Pomysły na stragany na rynku

Wybierając stragany dla sprzedawanych produktów, nie wszystkie te stragany są tworzone tak samo. Istnieje kilka świetnych pomysłów na stragany i koncepcje, które musisz znać. To prawda, że ​​sukces Twojej firmy na rynku zależy od sposobu prezentacji produktów na tych straganach.

Czy jesteś sprzedawcą żywności w plenerze? Czy zdarza Ci się współpracować z organizatorami wydarzeń, aby zaprezentować swoje jedzenie i rękodzieło? Sprzedajesz produkty ekologiczne dla skóry i holistycznego zdrowia?

Pomysły na stragany na rynku

Właściciele firm, którzy sprzedają te towary, mogą nie mieć jeszcze środków, aby skorzystać z przestrzeni handlowych chronionych szklanymi oknami. Dlatego alternatywną opcją jest umieszczenie tych produktów na straganach. W krajach takich jak Bangkok w Tajlandii nocne targi są głównym czynnikiem przyczyniającym się do lokalnej gospodarki.

Nocne targi to rzędy straganów, na których wystawiane są te towary. Dobry właściciel firmy musi wziąć pod uwagę zarówno estetykę, jak i praktyczność przy wyborze straganu. Czy jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać zmiany pogody? Poza tym zawsze musi być atrakcyjna dla oczu.

Popularne są dziś parki żywności, wystawy handlowe i butiki w centrach handlowych, które sprzedają produkty zdrowotne w limitowanej edycji. Oprócz patrzenia na produkty, o wyborze konsumenta decyduje sposób, w jaki widzi on cały sklep. Czy to się prezentuje?

Tym razem dowiesz się, jak przyciągnąć klientów za pomocą najlepszych straganów na rynku, jak je skonfigurować, ważne sekcje i przewodnik, jak wybrać odpowiednie stragany. Czy istnieje idealna marka?

Przyciąganie klientów dzięki idealnym straganom

Na etapie przyciągania marketingu online będziesz przyglądał się strategiom dotyczącym treści i szukał czytelników, którzy mogliby wyświetlić Twoje strony. Teraz przechodzisz na tradycyjne podejście, korzystając z pomysłów na stragany na rynku, aby przyciągnąć klientów. Idealna konfiguracja straganu uwzględnia następujące kwestie:

 • Produkcja
 • Wyprzedaż
 • Wynajem
 • Usługa

Produkcja

Mówić o produkcie to mówić o opatentowanym designie, wysokiej jakości wykończenia i markach z kilkuletnim doświadczeniem na rynku. Opatentowany projekt jest ważny, ponieważ masz do czynienia z oryginalnością w projekcie. Ponieważ są to twoje inwestycje, dobrze jest kupić przedmiot o najwyższych standardach.

Na straganach muszą znajdować się materiały wysokiej jakości. Istnieje kilku dostawców tego sprzętu, którzy mają je w materiałach niespełniających norm. Nie są one preferowane.

Wreszcie, znalezienie firm z kilkuletnim doświadczeniem w branży doprowadzi do lepszych produktów z odpowiednich materiałów.

Wyprzedaż

Ile razy byłeś sfrustrowany przez dostawcę, który nie dostarczył zakupionego przedmiotu na czas? Czy wiesz, że istnieją dostawcy straganów, którzy umożliwiają zamawianie przez Internet i dostarczanie ich do Twojej lokalizacji, tak jak robi to usługa dostawy jedzenia?

Szukaj osób z usługami wysokiej jakości i krótkim czasem dostawy. Jeśli jesteś w Europie, najlepiej poszukaj marek, które mają rynki międzynarodowe. To dobry znak, że firma ma ugruntowaną pozycję w branży.

Wynajem 

Czy dostępne są możliwości wynajmu? Zdarzają się sytuacje, w których będziesz korzystać z tych straganów tylko przez krótki czas, być może za tydzień lub w ciągu dnia, sprzedając towary na imprezach. W końcu możesz nie być w stanie przechowywać ich w odpowiednim miejscu ze względu na ich rozmiar.

Ceny tych straganów są przystępne, ale wybierając opcję wynajmu, możesz zaoszczędzić więcej zasobów i pieniędzy. Pamiętaj, że powinieneś być w stanie oddać je, gdy zwrócisz przedmiot w dobrym stanie.

Usługa

W branży istnieje kilku dostawców i dostawców stoisk targowych, którzy oferują gwarancję na swoje produkty. Na przykład dwuletnia gwarancja przy zakupie. Dzięki temu towar będzie można naprawić lub przywieźć do sklepu, aby zapewnić najwyższą jakość przez cały czas.

Są to jedne z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, szukając najlepszych marek. Przekierujmy teraz naszą uwagę na to, co dobrze sprzedaje się na straganach i jak wyróżnić swoje stoisko.

Co dobrze sprzedaje się na straganach?

Stragan składa się z:

 • Flagi reklamowe
 • Zadaszenia
 • Wagi
 • Ściany boczne
 • Torby transportowe

To są podstawowe części. Przy tej konstrukcji z pewnością nie można postawić samochodu, domu, a może drewnianego stołu jadalnego. Więc jakie są produkty, które dobrze sprzedają się na straganach?

Najczęściej są to mniejsze towary i towary butelkowane, a także grzejniki i patelnie, w których przechowywana jest żywność. Siedem najlepszych produktów do sprzedaży na straganach to gorące jedzenie, cukierki, elektronika i gadżety, artykuły spożywcze, biżuteria i akcesoria oraz produkty dla zwierząt, w tym karma dla zwierząt i smakołyki dla zwierząt.

Stragan jest tak samo ważny jak produkt i idą ze sobą w parze. Wyobraź sobie sprzedaż tych towarów bez straganu. To będzie bardzo trudne. Ponieważ większość tych firm pracuje na zewnątrz, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak ten sprzęt może chronić towary, utrzymywać je w dobrym stanie i stanie pomimo zakłóceń pogodowych. Nigdy nie wiesz, jak może padać deszcz, a słońce może wpłynąć na jakość twoich produktów, zwłaszcza artykułów spożywczych.

Najlepsze stragany są w stanie utrzymać Twoje produkty stabilnie i stać tak, jak wyglądają w sklepach wewnętrznych.

Wiele z tych straganów jest wykorzystywanych na targach. Aby zapewnić Ci dodatkową zawartość, oto wskazówki, jak odnieść sukces na targach, korzystając z tych straganów. Przede wszystkim wybierz świetny produkt do sprzedaży. Może to zależeć od konkurencji i tego, jak wyjątkowe są te produkty.

Po drugie, zwróć uwagę, że Twoje stragany nie zostaną zauważone, jeśli będą wyświetlane obok wielu innych sprzedawców. Jako przedsiębiorca możesz rozdawać ulotki i umieszczać je na stole na straganach, gotowe do przeczytania za każdym razem, gdy klient odwiedza witrynę lub wpada do sklepu. Możesz nawet rozwinąć swoją markę i zaprezentować ją na straganie w oparciu o kolor i wzór.

Promowanie tego, co masz w Internecie, jest obecnie jednym z najlepszych sposobów. Media społecznościowe są złożone, ale istnieje kilka osób, które odniosły sukces w swojej działalności, promując się w Internecie. Twoje pomysły na stragany znikną, gdy będziesz w stanie pokazać, jak to wygląda w mediach społecznościowych. To także wielka przewaga nad konkurencją.

To, co zwykle widzisz w Internecie, to powiększone, makro obrazy produktów, ale rzadko panoramiczny widok Twojego stoiska. W tym samym czasie powinny pojawić się piękne stragany. Dodaj ładnie wyglądający podpis i hashtagi, aby pokazać, w jaki sposób Twoje produkty pokrywają się ze stoiskiem, aby zostały zauważone przez społeczność internetową. Zobacz, jak rośnie zaangażowanie klientów.

Nagranie wideo ze stoiska, gdy są już w pełni skonfigurowane, pomoże również edukować klientów o tym, co oferujesz. Załóżmy, że sprzedajesz obrazy. Wizualne przedstawianie ich na statycznych obrazach jest powszechne, ale posiadanie klipów ruchomych przyciągających potencjalnych nabywców może przekształcić je w płatne.

Postaraj się połączyć odcienie i kolory swojego stoiska z sukienkami personelu. Jeśli sprzedajesz towary w letnim butiku, możesz wybrać cieplejsze kolory, odcienie żółci, czerwieni i pomarańczy. Dopasuj kolorystykę do mody ludzi obsługujących te stragany. Jeśli sprzedajesz owoce morza, równie dobrze możesz użyć barwników wodnych.

Te stragany utrzymają wszystko w porządku, bardziej niż możesz sobie wyobrazić. Kiedy kupujący zobaczy, jak wyróżnia się Twoje stoisko, może wrócić, nawet jeśli na targach jest kilku handlowców.

Mimo to organizatorzy targów i wydarzeń mogą również zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Zobacz, jak możemy współpracować, aby zapewnić Ci to, czego potrzebujesz. Powszechną zasadą przy organizowaniu targów jest to, że będzie tylko jednolita konstrukcja całych stoisk, na których firmy będą mogły eksponować swoje produkty. Być może właśnie teraz znalazłeś świetną markę.

Jak wyróżnić moje stoisko?

Aby stragan się wyróżniał, należy najpierw poszukać dostawcy tego sprzętu, który oferuje stragan w najlepszej jakości. Jest kilka takich firm, które zaczynają działalność i są młode w branży. Nie mówię, że nie są to świetne wybory, ale jeśli chcesz bardziej wycenić swoje produkty, preferuj firmy, które mają szerokie doświadczenie.

Można znaleźć marki z wieloletnią pracą, ponieważ produkują opatentowane produkty z autentycznymi gwarancjami, szybki montaż i demontaż, produkty zaprojektowane na potrzeby klientów oraz produkty z wysokiej jakości komponentów.

Najlepsze pomysły na stragany to takie, które wyróżniają się produktem, a nie tylko samodzielnie. Sprzedajesz swoje towary za pomocą tych straganów, a nie straganów jako takich. Jeśli jakaś główna część Twojego butiku musi być wyróżniona, to w rzeczywistości są to produkty, które oferujesz. Odpowiednie stragany pomagają wprowadzić wizję klienta do Twojej oferty.

Inne cechy, których należy szukać, to jednoczęściowa konstrukcja z modułowymi połączeniami, szerokie opcje rozmiarów i kolorów, brak elementów plastikowych, ponieważ są one szkodliwe dla człowieka i planety, obecność folii harmonijkowej, regulowane obramowanie i wiele innych.

Weź pod uwagę, że szukając idealnych pomysłów na stragany, produkty, które sprzedają się na danym targu w danym czasie, mogą nie sprawdzić się dobrze na innym wydarzeniu. W dużym stopniu będzie zależeć od właściciela firmy, w jaki sposób dostrzeże okazje i wykorzysta je zgodnie z ich najlepszym interesem.

Częścią pracy jest słuchanie i wiedza, czego chcą Twoi klienci. Stoiska targowe wspierają Twój sukces biznesowy. W dużym stopniu przyczyniają się do zwiększenia przychodów i sprzedaży do tego, co oferujesz na rynku.

Co mogę sprzedawać na rynkach?

W tym miejscu chcemy również pomóc Twojej firmie. Teraz, gdy masz niezbędne informacje potrzebne do zbudowania straganu, oto zalecane produkty, które są obecnie popularne w sprzedaży na tych straganach.

 • Torby, tornistry i torebki
 • Ubrania z drugiej ręki
 • Czapki i czapki
 • Niestandardowe koszulki
 • Obuwie
 • Produkty zabytkowe
 • Pamiątki i pamiątki
 • Zioła
 • Kwiaty i dekoracje
 • Pakowane palone ziarna kawy
 • Domowe przekąski i desery
 • Pełne posiłki na imprezach
 • Świeże owoce i warzywa
 • Przedmioty gospodarstwa domowego

Wniosek: wybór odpowiedniego straganu

Wybierając stragan odpowiedni dla Twojej firmy i posiadanych produktów, należy zachować równowagę formy. W końcu ludzie powinni zwracać uwagę na Twoje produkty, a nie na samo stoisko. Zbyt efektowne stragany w jasnych kolorach, które przyćmiewają obecność tych produktów, nie są zalecane. Dla biznesu najlepsze są stragany tematyczne.

W branży istnieje marka, która może pomóc w tworzeniu pomysłów na stragany. GM Gryt Michał to certyfikowana marka oferująca opatentowane kolekcje namiotów i straganów ogrodowych. Ich zapaleni klienci kupili i wykorzystali te produkty do różnych zastosowań, w tym zarówno do celów komercyjnych, jak i reklamowych.

W okolicy można znaleźć różne rodzaje namiotów, w tym namioty sportowe, wesela, pogrzeby i inne. Jako renomowana marka w branży, GM Gryt Michał oferuje również wynajem namiotów oraz produkuje akcesoria namiotowe na specjalne potrzeby swoich klientów. Zarejestruj się za pomocą swojego e-maila, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych ofertach, promocjach i nowych produktach.

Pomysły na stragany polegają na zapoznaniu się z wytycznymi i wskazówkami, jak nie tylko zaimponować klientom, ale także wyrazić siebie za pomocą swoich produktów. Robienie interesów jest przyjemne, a prowadzenie interesów z łatwością jest możliwe dzięki najlepszym straganom.