Wskazówki i porady Sztuczki dotyczące demontażu fotela obrotowego Bob-O-Pedic

Czy kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak zdemontować krzesło obrotowe Bob-O-Pedic? Istnieje wiele powodów, dla których dana osoba może chcieć to zrobić. Może się ruszają, a może po prostu trzeba trochę posprzątać.

Bez względu na przyczynę, w tym artykule wyjaśnimy, jak rozebrać te krzesła, aby można je było złożyć prawidłowo i bez żadnych uszkodzeń!

Wskazówki i porady Sztuczki dotyczące demontażu fotela obrotowego Bob-O-Pedic

Kroki demontażu fotela obrotowego Bob-O-Pedic:

Krok 1. Zdejmij podłokietniki z krzesła. Możesz to zrobić, poluzowując i usuwając wszystkie śruby mocujące je na miejscu rękami lub śrubokrętem. Na razie odłóż je na bok, ponieważ będziesz ich potrzebować później!

Krok 2. Odkręć i wyjmij każdą część nóg spod poduszki siedzenia za pomocą rąk lub śrubokręta. Na razie odłóż je na bok, ponieważ będziesz ich potrzebować później!

Krok 3. Odkręć śruby mocujące poduszkę siedziska i zdejmij ją z ramy krzesła. Powinno się to udać bez problemu.

Teraz, gdy usunąłeś wszystkie te elementy, jak zamierzasz rozłożyć ramę? Jeśli masz problemy, spróbuj podnieść jedną stronę krzesła na kolano i delikatnie odciągnąć ją od drugiej.

Teraz, gdy składa się z dwóch części (które powinny być teraz naprawdę łatwe do rozłożenia!) Odkręć każdą śrubę za pomocą klucza lub szczypiec. Śruby łatwo wypadną po ich wyjęciu.

Czy meble bobslejowe wymagają montażu?

To zależy od zakupionego krzesła. Większość krzeseł jest w pełni zmontowana, ale istnieje kilka modeli, które wymagają niewielkiego montażu, takiego jak przymocowanie podłokietników do ramy lub umieszczenie na miejscu sposobu czyszczenia poduszek na krzesła obrotowe.

Ważne jest, aby klienci, którzy potrzebują pomocy przy montażu swoich mebli, byli tego świadomi.

Jak działa ręczny fotel rozkładany?

Ręczny fotel rozkładany to rodzaj mebli domowych, które pozwalają użytkownikowi kontrolować, jak bardzo chce się położyć. Z tymi krzesłami będziesz miał dwa podłokietniki, a gdy nie są używane, można je złożyć, dzięki czemu krzesło przypomina kształt litery L zamiast być całkowicie otwarte. W razie potrzeby ktoś może użyć podłokietników, aby podnieść się z powrotem do pozycji siedzącej.

Jak samodzielnie przesunąć fotel rozkładany?

Jeśli potrzebujesz samodzielnie przesunąć fotel rozkładany, najlepiej, jeśli ktoś pomoże. Możesz chwyć podłokietniki i pociągnąć je, stojąc na palcach lub palcach, aby ciężar osoby również spadł z jej stóp. Może również pomóc, jeśli są dwie osoby i każda z nich bierze jeden podłokietnik i jednocześnie pcha się w przeciwnych kierunkach.

Jak czyścić krzesło obrotowe Bob-O-Pedic?

Czyszczenie krzesła obrotowego Bob-O-Pedic jest dość łatwe, ale będziesz potrzebować kilku materiałów. Niektóre z rzeczy, które są potrzebne do jego wyczyszczenia, to:

Odkurzacz, taki jak nasadka do tapicerki lub wąż ze szczotką na jednym końcu i ssaniem z drugiej strony, do odkurzania wszystkich mebli, od dywanów po gołą podłogę.

Roztwory czyszczące, takie jak płyn do mycia naczyń, detergent o neutralnym pH, ocet i roztwór wodny (mieszanka równych części) lub szampon do dywanów.

Szczotki z miękkim włosiem do szorowania z tkaniny wszelkich trudnych miejsc, takich jak brud.

Wysuszyć ręczniki do spłukania nadmiaru wilgoci pozostałej po czyszczeniu

Gdzie mogę kupić krzesło obrotowe Bob o Pedic?

Najlepszym miejscem do zakupu krzesła obrotowego Bob-O-Pedic jest Amazon. Ceny są najniższe i otrzymujesz bezpłatną wysyłkę z Prime! Znajdziesz go tutaj:

Możliwe jest samodzielne przenoszenie fotela, jeśli wykonasz następujące kroki:

Postaw stopy na jednym podłokietniku i dociśnij go całym swoim ciężarem. Spowoduje to, że drugi podłokietnik uniesie się z powrotem, ułatwiając wstawanie z siedzenia bez nadmiernego balansowania.

Po wstaniu użyj obu rąk, aby odchylić krzesło do tyłu na jednym podłokietniku. Spowoduje to, że kołysze się do przodu i ustawi Cię w pozycji, w której możesz po prostu oprzeć się o siedzenie masą górnej części ciała, aż przewróci się i opadnie na swoje miejsce obok swojego pierwotnego miejsca.

Przed kontynuowaniem upewnij się, że nie ma żadnych przedmiotów bezpośrednio za lub pod tym konkretnym krzesłem, ponieważ mogą zostać oderwane podczas próby przejścia z jednej strony pokoju na drugą.

Jak rozmontować fotel Berkline?

Na spodzie każdej nogi znajdują się dwie śruby. Usuń je i za pomocą drążka do podważania lub śrubokrętu oddziel krzesło od podstawy. Poduszka siedziska jest mocowana na rzep, dzięki czemu można ją zdjąć w razie potrzeby w celu czyszczenia naprawy poduszek fotela obrotowego. Ostrożnie odkręć śruby, a następnie zdejmij podstawę.

Jakie narzędzia są potrzebne do czyszczenia poduszek na krzesłach obrotowych typu bob-o-pedic?

Nadaje się do tego łom lub śrubokręt. Klucz może być również pomocny, jeśli trzeba poluzować śrubę, do której trudno jest dosięgnąć narzędziem ręcznym. W większości przypadków, jak czyścić poduszki na obrotowym fotelu bobopedycznym, w instrukcji dowiesz się, jakiego rodzaju narzędzia są potrzebne do pracy.