Co sprawia, że ​​facet jest zły w łóżku? 5 okropnych znaków!

Czy kiedykolwiek spotkałeś swoją idealną dziewczynę i zastanawiałeś się, „co sprawia, że ​​facet jest zły w łóżku?” Jest wiele znaków, które czynią go złym; i poznasz je, gdy będziesz czytać dalej.

Prawda jest taka, że ​​łóżko jest najlepszym miejscem, aby wyrazić swoje prawdziwe kolory i zaimponować kobiecie, ale może również być miejscem, w którym kobiety zdają sobie sprawę z pewnych czerwonych flag.

Co sprawia

Dzisiaj zbadamy te czerwone flagi, podniecimy twoją kobietę i zapewnimy jej najlepszy seks, jaki kiedykolwiek będzie miała przez całe życie.

Pozwól nam zanurzyć się o pięćdziesiąt odcieni ciemniej i być bogiem seksu, z którym się urodziłeś!

Znaki, które czynią człowieka złym w łóżku

Chociaż seks może być dobry z twojej strony, nie oznacza to, że jest również dobry z jej strony. Dlatego należy tego unikać. Ale najpierw musisz wiedzieć, co sprawia, że ​​facet jest zły w łóżku i zastanowić się nad swoimi działaniami.

Znak nr 1. Nie komunikujesz się

Chociaż możesz chcieć dominować w seksie, musisz komunikować się ze swoją kobietą między prześcieradłami. Brak komunikacji spowoduje, że w łóżku zostaniesz oznaczony jako okropny facet i może uniemożliwić twojej kobiecie ponowne wezwanie do seksu.

Bez względu na to, jak wspaniały i aktywny jesteś w łóżku, twój brak komunikacji może zrujnować twój związek w sypialni i poza nią.

Brak komunikacji może również sprawić, że poczuje, że nie jesteś z niej zadowolony. Jeśli okaże się, że nie komunikujesz się podczas seksu, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zachęcanie do rozmowy na poduszce przed lub po seksie.

Rozmowy na poduszce mogą obejmować dyskusje na temat twojego związku, a także jej ziemskich pragnień i fantazji. Nigdy się nie dowiesz; następnym razem możesz trafić we wszystkie jej ulubione miejsca!

Znak nr 2. Nie satysfakcjonujesz jej tak bardzo, jak ona sprawia Ci przyjemność

Aby zapewnić sobie parną, romantyczną noc, musicie spróbować się nawzajem zadowolić. Jeśli jesteś typem faceta, który otrzymuje całą satysfakcję zamiast dawać, to niewątpliwie jesteś okropny w łóżku.

Rzeczywiście, możesz poczuć radość i satysfakcję po przyjeździe, ale podczas tego gorącego, parnego spotkania ze swoją kobietą, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy ona również dała radę?

Naturalna różnica między mężczyznami a kobietami polega na tym, że mężczyźni mogą osiągnąć orgazm szybciej i łatwiej niż kobiety. Dlatego istnieją tendencje, w których nogi Twojej kobiety wiszą w powietrzu niezadowolone po seksie.

Jeśli okaże się, że nie jesteś w stanie zadowolić jej tak bardzo, jak ona ci się podoba, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest nie dać się ogarnąć upałowi przed nią.

Spróbuj udoskonalić swoje techniki seksualne, jeśli chodzi o dostarczanie i odbieranie przyjemności oralnej. Oceń fantazje swojej kobiety i wykorzystaj swoje umiejętności, aby ją zadowolić. Możesz również użyć do tego zabawki erotycznej. Pamiętaj, że Twoim celem jest nie tylko sprawienie, by jęczała, ale także musisz sprawić, by zaczęła krzyczeć z przyjemności po orgazmie.

Znak #3. Jesteś zbyt niespokojny i nieśmiały

Pamiętaj, jeśli chodzi o seks, jesteś mężczyzną w łóżku. Dlatego dla kobiet jest to bardzo zniechęcające, jeśli widzą, że ich partner jest niespokojny w łóżku, ponieważ może to zepsuć dobry seks.

Jeśli uważasz, że trudno jest zwiększyć poziom pewności siebie, ponieważ twój penis jest mały, musisz pamiętać, że chociaż posiadanie dużego jest dobre, wydajność jest nadal najlepszą rzeczą do zaoferowania w łóżku.

Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany tym stwierdzeniem, musisz zdać sobie sprawę, że pochwa kobiety ma tylko od trzech do pięciu cali głębokości, co nie stanowi problemu dla twojego kumpla.

Co więcej, jeśli chodzi o trafienie jej punktu G, zwykle mniejsi mężczyźni mają większą przewagę w szybkim odnajdywaniu go w porównaniu z większymi mężczyznami.

Ponadto, jeśli chodzi o bycie nieśmiałym, twoja kobieta może rozważyć to, jeśli jest to pierwszy raz. Ale jeśli są jak bogini seksu, musisz rozważyć wyjście ze swojej skorupy i być dzikim.

Znak #4. Nie wykonujesz gry wstępnej

Seks jest jak rozgrzewanie silnika, zanim zaczniesz dużo ryczeć na drodze. Ciało kobiety nie włącza się tylko na widok twojego penisa. Dlatego mężczyźni muszą poświęcić więcej wysiłku na podniecenie partnerów poprzez grę wstępną.

Jeśli okaże się, że tego nie robisz, samo to sprawia, że ​​jesteś najgorszym facetem do wspólnego spania. Musisz wiedzieć, że jeśli chodzi o seks, Twój penis nie jest jedyną zaletą, jaką masz.

Pamiętaj, że otrzymujesz ręce, palce, usta i język; w ten sposób użyj go, aby zadowolić swojego partnera.

Gry wstępne nie są złowrogimi intrygami, które kobiety wymyśliły, aby zapewnić jej dużo uwagi, ponieważ gra wstępna pomaga kobietom radzić sobie z naturalnym wydzielaniem lubrykantu.

Dlatego całują ją, pieszczą i głaszczą we wszystkich odpowiednich miejscach, które sprawiają, że czuje mrowienie w podnieceniu. Pamiętaj, że musisz ją zmoczyć, aby ją włączyć.

Znak #5. Jesteś zbyt agresywny i dominujący

Chociaż kobiety uwielbiają uprawiać seks z mężczyznami, którzy znają się na rzeczy, bycie zbyt dominującym i agresywnym może również je wyłączyć. Niezależnie od tego, czy twój związek opiera się na seksie, nadal musisz sprawić, by czuła się komfortowo. Dlatego musisz szanować jej granice i nie wywierać na nią presji.

Mężczyźni, którzy traktują swoje kobiety jak swoją zabawkę, sprawiają, że nie zasługują na to, by znaleźć się na kobiecej liście wspaniałego seksu. Kobiety pociąga seks, który jest ostry, ale też delikatny. Szorstkość i traktowanie jej jak jakiegoś unieszkodliwienia nie jest odpowiednie dla twojego wizerunku.

Zawijanie!

Ucząc się, co sprawia, że ​​facet jest zły w łóżku, będziesz w stanie uniknąć wszystkich okropnych czerwonych flag między prześcieradłami.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz tutaj!

Do zobaczenia w następnym artykule.