Z jakiego materaca korzysta Marriott Courtyard: Top 2

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego materaca używa Marriott Courtyard, jest to sygnowany przez hotel materac Courtyard. Tempur Sealy posiada również Ekskluzywną Kolekcję Marriott, w której obejmuje Marriott Courtyard jako jedną z nieruchomości Marriott, w której zastosowano materace zaprojektowane z myślą o ortopedii. Ale jeśli chcesz materac Courtyard, możesz go zamówić bezpośrednio w Shop Courtyard.

Prawdopodobnie wiesz również, że marką materacy Marriott jest Simmons, który stworzył swoje zawsze popularne łóżko Marriott. Interesują Cię materace używane w innych hotelach Marriott? Wypróbuj naszą wyszukiwarkę swojego ulubionego hotelu Marriott lub sprawdź ten rodzaj materaca, którego Sheraton używa po tym artykule.

Z jakiego materaca korzysta Marriott Courtyard: Top 2

Jakiego rodzaju materaca używa Marriott Courtyard?

Materac na dziedzińcu

Łóżko Courtyard to materac używany w hotelu Marriott Courtyard. Ten model został zaprojektowany specjalnie dla hoteli Courtyard i można go znaleźć wyłącznie w tych hotelach. Właściciele domów mogą nawet rozważyć zakup tego ekskluzywnego materaca Courtyard do własnej sypialni, odwiedzając Shop Marriott, a konkretnie Shop Courtyard.

Łóżko hotelowe Courtyard to zasadniczo materac z kieszeniami. Jest poszukiwany, ponieważ nie zwisa i nie powoduje zaburzeń ruchu tak łatwo, jak inne materace. Poczujesz się luksusowo dzięki wierzchniej warstwie tuftingu diamentowego.

Artesia HD

Tempur Sealy posiada ekskluzywną kolekcję Marriott, a ich łóżko Artesia HD jest również używane w Marriott Courtyard. Co więcej, można go znaleźć w hotelach Residence Inn, Fairfield, Autograph Collection i innych hotelach Marriott. Artesia HD to łóżko ortopedyczne zaprojektowane przez Sealy Posturepedic dla jeszcze większej liczby obiektów Marriott, takich jak JW Marriott, Renaissance Hotels i Springhill Suites.

Warto również zauważyć, że firma produkująca materace posiada również kolekcję Exclusive Hilton. Zarówno Marriott, jak i materace używane w hotelach Hilton otrzymują entuzjastyczne recenzje od swoich gości, więc zawsze możesz sprawdzić ich kolekcje w Tempur Sealy. Na przykład spróbuj porównać materac w Marriott Courtyard z marką materacy Hilton Garden Inn.

Jaki jest materac używany przez Marriott’s Residence Inn?

Marriott’s Residence Inn należy do hoteli Marriott’s Longer Stays, więc łóżko, z którego korzystają, jest specjalnie zaprojektowane dla gości do długotrwałego użytkowania. Dlatego nie dziwi fakt, że marką materacy Residence Inn by Marriott jest Tempur Sealy. A jeśli jesteś ciekaw, jakiego rodzaju materaca używa Marriott’s Residence Inn, to Artesia HD firmy Tempur Sealy Hospitality znajduje się w ekskluzywnej kolekcji Marriott.

Co sprawia, że ​​Artesia HD jest idealna na dłuższe pobyty, z których Marriott korzysta również w kilku obiektach? Tempur Sealy szczyci się trwałością tego materaca dzięki wspierającemu rdzeniowi, piankom o dużej gęstości i podkładowi klasy hotelarskiej. I oczywiście zarówno goście, jak i personel sprzątający pokochają to łóżko ze względu na jego ortopedyczny kształt, wsparcie krawędzi, antybakteryjne i wodoodporne tkaniny oraz podkład antypoślizgowy.

Dlaczego łóżka Marriott są tak wygodne?

Poszukując najlepszych materacy hotelowych, łóżka Marriott znajdują się na szczycie listy. A według samych Marriott, skrupulatny dobór i testowanie ich materiałów zgodnie z opiniami gości jest powodem, dla którego łóżka Marriott są tak wygodne. Nie zapominaj, że nieruchomości Marriott ufają tylko renomowanym i znanym producentom materacy.

Simmons i Sealy należą do marek, którym ufa Marriott, więc wiesz, że kunszt wykonania łóżek w hotelach Marriott zawsze będzie fantastyczny. Co więcej, hotele takie jak Marriott zapewniają również, że pościel i sam pokój sprawią, że goście poczują się bardziej komfortowo. Materac to nie jedyny powód, dla którego łóżka Marriott są jednymi z najbardziej cenionych w branży.

Z jakich materacy Jamison korzysta sieć Marriott?

Marriott International korzysta z pościeli Marriott Supreme Plush firmy Jamison. Według Jamisona jest to oryginalny materac marki Marriott od ponad 50 lat. Dobrą wiadomością jest to, że możesz mieć nawet jeden do użytku domowego. Materac Marriott Supreme Plush Jamison jest dostępny w wersjach od typu twin do Cal king, a otrzymasz go z dziesięcioletnią gwarancją.

W łóżku Supreme Plush zastosowano designerską, rozciągliwą dzianinę, jednocalową żelową piankę do pikowania, wyjątkowo miękką żelową piankę jako warstwę zapewniającą komfort, dwucalową piankę CertiPUR-US oraz pięciocalowy opatentowany rdzeń z pianki o gradiencie gęstości w hotelu kurortu . Jest produkowany w USA, a Jamison zaprojektował go specjalnie, aby pasował do każdego typu sylwetki. Dodatkowo otrzymasz średni pluszowy materac, który jest typowym poziomem twardości luksusowych materacy hotelowych.

Jaki jest najlepszy materac Marriott?

Trudno będzie nazwać pojedynczy materac Marriotta i nazwać go najlepszym spośród innych. Pamiętaj, że komfort jest subiektywny, a użytkownicy różnią się idealnym wsparciem. Zamiast tego rozważ porównanie różnych łóżek hotelowych Marriott, aby znaleźć te, które Twoim zdaniem mają cechy, które zapewnią najwięcej korzyści dla Twoich osobistych preferencji i potrzeb.

Na przykład łóżko Marriott to jednostronny materac znany z najlepszego podparcia i długowieczności. Istnieje również Artesia HD firmy Tempur Sealy, zaprojektowana pod kątem ortopedycznym. I oczywiście Marriott Supreme Plush zapewnia chłodne doznania podczas snu z odpowiednią miękkością i jędrnością.

Wniosek

Czy podobał Ci się pobyt w Marriott Courtyard? Aby podsumować odpowiedź na pytanie, jakiego materaca używa Marriott Courtyard, może to być zarówno materac Courtyard, jak i Artesia HD. Możesz kupić materac Marriott Courtyard do swojej sypialni, jeśli chcesz mieć takie same wrażenia podczas snu, jak podczas pobytu.

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się również wiele o markach materacy hotelowych Marriott. Daj nam znać w komentarzach, jeśli masz więcej pytań!