Benchmark Rocker Recliner: wszystko, co musisz wiedzieć

Fotele bujane Benchmark są tym, czego potrzebujesz, aby się zrelaksować i odprężyć. Oferują nowe podejście do tradycyjnego fotela bujanego sprzed lat, co dało im ich nazwę.

Aby jeszcze szybciej osiągnąć pożądany poziom relaksu lub ulgi, wiele osób decyduje się na korzystanie z wbudowanych funkcji masażu w wzorcowym fotelu bujanym.

Benchmark Rocker Recliner: wszystko

Co to są fotele Benchmark Rocker?

Jeśli szukasz nowego sposobu na relaks, potrzebujesz idealnego krzesła w swoim domu. Przekonasz się, że nasz wybór krzeseł zapewni najlepsze możliwe wrażenia. Na tym skupiamy się najbardziej w firmie Benchmark Chairs, co sprawiło, że staliśmy się jednym z wiodących dostawców mebli.

Benchmark Rockers to nowe podejście do tradycyjnego fotela bujanego sprzed lat, od którego pochodzi ich nazwa. Przy tak wielu różnych modelach do wyboru, jesteśmy pewni, że znajdziesz to, co odpowiada Twoim potrzebom. Mamy idealne krzesło dla każdego gustu i stylu, z szeroką gamą kolorów do wyboru.

Cechy foteli rozkładanych Benchmark Rocker

 • Możesz użyć pilota, aby zmienić rodzaj masażu, który chcesz lub po prostu wybrać jeden z oferowanych.
 • Posiadają wiele różnych opcji masażu, takich jak szwedzki, shiatsu i punkty spustowe. – Niektóre oferują również terapię cieplną dla tych, którzy potrzebują dodatkowego ciepła na plecach lub szyi.
 • Krzesła bujane są tym, czego potrzebujesz, aby się zrelaksować i odprężyć.
 • I chociaż obecnie są one najbardziej popularne w sypialni, salonie lub kinie domowym; ze względu na ich rozmiar, przenośność i opcje stylu – wiele osób lubi je również jako część swojej kolekcji mebli biurowych.
 • Krzesła bujane, których potrzebujesz, aby się zrelaksować i odprężyć.

Typy foteli bujanych do testów

Wzorcowy fotel bujany stał się tym, czego wiele osób szuka podczas zakupów. Oferują komfort na różne sposoby i są warte inwestycji, aby cieszyć się tym, co mają do zaoferowania. Benchmark Rockers oferuje cztery różne rodzaje krzeseł: tradycyjne krzesło rozkładane, krzesło do salonu, krzesła ławkowe i bardzo długie rozkładane fotele.

Tradycyjne krzesło rozkładane: o tym myśli wielu ludzi, gdy słyszą słowo „leżanko”; oferuje przytulne środowisko, w którym można się położyć podczas czytania, oglądania telewizji lub drzemki. Posiada również regulowany zagłówek i nie ma ramion, które mogłyby przeszkadzać. Tradycyjny fotel to coś, co większość ludzi określiłoby jako fotel „siedzący”.

Krzesło do salonu Suite: To krzesło jest wyposażone w podnóżek, który pozwala wyciągnąć i zrelaksować stopy podczas oglądania telewizji lub czytania lub po prostu odpoczywania. Nie ma również ramion dla wygody i oferuje możliwość leżenia w pozycji podobnej do wypoczynkowej.

Krzesła ławkowe: Krzesła te oferują idealne połączenie komfortu i stylu salonu, ponieważ są wykonane z mocnych, wysokiej jakości drewnianych ram. Wyposażone są w podłokietniki, które ułatwiają wstawanie z nich i mają ogólnie nowoczesny wygląd, który będzie pasował do każdego wystroju domu.

Krzesła rozkładane: Te krzesła są tym, co większość ludzi określiłaby jako rozkładany fotel. Tradycyjny fotel ma regulowany zagłówek i nie ma podłokietników, co ułatwia wsiadanie i schodzenie z krzesła. Posiadają również podnóżek, który można podnosić lub opuszczać w zależności od potrzeb.

Jak czyścić fotel bujany Benchmark:

 • Odkurz luźny brud z powierzchni fotela za pomocą suchej, miękkiej szmatki.
 • W razie potrzeby użyj odkurzacza, aby usunąć luźny brud.
 • Aby wyczyścić spód fotela i tapicerkę, przetrzyj go wilgotną, dobrze wykręconą szmatką lub sprayem do czyszczenia tapicerki. Nie moczyć górnej części poduszki meblowej płynem, ponieważ może to prowadzić do powstania plam z wody.
 • Wytrzyj czystą, suchą szmatką lub ręcznikiem i upewnij się, że poduszka jest całkowicie wysuszona, zanim włożysz ją z powrotem na miejsce.
 • Odkurz ponownie obszar pod poduszkami, aby usunąć zanieczyszczenia, które mogły zostać zebrane przez szczotkę lub szmatkę odkurzacza.

Zalety posiadania wzorcowego fotela rozkładanego:

 • Krzesło można rozłożyć w pozycji jak w salonie.
 • Posiada dodatkowe miejsce do siedzenia, gdy nie jest odchylone, dzięki czemu zawsze możesz mieć kogoś przy sobie na kanapie, nie martwiąc się o zajmowanie zbyt dużo miejsca.

Wady posiadania wzorcowego fotela rozkładanego:

 • Krzesło jest ciężkie i trudne do przenoszenia, zwłaszcza w górę lub w dół.
 • To nie jest dobre dla wysokich ludzi, ponieważ ma mały prześwit od podłogi.
 • Jego poduszka siedziska może być mniej wygodna niż ta, do której przywykłeś ze standardowymi krzesłami.

Jak odkurzać fotel bujany Benchmark

 • Odkurz obszar pod poduszkami.
 • Oczyść zanieczyszczenia wilgotną szmatką lub ręcznikiem.
 • W razie potrzeby użyj środka do czyszczenia tapicerki, aby usunąć plamy i brud z poduszki siedziska do rozkładania. Zawsze przetestuj środek czyszczący na małej ukrytej części tkaniny przed pełnym użyciem, ponieważ niektóre środki czyszczące mogą uszkodzić krzesło.
 • Odkurz ponownie obszar pod poduszkami, aby usunąć zanieczyszczenia, które mogły zostać zebrane przez szczotkę lub szmatkę odkurzacza.

Wniosek: posiadanie fotela z odchylanym oparciem może mieć wiele zalet, ale ma też pewne wady.