4 proste kroki, jak złożyć krzesło plażowe Tommy Bahama

W tym artykule dowiesz się, jak złożyć krzesło plażowe Tommy Bahama w czterech podstawowych krokach! Chociaż tego typu krzesła są łatwe do ustawienia, złożenie krzesła plażowego może być trudne. Z pomocą tego artykułu zrobisz to w mgnieniu oka.

Krzesła plażowe Tommy Bahama to standardowe wyposażenie plażowe dla osób, które często wybierają się na plażę i odpoczywają. Ten rodzaj krzesła jest niezbędny dla każdej rodziny lub grupy przyjaciół, ponieważ jest to krzesło podręczne, które można łatwo złożyć i zdemontować. Dodatkowo możesz nosić to krzesło jak plecak!

4 proste kroki

Składanie krzesła

Krok 1. Postaw stopę na tylnej metalowej nodze krzesła plażowego

Gdy krzesło plażowe Tommy Bahama jest nadal w pozycji pionowej, wystarczy postawić stopę na metalowym drążku z tyłu krzesła. W tym momencie musisz upewnić się, że wszystkie kieszenie z boku i woreczki do przechowywania są puste, aby uniknąć wylania rzeczy z krzesła.

Alternatywna metoda:

Istnieje również metoda składania leżaka przez fizyczne klękanie i popychanie przedniego metalowego drążka w dół. Po wciśnięciu go, musisz oprzeć krzesło o metalowy pręt od tyłu, próbując położyć rękę na górnej krawędzi oparcia.

Na koniec najlepiej użyć drugiej ręki, aby wcisnąć przedni metalowy pręt. Przesuń oparcie do przodu, aby złożyć krzesło.

W tym momencie musisz nadal wchodzić na metalowy pręt z tyłu krzesła, gdy zaczynasz opadać na siedzenie. W następnym kroku popchnij oparcie jedną ręką do przodu i pozwól, aby siedzisko całkowicie się zapadło.

Uwaga: Po złożeniu siedzenia należy sprawdzić, czy tylny wieszak na ręczniki przylega płasko do oparcia krzesła.

Krok 2. Zamocuj klamrę na górze krzesła plażowego

Poszukaj połowy plastikowej klamry przymocowanej do paska na górze oparcia krzesła. Poszukaj również plastikowej klamry mocującej. Ta klamra znajduje się u podstawy siedziska.

Ostatnią częścią tego kroku jest zapięcie obu klamer na miejscu, aby oparcie i siedzisko nie oddzielały się od siebie podczas transportu.

Uwaga: Ta klamra jest bardzo identyczna i wygląda jak nerka. Kiedy w końcu skończysz z krokiem trzecim, musisz wstrząsnąć krzesłem, aby wyeliminować luźny piasek, zanim zaczniesz nosić złożone krzesło plażowe. Nie zapomnij wciągnąć górnego paska sprzączki pod uchwyt.

Krok 3. Wsuń ręce pod wyściełane paski, aby nosić krzesło

Na tym etapie poszukaj dwóch wyściełanych pasków równoległych do siebie pod poduszką siedziska. Podobnie jak w przypadku noszenia plecaka, wsuń ramię pod każdy pasek i przyciągnij paski do ramion.

Uwaga: upewnij się, że złożone krzesło znajduje się blisko pleców podczas chodzenia lub stania.

Co zrobić, jeśli zechcę ponownie otworzyć mój leżak? Jak mam to zrobić?

Ponowne otwarcie krzesła plażowego Tommy Beach jest tak proste, jak zamknięcie krzesła, tak jak uczyliśmy Cię wcześniej w tym artykule. Zrobisz trzy proste kroki, jeśli chcesz otworzyć krzesło plażowe i umieścić je w lepszym widoku.

Krok 1. Odepnij klips klamry, która trzyma krzesło razem

Należy wcisnąć zewnętrzne zapięcia sprzączki do środka. Podczas gdy te zapięcia są nadal wpychane do środka, musisz szybko wyciągnąć dolną sprzączkę, szybkim ruchem. Następnie należy odwrócić górną klamrę za oparciem dla bezpieczeństwa i zwisać dolną klamrę pod oparciem siedzenia.

Krok 2. Rozłóż oparcie, a siedzisko jest wysunięte

W tym kroku musisz trzymać jedną rękę na górze oparcia, a drugą na krawędzi poduszki do siedzenia. Następnie kontynuuj rozsuwanie tych przeciwległych części, aż siedzenie znajdzie się w pozycji pionowej.

Krok 3. Sprawdź, czy obie metalowe nogi są zabezpieczone

Upewnij się, że krzesło plażowe jest umieszczone na płaskiej i solidnej części na ziemi. Przed siadaniem obserwuj metalowe pręty, jeśli są całkowicie wysunięte. Po tym kroku usiądź wygodnie i zrelaksuj się na krześle!

Wniosek

Mamy nadzieję, że ta lektura przydała się przy składaniu leżaka Tommy Bahama. Jeśli potrafisz zastosować wszystkie kroki, wakacje na plaży będą mniej stresujące, ponieważ waży tylko około siedmiu funtów!

Nie musisz się martwić; nie są zbyt ciężkie i jest to najlepszy sposób transportu, jeśli wolisz wygodę bez użycia rąk w przypadku innych przedmiotów. Miłych wakacji!