8 najlepszych miejsc, w których można kupić wysokiej jakości meble

Masz pomysł na najlepsze miejsca na zakup wysokiej jakości mebli? Numerem #1 na naszej liście jest oczywiście Krostrade.com!

Tutaj znajdziesz różne meble, które będą pasować do Twojego stylu i wygody; i idą w parze, odpowiadając za poprawę wydajności i produktywności Twoich pracowników, zwłaszcza gdy musisz umieścić te meble w swoim biurze.

8 najlepszych miejsc

Wystarczy pomyśleć o tym:

Co by się stało, gdyby w Twoim biurze były brudne krzesła i stoły, a nawet puste ściany? To niewątpliwie przytłaczające, prawda? Dlatego jako pracodawca powinieneś zadbać o to, aby zapewnić swoim podwładnym doskonałe środowisko, biorąc pod uwagę styl i wygodę.

Wiem, że zgodzisz się z tym, że tętniące życiem miejsca pracy mogą pomóc zmotywować twoich pracowników, zapewniając im produktywność przez cały dzień. Jeśli więc potrzebujesz zmodyfikować wnętrze swojego biura, jesteś we właściwym miejscu. Mamy tylko najlepszych; i zdecydowanie na to zasługujesz.

Bez zbędnych ceregieli zagłębimy się w szczegóły!

Najlepsze miejsca na zakup wysokiej jakości mebli

Przy tak dużym wyborze, szukanie najlepszych mebli biurowych może być przytłaczające. Aby pomóc Ci zacząć, sprawdź następujące sklepy, które sprzedają szeroką gamę mebli biurowych:

Krostrade.com

Reprezentujemy firmę Mila design meble, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych nóg stalowych do mebli roboczych, biurowych, gabinetowych, restauracyjnych, hotelowych oraz realizacji indywidualnych projektów. Nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości profili stalowych i blach stalowych, a następnie malujemy proszkowo na drobną strukturę.

Mało tego, oferowane stoły, biurka i meble wykonane są ze stalowych nóg, co oznacza trwałość. Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że wysokość może być regulowana (elektrycznie lub mechanicznie). To samo dotyczy podstaw centralnych do ich stołów i biurek.

Nie przejmuj się jeszcze, jest więcej! Możesz zdecydować się na więcej dodatkowych elementów, takich jak kanały kablowe, nogi do szafek, mechanizm wysuwanego blatu, uchwyty na komputer oraz wsporniki do paneli szklanych i drewnianych, wystarczy to wymienić!

Znajdziesz tu również metalowe i plastikowe szuflady z prowadnicami odpowiednio włoskiego i szwedzkiego designu.

Nawet teraz Krostrade dokłada wszelkich starań, aby zaoferować Ci szeroką gamę opcji.

Magazyn mebli biurowych

Magazyn Mebli Biurowych może poszczycić się bogatą kolekcją wysokiej jakości mebli biurowych, zarówno offline, jak i online. Mogą pomóc kupującym od doradztwa w zakresie układu i dostawy po instalację, czyszczenie i likwidację.

Magazyn mebli biurowych ma dwa salony magazynowe w Pewaukee i Kenosha w stanie Wisconsin, które zajmują powierzchnię ponad 34 000 stóp kwadratowych. Można tam znaleźć różne wyposażenie, takie jak krzesła biurowe, szafki na akta, biurka z regulacją wysokości oraz nowe i używane biurka, szafki i ścianki działowe oraz stoły do ​​sal konferencyjnych. Mają wszystko, czego potrzebują w Twoim miejscu pracy.

Niestety, w chwili pisania tego tekstu ich sklep internetowy sprzedaje tylko krzesła, które widzisz na ich stronie.

OfficeAnything.com

OfficeAnything ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Gwarantują, że ich zespół wyszkolonych ekspertów pomoże Ci stworzyć idealną przestrzeń do pracy. Posiadają również duży wybór profesjonalnych mebli biurowych online, w tym stoły do ​​sal konferencyjnych, biurka powitalne w recepcji, nowoczesne meble do poczekalni oraz biurka modułowe w konkurencyjnych cenach. OfficeAnything współpracuje z renomowanymi producentami mebli biurowych, takimi jak OFM, Cherryman Industries, Global Total Office i Mayline.

Lulu i Gruzja

Jeśli szukasz połączenia niedrogich i ekskluzywnych produktów, Lulu & Georgia oferuje szeroki wybór eleganckich mebli biurowych. Od minimalistycznych biurek po klasyczne krzesła biurowe, Lulu & Georgia ma to, czego potrzebujesz, aby udekorować swoje biuro klasycznymi elementami. Przedział cenowy ich mebli waha się od 200 do ponad 2000 USD.

Jeden Kings Lane

One Kings Lane działa w branży meblarskiej od 2009 roku. Z firmą wycenioną w 2013 roku na 440 milionów dolarów, One Kings Lane ma wszystko – od nowoczesnych, wysokiej klasy mebli po meble i akcesoria w stylu vintage. Oferują biurka, krzesła biurowe, regały i meble magazynowe.

Jeśli z ich bogatej kolekcji nie widzisz niczego, co Ci się podoba, możesz skorzystać z Palette od One Kings Lane, aby zobaczyć, jak dany mebel będzie wyglądał w różnych wariantach tkanin. Możesz sprawdzić ich blog i kanały mediów społecznościowych, aby uzyskać wskazówki i inspiracje projektowe.

Inteligentne meble

Jeśli zmieniasz swoje biuro w inteligentne biuro, lepiej kup meble od SmartFurniture. Chwalą się swoimi liniami ergonomicznych rozwiązań, takich jak biurka z regulacją wysokości, podnóżki i wiele innych. SmartFurniture oferuje również stoły biurowe, biurka, krzesła, oświetlenie oraz segregację i przechowywanie.

Ta marka posiada również wiele renomowanych marek, takich jak Steelcase, HermanMiller, Hon, Humanscale i Knoll.

OfficeFurniture.com

OfficeFurniture.com oferuje szeroki wybór mebli mieszkaniowych i biznesowych, które są idealne do każdego rodzaju środowiska pracy. Niezależnie od tego, czy wybierasz meble do biura domowego, czy do biura firmowego, OfficeFurniture.com oferuje pełne zestawy biurek, rozwiązania do przechowywania, ergonomiczne krzesła biurowe i meble gotowe do technologii.

Ikea

Żadna lista mebli nie jest kompletna bez Ikei. Oferują szeroką gamę biurek, krzeseł biurkowych, szafek do przechowywania, organizerów, organizacji kabli i akcesoriów, szafek szufladowych i lamp roboczych, które z pewnością będą pasować do Twoich preferencji, a co ważniejsze, do Twojego portfela. Mają nawet akcesoria do kawy i herbaty, aby Twoi pracownicy nie zasnęli przez cały dzień.

Rozważ przyjazne dla środowiska meble biurowe

Według Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych co roku wyrzuca się 8,5 miliona ton mebli biurowych. Pomyśl o tym; te wyrzucone przedmioty zostaną tylko zastąpione nowymi, które zostaną ponownie wyrzucone za kilka lat.

Jeśli chcesz pomóc Matce Ziemi i znaleźć zrównoważone meble biurowe, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest znalezienie marek i producentów, którzy wytwarzają produkty przyjazne dla środowiska.

ANSI/BIFMA e3 Standard zrównoważonego rozwoju mebli klasyfikuje meble według mierzalnych kryteriów, które pozwalają sprawdzić wpływ danego mebla na środowisko i społeczeństwo. Kolejny to Level, który ocenia cztery główne czynniki przy tworzeniu mebli: energię i atmosferę, zdrowie ludzi i ekosystemów oraz odpowiedzialność społeczną.

Jeśli producent mebli posiada te certyfikaty, spełnia on kryteria dotyczące stosowanych materiałów, metod recyklingu, wyboru materiałów odnawialnych, a nawet działań społecznych oraz wpływu na energię i zdrowie. Certyfikaty te pomagają zawęzić wybór, jeśli chodzi o wybór ekologicznych mebli biurowych.

Korzyści z wyboru ekologicznych i zrównoważonych mebli

Nie musisz być bojowy, jeśli chodzi o bycie zielonym. W rzeczywistości możesz zacząć od małych rzeczy. Na przykład wszystkie twoje krzesła pochodzą od certyfikowanych producentów lub być może od twoich biurek.

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, oto kilka powodów, dla których powinieneś rozważyć wybór mebli biurowych na zielono:

Zapobiegaj wylesianiu

Tysiące drzew wycina się na meble biurowe. Nie musisz być ekologiem, aby wiedzieć, że drzewa mają kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowej planety. Stawiając się na zielono, pomożesz ratować drzewa i środowisko.

Popraw swoje środowisko pracy

Korzystanie z ekologicznych i zrównoważonych materiałów może pomóc w oczyszczeniu powietrza, którym oddychasz. Jest to bardzo korzystne dla pracowników cierpiących na astmę, alergie i inne choroby układu oddechowego. Może to nawet skutkować mniejszą liczbą zwolnień lekarskich, co ostatecznie zwiększy zyski Twojej firmy.

Zwolnij miejsce na składowisku

Nawet jeśli wyrzucisz kilka uszkodzonych mebli, elementy wykonane z materiałów odnawialnych ulegają degradacji łatwiej niż meble wykonane z materiałów nieodnawialnych. Oznacza to, że będzie miał mniejszy wpływ na środowisko.

Popraw wpływ społeczny

Ludzie patronują firmom, które wspierają i pomagają ulepszać środowisko. Jeśli pozyskujesz meble od zrównoważonych producentów, Twoja firma zapewnia lepszy wizerunek zarówno klientom, inwestorom, jak i potencjalnym pracownikom. Jako firma oznacza to, że z większym prawdopodobieństwem przyciągniesz do swojej firmy klientów i pracowników o podobnych poglądach.

Gdzie znaleźć ekologiczne meble biurowe

Istnieją dziesiątki firm meblarskich, które sprzedają elementy ekologiczne. Herman Miller to jedna z najpopularniejszych firm sprzedających meble zrównoważone i przyjazne dla środowiska. Nie tylko pomagają środowisku, ale także ich meble wyróżniają się nagradzanymi wzorami. Herman Miller udowadnia, że ​​zielone produkty mogą być również funkcjonalne i piękne. Firma ma minimalne opakowania, aby promować minimalną ilość odpadów i możliwość recyklingu.

Krzesło Herman Miller’s Embody w 95% nadaje się do recyklingu, a części stalowe i aluminiowe w całości podlegają recyklingowi. Oni również montują to krzesło przy użyciu 100% energii odnawialnej. Niektóre z ich zrównoważonych projektów obejmują Cells, Cetu i Mirra. McDonough Braungart Design Chemistry (MBDC), firma zajmująca się doradztwem w zakresie zrównoważonego rozwoju i certyfikacją produktów, certyfikowała te produkty Hermana Millera.

Steelcase to kolejna firma meblowa, która produkuje wysokiej jakości projekty mebli i przestrzega surowych standardów zrównoważonego rozwoju. Krzesła Think firmy nadają się w 99% do recyklingu i są wykonane w 44% z materiałów pochodzących z recyklingu. Firma otrzymała pierwszy certyfikat Cradle-to-Cradle od MBDC. Ich krzesła Siento, Move, Leap i Amia mają również certyfikat Silver i są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Inne firmy przyjazne środowisku

Oprócz Hermana Millera i Steelcase, inne ekologiczne marki to Haworth’s Zody Chair (ze złotym certyfikatem MBDC), Keilhauer’s Simple Chair, Orangebox’s ARA Chair i Allsteel’s Acuity Chair.

Inna marka, Knoll, produkuje drewniane meble biurowe ze sklejki w 100% pochodzącej z recyklingu. Produkty firmy z certyfikatem GreenGuard wykorzystują kleje na bazie wody i uszczelniacze wolne od LZO. Legare Furniture ma zrównoważoną linię, która obejmuje meble wykonane z bambusa. Dodatkowo nie musisz go montować za pomocą narzędzi, śrub i wkrętów!

Ekologiczne sklepy meblowe online

Jeśli nie możesz wybrać się do sklepu, niektórzy sprzedawcy online sprzedają ekologiczne meble.

Vivali, Eco-Furniture i EcoWork to tylko niektóre z nich. Sprzedają biurka, krzesła i szafki różnych producentów. Przeglądając te strony, pamiętaj o sprawdzeniu danych uwierzytelniających każdego elementu. Możesz także zamawiać produkty online w Herman Miller Steelcase i Legare.

5 czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich mebli biurowych

Wybór odpowiedniego rodzaju mebli dla Twojej firmy ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa na produktywność i wydajność. Poza tym przyczynia się również do ogólnego dobrego samopoczucia Twoich pracowników. Zanim wybierzesz meble, oto sześć czynników, które musisz wziąć pod uwagę.

Wartość estetyczna

Chociaż wygoda zawsze powinna być ważniejsza niż styl, nie jest to wymówka, by kupować nijakie ubrania. Upewnij się, że wybierasz rodzaj mebli, które przyczyniają się do estetycznego wyglądu Twojego biura. Dobra aranżacja wnętrza nie tylko cieszy oczy, ale także poprawia nastrój i łagodzi stres.

Na początek możesz meblować, korzystając z psychologii kolorów. Na przykład kolor pomarańczowy tworzy kreatywną i energetyczną atmosferę. Dla spokoju i mądrości wybierz niebieski. Kolorowe biura są świetne, ale miej pewność, że kolory się nie kłócą. W przeciwnym razie spowoduje to ból głowy u każdego, kto jest w twoim biurze.

Oprócz koloru i wzornictwa, wybierz elementy, które są zgodne z Twoją marką i osobowością biura. Wybór odpowiednich mebli wykracza poza wygodę i estetykę; powinieneś także wziąć pod uwagę tożsamość i kulturę.

Elastyczność i funkcjonalność

Jak wspomniano, przy wyborze mebli wygoda powinna poprzedzać styl. Nie ma sensu kupować pięknego, minimalistycznego biurka bez miejsca do przechowywania, jeśli masz sterty dokumentów do przechowywania. Jeśli meble, które kupujesz, są eleganckie i wygodne, podjąłeś mądrą decyzję. Pamiętaj, że meble z wieloma funkcjami to lepszy wybór.

Wielkość Twojego biura

Nie kupuj mebli, jeśli jeszcze nie widziałeś swojego biura. To zdrowy rozsądek, że meble, które kupujesz, powinny być proporcjonalne do przestrzeni. Kupowanie dużych przedmiotów zajmie dużo miejsca w Twoim biurze. Przed zakupem zapoznaj się z wymiarami swojego biura i poszukaj sposobów na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Dodatkowo pomaga też w taki sposób zaaranżować meble, aby przestrzeń biurowa wyglądała na przestronną i mniej zagraconą. Pamiętaj, że odpowiednie umeblowanie nie przytłoczy pokoju, ale powinno dać Ci wystarczająco dużo miejsca, abyś Ty i Twoi pracownicy poczuli się komfortowo.

Twoje potrzeby i potrzeby Twoich pracowników

Ty i Twoi pracownicy najprawdopodobniej będziecie pracować przez większość dnia. Zapewnienie wygodnych biurek i krzeseł to najmniej, co możesz zrobić, aby dzień pracy był bardziej znośny. Ergonomiczne krzesła i biurka są obecnie modne, ponieważ ułatwiają pracownikom pracę. Ponadto ergonomiczne meble są poparte badaniami zdrowotnymi.

Oprócz krzeseł i biurek, kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest przeznaczenie mebli. Potrzebujesz długiego biurka na spotkania? Czy chcesz, aby Twój pokój socjalny przypominał kawiarnię? Cokolwiek chcesz zrobić, zawsze pamiętaj, że celem jest zapewnienie sprzyjającego środowiska pracy, które promuje produktywność i wydajność.

Koszt

Spojrzmy prawdzie w oczy; meble biurowe nie są tanie. Koszt mebli jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Najlepiej stworzyć budżet na meble, aby móc zawęzić wybór mebli.

Aby zaoszczędzić więcej pieniędzy, jednocześnie dbając o środowisko, możesz kupować meble biurowe w sklepach z używaną odzieżą. Musisz sprawdzić w Internecie, które sklepy sprzedają lekko używane meble biurowe.

Ostateczne myśli

Kupowanie mebli biurowych do miejsca pracy nie powinno być problemem. Sprawdź najlepsze miejsca, w których można kupić wysokiej jakości meble, aby zacząć.

Dobór odpowiedniego rodzaju akcesoriów biurowych jest tak samo ważny jak wybór mebli. Mila Design specjalizuje się w produkcji mebli na stalowych nóżkach do mebli biurowych. Wszystkie nasze materiały wykonane są z wysokiej jakości profili stalowych i blach stalowych, aby zapewnić trwałość.