Jak przekształcić obrotowy stołek barowy w nieruchomy blat?

Wielu właścicieli domów chciałoby mieć obrotowy stołek barowy, który byłby zarówno praktyczny, jak i stylowy. Jak jednak ustawić swój obecny obrotowy stołek barowy nieruchomo?

To jest łatwe! W tym poście na blogu dowiemy się, jak w kilku prostych krokach przekształcić obrotowy stołek barowy w nieruchomy blat.

Jak przekształcić obrotowy stołek barowy w nieruchomy blat?

Kroki przekształcania obrotowego stołka barowego w nieruchomy blat

Krok 1. Najpierw zdejmij górną część stołka i odkręć wszystkie śruby mocujące. Uważaj, aby nie wyrzucić tych części! Będziesz ich potrzebować później, gdy przyjdzie czas na montaż.

Krok 2. Teraz, gdy obrotowy stołek barowy jest już rozebrany, za pomocą wiertła mniej więcej w połowie siedziska, wykonaj dwa otwory na obu krawędziach siedziska.

Krok 3. Za pomocą wiertarki umieść śrubokręt przez nowo wywiercone otwory i przymocuj metalowe wsporniki L do wewnętrznych dolnych rogów.

Krok 4. Na koniec weź górę, którą zdjąłeś w kroku pierwszym i ponownie przymocuj ją śrubami, ale teraz skierowaną w górę zamiast w dół, aby nie była widoczna po złożeniu.

Krok 5. Możesz teraz umieścić ciężarek na stołku, aby się nie poruszał. Aby Twój projekt odniósł sukces, zalecamy umieszczenie ciężkich przedmiotów, takich jak książki lub konserwy!

Jak sprawić, by moje krzesło rozkładane nie było rozkładane?

To częste pytanie, które otrzymujemy. Podobnie jak w przypadku większości innych krzeseł, najłatwiejszym rozwiązaniem jest umieszczenie go jak najbliżej ściany i użycie podkładek meblowych lub podstawek na podłodze wokół podstawy, która zapobiega zadrapaniom, gdy coś ciężkiego ślizga się po nich.

Jeśli nie możesz przesunąć krzesła wystarczająco blisko ściany i nie sprzeciwiasz się jego modyfikacjom, rozważ wywiercenie otworu w podstawie, który jest wystarczająco duży, aby zmieścić cienką opaskę kablową lub opaskę na suwak.

Możesz włożyć go przez otwór i poprowadzić wokół dowolnych dwóch z czterech nóg krzesła. Następnie możesz usunąć luz w tej opasce zaciskowej, dokręcając ją wokół dwóch końców i mocując je mocno do siebie.

Naprężenie wynikające z zaciśnięcia tego opaski na suwak zapobiegnie przesunięciu się fotela rozkładanego o więcej niż kilka cali w obie strony z powodu własnego ciężaru, dzięki czemu można go bezpiecznie usiąść i zbliżyć do ściany.

Jak naprawić zatopiony fotel

Jeśli Twój fotel jest zatopiony, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprężyny pękły lub wypadły. Oto kilka kroków, jak możesz to naprawić.

Krok 1. Zdejmij oparcie krzesła, aby zobaczyć, jak wszystko działa i gdzie wszystkie części trafiają do wnętrza krzesła.

Krok 2. Weź wyjęte elementy i sprawdź, jak są zmontowane, pomoże to w ponownym ich złożeniu.

Krok 3. Możesz kupić nową sprężynę lub po prostu wymienić starą, używając na każdym końcu czegoś takiego jak taśma klejąca, aby zapobiec nadmiernemu rozplątywaniu się końcówek podczas instalacji.

Krok 4. Pamiętaj, aby zmierzyć, jak długo chcesz mieć sprężynę i jaka powinna być wysokość.

Krok 5. Włóż nowe lub stare sprężyny z powrotem na miejsce w krześle, a następnie włóż części, które pasują do nich. Jeśli brakuje jakiegoś sprzętu, również je wymień.

Czy możesz zablokować obrotowe krzesła?

#1. Możesz kupić nową sprężynę lub po prostu wymienić starą, używając ponownie czegoś takiego jak taśma klejąca na każdym końcu, aby zapobiec nadmiernemu rozplątywaniu się końcówek podczas instalacji.

#2. Pamiętaj, aby zmierzyć, jak długo chcesz mieć wiosnę i jaka powinna być wysokość.

#3. Włóż nowe lub stare sprężyny z powrotem na miejsce w krześle, a następnie włóż części, które pasują do nich. Jeśli brakuje jakiegoś sprzętu, również je wymień.

Czy możesz zablokować leniwego chłopca przed kołysaniem?

Tak, możesz.

Krok 1. Musisz zmierzyć długość i wysokość sprężyny.

Krok 2. Użyj przecinaków do drutu lub nożyczek, aby usunąć nadmiar, który nie jest potrzebny do wysokości krzesła. Odetnij oba końce materiału na poduszkę, aby się nie rozplątały.

Krok 3. Użyj linijki, aby zmierzyć, ile materiału będzie potrzebne do długości wiosny i jaka musi być wysokość, a następnie wytnij dwa kawałki, które są o około sześć cali dłuższe niż to, czego potrzebujesz.

Krok 4. Umieść jeden kawałek jeden na drugim i złóż na pół wzdłuż, aby zachodziły na siebie o trzy cale. Następnie użyj kleju do tkanin, aby zabezpieczyć zakładkę.

Krok 5. Weź drut, z jednym końcem nadal przymocowanym, i otwórz jeden z kawałków tkaniny, aby leżał płasko na powierzchni, takiej jak stół lub podłoga.

Krok 6. Umieść drugi kawałek tkaniny na wierzchu, a następnie złóż go ponownie na pół wzdłuż, zanim przymocujesz go większą ilością kleju do tkanin, jak to robiłeś wcześniej.

Krok 7. Nałóż klej do tkanin na zachodzący na siebie koniec i złóż go na drugim kawałku tkaniny, aby po odwróceniu, jak wszystko jest na sobie, oba zachodzące na siebie końce są teraz gładkie, a nie złożone, jak wcześniej.