Jak używać poduszki Snoogle. 2 najlepsze sposoby

Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo używać poduszki Snoogle, a to będzie zależeć od tego, w jaki sposób zmodyfikujesz ją pod kątem podtrzymywania snu lub jako rekwizytu. Podobnie jak inne poduszki ciążowe, takie jak poduszka Boppy, możesz w pełni wykorzystać swoją poduszkę Snoogle, jeśli używasz jej zgodnie z pozycją do spania.

Pamiętaj, że pozycje do spania, które możesz wykonywać w czasie ciąży, będą ograniczone, ponieważ jesteś blisko porodu. Możesz używać poduszki Snoogle na różnych etapach, aby zapewnić ulgę i wsparcie. Gdy Twój brzuch i dziecko rosną, musisz być w wygodnej pozycji do spania, która jest również optymalna dla krążenia Twojego dziecka.

2 główne zastosowania poduszki Snoogle

Szukając sposobów na wykorzystanie poduszki Snoogle, prawdopodobnie natknąłeś się na różne terminy, w jaki sposób możesz wykorzystać wyjątkowy kształt produktu. Poniżej znajdują się wskazówki, jak używać poduszki Snoogle jako podpory i podpórki podczas snu. Jednak zawsze możesz wykazać się kreatywnością dzięki temu produktowi Leachco i wykorzystać poduszkę wyjątkowo, gdy ją składasz i skręcasz.

Do podtrzymywania snu

Najczęstsze sposoby, w jakie mamy używają poduszki Snoogle, to podstawa brzuszka i pleców. Ten pierwszy pomaga utrzymać szyję, kręgosłup, biodra i nogi w jednej linii, aby złagodzić ból pleców. Użyj górnej części, aby podeprzeć głowę, podczas gdy dolną część poduszki możesz wykorzystać między nogami.

Podstawowa pozycja brzucha jest nieco podobna, ponieważ zapewnia wsparcie w górnej i dolnej części ciała. Większość mam używa tej pozycji do podtrzymywania brzucha podczas ciąży i po niej. Aby to osiągnąć, poduszka Snoogle dopasowuje się do kształtu Twojej szyi, bioder, nóg i brzucha.

Inne pozycje, w których możesz zmodyfikować poduszkę Snoogle do spania, to podwojenie i odpoczynek w gnieździe. Podwojenie pomoże ci podnieść górną część ciała, aby uwolnić się od problemów z refluksem i zatorami. Jest to również podobne do odpoczynku w gnieździe, w którym odpowiednio złożysz poduszkę i ułożysz część ciała, aby złagodzić sztywność i obrzęk.

Do podpierania

Poduszka Snoogle przyda się również po porodzie, ponieważ możesz ją modyfikować w kształty zwane wir, wir, pączek deluxe, a nawet 2 ukojenia dla dziecka. Możesz użyć pierwszych trzech pozycji, aby się podeprzeć i uniknąć bólu szyi i pleców, amortyzować górną i dolną część ciała lub dodać ją do pozycji siedzącej. Jednak podniesienie to również pomoże dziecku wesprzeć karmienie i złagodzić problemy z kaszlem i oddychaniem.

Te pozycje są łatwe do osiągnięcia dzięki poduszce Snoogle, ponieważ jest bardzo elastyczna. Podobnie jak owijanie jej na ciele, możesz również zwinąć poduszkę z powrotem na siebie, aby użyć jej jako amortyzowanego podparcia do uniesienia ciała. A ponieważ jest miękki, będzie też bezpiecznym rekwizytem dla Twojego maluszka.

Co to jest poduszka Snoogle?

Poduszka Snoogle to poduszka ciążowa w kształcie litery C firmy Leachco, w której jeden koniec ma wąski haczyk, a drugi jest bardziej płaski i szerszy. Ze względu na swój wyjątkowy kształt możesz go używać przez całą ciążę. Możesz kontrolować jego elastyczność, aby łatwo podpierać głowę, szyję, brzuch, plecy i biodra. Jak już wcześniej przeczytałeś, możesz go również zmodyfikować jako rekwizyt dla siebie i swojego dziecka.

Po zakupie poduszki Snoogle powinieneś znaleźć przewodnik, który pomoże ci dowiedzieć się więcej o konkretnych kształtach i pozycjach, które możesz z nią zrobić. Chociaż możesz używać jej jako podstawowej poduszki ciążowej w kształcie litery C, aby całkowicie podeprzeć plecy, możesz również uzyskać pełne podparcie przednie dzięki poduszce Snoogle. Możesz wykazać się kreatywnością w znalezieniu najwygodniejszej pozycji do spania, aby usunąć napięcie w biodrach i utrzymać kręgosłup w linii.

Wspomniane wcześniej pozycje są osiągalne w poduszce Snoogle niż w innych poduszkach, ponieważ zastosowano w niej niezbrylający się wypełniacz, który szybko się kompresuje. Zapewnia również wysoki loft, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Co więcej, pamiętaj, że poduszka Snoogle ma wysoki loft na węższym końcu, ale ma również zwężającą się część, dzięki czemu możesz ją modyfikować w zależności od rozmiaru ciała i pożądanej pozycji.

Jak czyścić poduszkę Snoogle

Czyszczenie i pielęgnacja poduszki Snoogle jest proste, a poszewkę można prać w pralce zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Nie zaleca się jednak umieszczania samej poduszki w pralce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie produktu. Z drugiej strony możesz zachować puszystość poduszki Snoogle w suszarce, pod warunkiem, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami.

Wniosek

Unikalny kształt produktu Leachco Snoogle sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów na ciążę i połogu. Jak już przeczytałeś, umiejętność korzystania z poduszki Snoogle jest nieco nieograniczona dzięki jej elastycznemu kształtowi. Możesz go używać do owinięcia wokół obszarów ciała, aby złagodzić ból ciała i zapewnić wyprostowaną pozycję do snu.

Jednocześnie możesz skręcać i składać poduszkę, aby tworzyć inne kształty i używać ich jako rekwizytu. Zamiast wspierać całe ciało lub określone obszary ciała, możesz również złagodzić problemy z uciskiem, sztywnością, refluksem i oddychaniem, podpierając się Snoogle. Może nawet wspierać Twoje dziecko podczas robienia innych rzeczy.