Co jej powiedzieć w łóżku? 4 seksowne i uwodzicielskie wypowiedzi!

Czy kiedykolwiek czułeś się niezręcznie podczas seksu i zastanawiałeś się „co jej powiedzieć w łóżku?”

Chociaż wspólne lamenty jęków i dźwięk dwóch zderzających się ze sobą ciał mogą ogrzać łóżko, to wciąż nie wystarczy, aby utrzymać ciepło.

Co jej powiedzieć w łóżku? 4 seksowne i uwodzicielskie wypowiedzi!

W większości przypadków mężczyźni urozmaicają swoje gorące noce, używając stwierdzeń, które sprawiają, że kobiety tracą rozum.

Dzisiaj przyjrzymy się różnym wypowiedziom, które mężczyźni wypowiadają swoim partnerom w łóżku, aby uchronić Cię przed rozczarowaniem niezręcznym seksem.

Poddajmy się światu seksu, w którym jęki i pikantne wypowiedzi stały się zaklęciami intensywnej przyjemności i pożądania.

Rzeczy do powiedzenia jej w łóżku

Możesz mieć wyrzeźbione rysy i idealne ciało, ale to może nie wystarczyć, aby spełnić oczekiwania kobiecego pożądania.

Rzecz w tym, że kobiety uwielbiają słuchać pochwał za swoje czyny. Łatwo się zniechęcają.

Dlatego mężczyźni fabrykują pikantne stwierdzenia, aby ich kobiety czuły się dobrze ze sobą i uwolniły swój najdzikszy potencjał w łóżku. Więc co jej powiedzieć w łóżku?

Wskazówka nr 1. Poinformuj ją o tym, co robi, co doprowadza Cię do szału

Możesz użyć kilku pikantnych stwierdzeń, aby poinformować ją, że doprowadza cię do szaleństwa w łóżku.

Na przykład, zamiast tylko jęczeć, możesz urozmaicić swoje słowa, mówiąc: „Świetnie się czuję, kiedy robisz mi to w ten sposób”. lub „Kocham sposób, w jaki mnie uwodzisz”.

Kobiety nienawidzą, gdy mężczyźni próbują pouczać je o tym, co robią. Dlatego zamiast mówić jej głównie o rzeczach, którym powinna zapobiegać lub o rzeczach, które powinna poprawić, skoncentruj się na tym, co robi, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze.

W ten sposób będzie wiedziała, że ​​kochasz te akty, i będzie chętna, by dać z siebie wszystko jeszcze lepiej.

Seks ma dawać Tobie i Twojemu partnerowi komfort i przyjemność.

Dlatego musisz pamiętać, że wytykanie jej błędów tylko stłumi napięcie seksualne i zakończy się najgorszym możliwym seksem.

Wskazówka 2. Obsyp ją pochwałami

Jesteś jej partnerem, a nie nauczycielem terroru. W ten sposób pozwól jej cieszyć się, obsypując ją pochwałami.

Chociaż seks obraca się wokół pożądania, musisz zrobić wszystko, aby przynieść motyle do jej żołądka. Kobiety uwielbiają, gdy czują się wyjątkowo, dlatego mapuj wszystkie miejsca w jej ciele, które kochasz i chwal je jedno po drugim.

Na przykład, możesz żartobliwie przesuwać palcami po każdym calu jej ciała, pieścić je i mówić, że to najdelikatniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek położyły twoje dłonie.

Możesz też nadać jej pseudonimy, takie jak „piękna”, „seksowna” lub „bogini”, aby poczuła się pewniej w swoim ciele. Bądź kreatywny i porównaj jej zapach ze słodkimi owocami i kwiatami.

Na koniec możesz również pochwalić, jak dobrze jest owinąć się wokół jej nóg lub być w niej.

Wskazówka nr 3. Daj jej znać, jak doprowadzisz ją do szaleństwa

Jeśli chodzi o seks, najlepszym sposobem na sprawienie, by kobieta chciała więcej, jest poinformowanie jej o tym, co jej zrobisz.

Na przykład możesz jej powiedzieć, że przelecisz ją na tyle mocno, żeby zaczęła krzyczeć. To stwierdzenie ją podnieci i sprawi, że będzie dzika.

Podczas penetracji możesz również szeptać jej do ucha swoje fantazje. Sprawi, że podda się upałowi i rozbudzi wyobraźnię.

Ale oczywiście musisz to urzeczywistnić, mówiąc jej, jak doprowadzisz ją do szaleństwa. Chodzi o słowa i czyny, a nie same słowa.

Wskazówka nr 4. Daj jej znać, jak pociągający jest jej jęk w twoich uszach

Jeśli czujesz, że twoja kobieta jest trochę spięta, jeśli chodzi o seks, możesz zacząć od powiedzenia jej, jak kuszące są jej jęki w twoich uszach. Ten komplement sprawi, że będziesz cieszyć się seksem z nią, a także pomoże jej czerpać przyjemność.

Co więcej, może również zachęcić ją do większego jęczenia, ponieważ uważasz, że jej jęki są kuszące.

Wreszcie, pozwoli jej to również dołożyć wszelkich starań w innych aspektach, aby otrzymywać od ciebie więcej pochwał.

Jakich stwierdzeń mężczyźni powinni unikać w łóżku?

Chociaż chcesz zaimponować swojej kobiecie, jest kilka stwierdzeń, których powinieneś unikać w łóżku, ponieważ tłumią one tylko napięcie seksualne.

Wskazówka nr 1. Unikaj krytykowania jej

Kobiety nienawidzą, gdy czują się gorsze w seksie. Stają się też spięci w łóżku, gdy myślą, że ich partner toleruje tylko ich błędy.

Dlatego powinieneś unikać wskazywania ich błędów lub aspektów, które wymagają poprawy. Zamiast tego skoncentruj się na daniu energii, by chwalić swoją kobietę.

Wskazówka 2. Unikaj mówienia o innych kobietach

Kobiety nienawidzą, gdy porównujesz je z innymi kobietami, zwłaszcza gdy są to kobiety, z którymi wcześniej uprawiałeś seks.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks bez intymności, czy w związku, powinieneś unikać mówienia o innych kobietach.

Unikaj również myślenia o swoim byłym podczas seksu z obecnym partnerem. Sprawy nie idą dobrze, kiedy jęczysz na imię innych kobiet, które znasz.

Dlatego skoncentruj się na tym, aby twój obecny partner poczuł się jak jedyna bogini seksu.

Zawijanie!

Seks jest jak ogień, a pikantne wypowiedzi są jak paliwo, które podtrzymuje ciepło.

Wiedząc, co jej powiedzieć w łóżku, będziesz w stanie uniknąć niezręczności w seksie i cieszyć się parną nocą,

Aby uzyskać więcej pikantnych artykułów, kliknij tutaj!

Do zobaczenia w następnym artykule.