na pytania, które są dziś związane z tematem. Są to często zadawane pytania, więc czytaj dalej, aby sprawdzić, czy Twoje pytanie jest powiązane z jednym z poniższych:

Pytanie #1. Czy posiadanie ubezpieczenia TEFRA jest niezbędne?

W większości przypadków tak, posiadanie go jest niezbędne. Ignorując ograniczenia kwalifikujące dochód, opcja planu stanowego daje rodzinom większą swobodę pracy. Ta obojętność pozwala rodzinom pracować, jednocześnie otrzymując pomoc Medicaid dla swoich dzieci.

Dzięki temu rodziny, które mają trudności z płaceniem rachunków i innych rzeczy, nie będą musiały martwić się o swoje dzieci, które potrzebują opieki, witamin lub operacji. Ubezpieczenie to ma na celu pokrycie wszystkich wydatków potrzebnych rodzinie, aby dziecko było zdrowe. Chociaż dotyczy to tylko nieletnich dzieci.

Pytanie 2. Kto jest uprawniony do ubezpieczenia TEFRA?

Aby odpowiedzieć na Twoje pytanie, ubezpieczenie TEFRA jest dostępne dla dzieci poniżej osiemnastego roku życia, które wymagają opieki instytucjonalnej i spełniają kryteria kwalifikujące dziecko do Medicaid zgodnie z sekcją 134 Ustawy o kapitale i odpowiedzialności podatkowej lub TEFRA. Również pracodawcy zatrudniający co najmniej dwudziestu pracowników są uprawnieni do składania wniosku i jest to wymóg. Jednak ubezpieczenie obejmuje tylko starszych pracowników, których małżonkowie w wieku od 65 do 69 lat mają małżonków w celach zdrowotnych.

To okładka!

Teraz już wiesz, czym jest ubezpieczenie TEFRA. Niezbędne jest lepsze zrozumienie przed złożeniem wniosku o konkretne ubezpieczenie lub zaufanie. W ten sposób dowiesz się więcej i będziesz mniej kłopotów. Ponownie, to ubezpieczenie ma na celu pomoc potrzebującym i tym, którzy potrzebują wszelkiego rodzaju wsparcia.

Chcesz przeczytać więcej powiązanych artykułów? Dowiedz się, jak promować swoją działalność ubezpieczeniową.