Ile kosztuje Catnapper Loveseat?

Wracasz do domu po długim dniu w pracy? Nie możesz się doczekać relaksu na swoim własnym wygodnym foteliku? Jesteśmy pewni, że pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to usiąść, zrelaksować się i odpocząć. Miłosny fotel Catnapper byłby dla Ciebie najlepszy. Ale ile kosztuje loveseat kociaka?

Fotel lub kanapa, oprócz łóżka, pozwala jedynie zrelaksować ciało. Rozkładany fotel jest centralnym punktem każdego salonu lub kina domowego.

Ile kosztuje Catnapper Loveseat?

Przydaje się, aby odpocząć zmęczonym nogom po długim dniu pracy, odprężyć się przed telewizorem, nadrobić zaległości w czasie popijając zimne, grając w grę wideo lub czytając ulubioną książkę.

Ale zanim przejdziemy do tego, ile kosztuje loveseat z kociakiem, najpierw oceńmy podstawy.

Co to jest fotelik?

Sofa dwuosobowa to dowolna kanapa z dwiema poduszkami, wystarczająco szeroka, by pomieścić dwie osoby. Pierwsze dwuosobowe fotele powstały na początku XIX wieku. Było to wtedy, gdy dwuosobowe sofy wyewoluowały z szerokich tapicerowanych siedzeń dla sławnych ludzi w XVIII wieku.

To dlatego, że pasowały do ​​​​dużych sukien, które nosiły modne panie. Fotel wzięła swoją nazwę od koncepcji, że może być dzielony przez dwie osoby, które siedzą dość blisko siebie.

Fotele miłosne są często wykorzystywane jako uzupełniające elementy w zestawie do salonu, aby zapewnić dodatkowe miejsce do siedzenia, a jednocześnie nadal pasować do planu piętra i zwykle są ustawione naprzeciwko kocich kącików do kanapy.

Rozkładana sofa

Rozkładany fotel dwupoziomowy to świetny sposób na dodanie dodatkowego miejsca do siedzenia do salonu, jednocześnie dodając zabawny akcent. Foteliki rozkładane są dostępne w różnych stylach i są idealnym sposobem na odpoczynek po ciężkim dniu dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Tak więc, bez względu na Twój styl, nasz wybór wysokiej jakości, niedrogich fotelików miłosnych ułatwia wybór tego, który jest dla Ciebie idealny.

Kupując rozkładany fotelik dwuosobowy, zdecyduj, czy chcesz mieć fotelik rozkładany zmotoryzowany, czy manualny. Możesz unieść stopy za naciśnięciem jednego przycisku, wyregulować zagłówek podczas oglądania telewizji, a nawet wyregulować podparcie lędźwiowe, aby uniknąć dyskomfortu pleców dzięki elektrycznie regulowanemu fotelikowi dwuosobowemu.

Wiele opcji rozkładanych foteli ma również porty USB, co ułatwia ładowanie gadżetów podczas oglądania ulubionego programu.

Jeśli masz mało miejsca, pomyśl o naszych rozkładanych fotelach rozkładanych na ścianie. Jeśli często dzielisz swoje ulubione miejsce z kimś wyjątkowym, podwójny rozkładany fotelik miłosny może być świetny, aby oboje mogliście się odprężyć i zrelaksować.

Możesz mieć mniej opcji z ręcznie rozkładanym fotelikiem. Mimo to możesz się odchylić, pociągając za dźwignię, a nawet wybrać rozkładany fotelik dwuosobowy z konsolą z uchwytami na kubki i dodatkowym miejscem do przechowywania.

Meble Jackson

Catnapper od ponad 50 lat produkuje najwygodniejsze w branży meble rozkładane. Znak towarowy Jackson Furniture, rodzinnej firmy meblarskiej założonej w Tennessee ponad 75 lat temu.

Nazwa Catnapper została zainspirowana chęcią zaprojektowania idealnego krzesła do „krótkiej kociej drzemki w niedzielne popołudnie przed telewizorem z rodziną”.

Ile kosztuje Catnapper Loveseat?

Oto Twój przewodnik po niektórych kolekcjach i cenach Catnappers:

Meble standardowe

Wyjątkowo szeroka rozkładana konsola Catnapper z miejscem do przechowywania i uchwytami na kubki

Cena w Internecie wynosi 1549,00 USD, a 1083,00 USD to cena sprzedaży. Dzięki temu rozkładanemu fotelowi miłosnemu możesz wnieść do swojego pokoju rodzinnego wygodę kina i wystawny luksus.

Ten rozkładany fotel dla dwóch osób może pomieścić dwóch gości i ma wysokie oparcia oraz wyjątkowo szerokie siedzenia, co zapewnia większy komfort, który doceni cała rodzina.

Ramiona pokryte poduszkami i zdefiniowane zagłówki zapewniają nieformalny styl i wygodę, a gładka skórzana tapicerka nadaje nowoczesny wygląd. Ta dwuosobowa kanapa w salonie ma wbudowane uchwyty na kubki i środkową konsolę do przechowywania dla większej wygody.

Ten fotelik jest dostępny zarówno w konfiguracji konwencjonalnej, jak i rozkładanej elektrycznie.

Meble Lindys

Kolekcja Reyes firmy Catnapper Lay Płaska rozkładana konsola Loveseat

Cena 809,99 USD. Ten rozkładany fotelik doda do Twojego domu komfortu, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Ten przedmiot jest rozkładany na płasko, więc możesz odpocząć, niezależnie od tego, czy chcesz oglądać telewizję, czy szybko stukać.

Charakterystyczne elementy stylu casual obejmują miękkie poduszki na zagłówkach, podłokietnikach, krzesłach i podnóżkach. Konsola środkowa z uchwytami na kubki i szafką do przechowywania dodaje praktycznego akcentu tej sofie.

Świetna oferta mebli

Regulowana konsola Positano Loveseat firmy Catnapper

Cena 1343.00 dolarów. Top Grain Italian Leather/Match, dekoracyjne kontrastowe szwy, współczesny projekt zagłówka w pubie z siedziskiem inspirowanym europejskimi siedziskami i wygodnymi siedziskami z wygodnym żelem są częścią Grupy Positano.

W zestawie pamięć i konsola.

Zagłówek Paloma Voice Power W/Lędźwiowy Power Lay Płaska rozkładana konsola Loveseat In Fog firmy Catnapper

Grupa Paloma posiada innowacyjną funkcję aktywacji głosowej z 2-pozycyjną pamięcią. Przyjmuje polecenia głosowe dotyczące operacji zagłówka, odcinka lędźwiowego i odchylania.

Ma miękką, wzorzystą zamszową tkaninę, nową koncepcję sofy konsolowej z głębokim schowkiem i dwoma uchwytami na kubki.

Ceny fotelików Power Seat różnią się znacznie w zależności od stylu, jakości i marki. Zaczynają się od 1000 USD i mogą kosztować nawet więcej, w zależności od tkaniny, projektu i dobrze skonstruowanej sofy.

Wniosek

Jeśli chodzi o wrażenia z siedzenia, elegancja i poziom komfortu zmotoryzowanego fotelika dwuosobowego są naprawdę niezrównane. Ponieważ rozkładane kanapy to inwestycja, chcesz mieć pewność, że mądrze wydajesz pieniądze.

Rozkładane foteliki dwuosobowe to inwestycja, więc pomyśl o swoich alternatywach i dowiedz się o jakości fotelika, który chcesz kupić. Może to być brakujący element, który przenosi Twój salon na wyższy poziom.