7 prostych kroków, jak napełnić krzesło worek fasoli

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak napełnić krzesło worek fasoli, powinieneś zapoznać się z tym szybkim i łatwym, siedmiostopniowym przewodnikiem. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jakie będą idealne wypełnienia do Twojego krzesła z fasoli.

Jakie są potrzebne materiały?

Zanim przystąpisz do zabiegu, musisz mieć kompletne materiały. Jeśli masz wszystkie te materiały, możesz iść!

7 prostych kroków
  • Krzesło worek fasoli
  • Odkurzacz lub miotła
  • Worek na śmieci
  • Wypełnienia

Wypełnianie fotela z fasolą

Krok 1. Sprawdź dostarczoną paczkę pod kątem uszkodzeń

Kupując nadzienie z fasoli do swojego fotela z fasolą, musisz sprawdzić otrzymaną paczkę. Jeśli pojawią się problemy, musisz je natychmiast zwrócić od dostawcy, od którego kupiłeś.

Krok 2. Dokładnie sprawdź swoje płaskie krzesło z fasolą

Na tym etapie musisz dokładnie sprawdzić, czy na płaskim krześle woreczka z fasolą nie ma śladów dziur i rozdarć materiału. Aby wiedzieć, że Twoja torebka z fasolą jest wysokiej jakości, zwykle są one wykonane ze skóry.

Kiedy jest wykonany z tego rodzaju materiału, jest bardziej wytrzymały i jest mniej podatny na przebicie. Skórzane krzesła woreczki z koralikami zapewniają większą trwałość, ale jeśli nie masz tego typu fotela z fasoli, dostępne są również inne doskonałe materiały.

Krok 3. Poproś kogoś o pomoc w napełnieniu fotela z fasolą

Samodzielne napełnianie torebki z fasolą będzie trudne, ponieważ będziesz musiał przytrzymać obie strony, aby otworzyć ją szeroko, aby wypełnić nadzienia w krześle. Najlepiej byłoby mieć przy sobie kogoś, kto pomoże ci trzymać krzesło podczas ostrożnego napełniania worków z fasolą. Upewnij się, że wypełniając krzesło, unikaj wykonywania zabiegu w środowisku o zbyt dużej bryzie, ponieważ wypełnienia są lekkie i mają tendencję do odlatywania.

Krok 4. Zamknij zamek

Zamki są zamknięte, aby utrzymać rzeczy zamknięte, a z drugiej strony niektóre mają specjalne naszywki, aby trzymać je z dala od małych dzieci.

Krok 5. Usiądź na krześle

Wypróbuj krzesło worek fasoli, siadając na nim. Zauważysz tonący ruch, jakbyś stał na ruchomych piaskach na pustyni. Zwykle dzieje się tak, ponieważ wypełnienia wewnątrz krzesła osiadają, a uwięzione powietrze jest wypychane z krzesła.

Krok 6. Dodaj więcej wypełnienia, jeśli chcesz mieć sztywniejsze krzesło

Jeśli czujesz, że coś jest nadal nie tak, siedząc na swoim krześle z fasoli, możesz zastosować więcej wypełnień, aby spełnić swoje standardy w posiadanym krześle. W tym opcjonalnym kroku nic nie zostanie utracone. Jeśli jest zbyt sztywna, możesz odliczyć nadmiar wypełnień.

Krok 7. Zrelaksuj się i ciesz się na swoim fotelu z fasolą

Jeśli wszystko jest uregulowane, w końcu masz wygodny fotel worek fasoli. To tak, jakby mieć nowego kumpla do przytulania. Nie zapomnij posprzątać bałaganu za pomocą odkurzacza lub miotły i wrzucić go do worka na śmieci przed relaksem przez cały dzień!

Rodzaje wypełnień torebek fasoli

Skompresowana pianka

Ten rodzaj pianki jest ostatnio używany do wypełniania foteli z pufami. Sprasowane pianki są zwykle wykonane z rozdrobnionego materiału piankowego. Co zaskakujące, ten rodzaj materiału daje większy komfort osobie siedzącej na sofie ze względu na miękkość i relaks.

Koraliki EPM

Koraliki EPM wykonane są z kulek polistyrenowych, które są błędnie interpretowane jako kulki styropianowe. Jest to typowe wypełnienie puf, ponieważ jest tanie i obfite dla tych krzeseł, ponieważ jest bardzo sztywne i lekkie. Ponadto, jeśli kupujesz to wypełnienie, jeśli masz nadmiar koralików, możesz użyć go do innych prac, które planujesz robić w swoim domu.

Koraliki EPP

Kulki EPP są również znane jako spieniony polipropylen i tak, jest to inny rodzaj polimeru. W porównaniu do koralików EPM materiał ten jest bardziej solidny, trwały i wyjątkowo sprężysty.

Jeśli już planujesz zakup tego rodzaju wypełnienia, informujemy, że jeśli użyjesz go jako wypełnienia podczas siedzenia na sofie, po zgnieceniu materiału powróci do swojego pierwotnego kształtu. Objętość materiału nie zmniejsza się szybko w porównaniu z innymi materiałami.

Mikrokulki

Mikrokulki to małe granulki, które zwykle pochodzą z plastiku polietylenowego. Te wypełnienia nie są tak wspaniałe z dużym krzesłem z fasoli.

Najlepiej zastanów się, kiedy planujesz zakup tego wypełnienia. Mikrokulki nie są przyjazne dla przyrody, ponieważ materiał ten pochodzi z plastiku.

Wniosek

Dotarłeś do punktu końcowego artykułu o tym, jak uzupełnić krzesło worek fasoli. Po ponownym napełnieniu krzesła upewnij się, że posprzątałeś bałagan z powodu porozrzucanych wypełnień na podłodze. Potem możesz usiąść, zrelaksować się i cieszyć się swoim krzesłem!