Jak duży jest materac dmuchany w rozmiarze queen? Najlepszy przewodnik!

Odpowiedź na pytanie, jak duży jest dmuchany materac typu queen size, to 60 na 80 cali. Pamiętaj, że są to standardowe wymiary, a niektóre marki mogą używać innych rozmiarów. Upewnij się, że sprawdziłeś rzeczywisty wymiar łóżka, aby uniknąć problemów przy zakupie pokrowców i nakładek.

Ten artykuł nauczy Cię wszystkiego o materacach powietrznych Queen, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chodzi o materace dmuchane, musisz znać rozmiary, aby wiedzieć, czego się spodziewać podczas ich nadmuchiwania lub opróżniania. Ale jeśli nie masz pewności, co masz, zawsze możesz zmierzyć materac, który masz w domu.

Jak duży jest materac dmuchany w rozmiarze queen? Najlepszy przewodnik!

Jakie są wymiary materaca w rozmiarze queen?

Wymiary materaca typu queen-size nie różnią się od standardowego materaca piankowego typu queen-size. Można oczekiwać, że będzie to 60 na 80 cali, ale niektórzy producenci mogą mieć pewne odchylenia od tego rozmiaru. Najlepiej sprawdzić dokładne wymiary dmuchanego materaca typu queen-size, aby uniknąć problemów z ramą lub akcesoriami.

Czy materac dmuchany typu queen-size jest dla Ciebie?

Wszystkie osoby śpiące i właściciele domów mogą korzystać z dmuchanego materaca typu queen-size, ponieważ jego rozmiar nie ogranicza ani nie wymaga przestrzeni. Każdy produkt jest również inny, więc możesz wziąć pod uwagę jakość materiałów i nośność materaca, aby dowiedzieć się, czy jest dla Ciebie odpowiedni. Na koniec upewnij się, że twój pokój wygodnie pomieści dmuchany materac typu queen.

Królowa kontra bliźniak kontra pełny kontra król

Jak wypada dmuchany materac typu queen-size z innymi materacami powietrznymi? Najbardziej miniaturowe łóżko, jakie możesz dostać, to podwójne, więc jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz ograniczoną przestrzeń w pokoju lub chcesz zabrać materac na kemping i inne zajęcia. Jego wymiary to 39 na 75 cali, więc jeśli chcesz czegoś bardziej rozbudowanego, możesz zdecydować się na pełnowymiarowy materac dmuchany.

Mierzy 54 na 74 cale, co może być twoją alternatywą, jeśli nie masz miejsca na łóżko typu queen-size. A jeśli chcesz pozwolić sobie na coś przestronnego, dmuchany materac typu king-size ma wymiary 76 na 80 cali. Nie jest to typowy rozmiar materaca, ponieważ napompowanie go może być trudne, ale możesz sprawdzić, czy Twoi sprzedawcy go oferują.

Czy materac w rozmiarze queen zmieści się w czteroosobowym namiocie?

Podwójny materac dmuchany to prawdopodobnie najwygodniejszy rozmiar do zabrania w podróż. Jednak ci, którzy chcą dzielić namiot, powinni dostać coś bardziej znaczącego. Czy w 4-osobowym namiocie sprawdzi się dmuchane łóżko typu queen-size?

Dobrą wiadomością jest to, że materac dmuchany w rozmiarze queen dobrze sprawdza się w tej sytuacji. Pamiętaj, że 4-osobowy namiot ma zazwyczaj 60 stóp kwadratowych podłogi, na której można wygodnie zmieścić łóżko typu queen-size. Następnym razem, gdy wybierasz się na kemping z przyjaciółmi lub rodziną, czteroosobowy tłum może skorzystać z dmuchanego łóżka typu queen-size.

Ile funtów może pomieścić materac dmuchany w rozmiarze queen?

Jak krótko omówiono wcześniej, sam rozmiar materaca powietrznego w rozmiarze queen nie wystarczy do rozważenia, jeśli planujesz go kupić. Należy również wziąć pod uwagę jego nośność, aby zapewnić wygodę, a sam materac nie ulegnie uszkodzeniu i opróżnieniu podczas użytkowania. Łóżko dmuchane typu queen ma pojemność od 500 do 600 funtów, dzięki czemu jest przydatne nawet dla dwóch osób.

Waga materacy podwójnych i pełnych

Jeśli chodzi o mniejsze materace dmuchane, podwójne łóżko może pomieścić do 300 funtów, podczas gdy pełnowymiarowe ma pojemność 400 funtów lub więcej. Musisz pamiętać, że są to średnie nośności dla każdego rozmiaru materaca, więc możesz zdecydować, czy możesz dzielić materac dmuchany. Jeśli bliźniak może pomieścić do 300 funtów, może być dzielony przez dwa 150-funtowe podkłady, a nie dwa 300-funtowe podkłady.

A co z konstrukcją dmuchanego materaca? Twoje łóżko typu queen-size może używać systemu cewek, wiązek powietrza lub komór. Jeśli Twój materac wspomniał również, że jest modelem o wysokim profilu, możesz oczekiwać, że będzie miał większą nośność.

Jaki jest najmniejszy materac dmuchany?

Podwójny materac dmuchany ma najmniejsze wymiary spośród różnych rozmiarów materacy dmuchanych. To sprawia, że ​​jest idealny dla osób podróżujących lub mieszkających w małym mieszkaniu. Jednak niektórzy producenci mogą oferować nawet mniejsze wymiary niż to, czego można oczekiwać od bliźniaka.

Na przykład niektóre marki mają wąskie materace powietrzne, które z łatwością zmieścisz w swoim samochodzie lub SUV-ie. Powinny być łatwe do napompowania i opróżnienia nawet bez pompy ze względu na mniejszy rozmiar. Lub, jeśli masz dziecko, może używać podwójnego materaca jako własnego łóżka, dopóki nie będzie mogło przejść na pełnowymiarowy materac.

Wniosek

Szukasz dmuchanego materaca? Jeśli wiesz, jak duży jest dmuchany materac typu queen-size, może być dla Ciebie odpowiedni! To łóżko dmuchane ma takie same wymiary, jak inne materace typu queen, czyli 60 na 80 cali.

Zwykle ma nośność od 500 do 600 funtów, które mogą być dzielone przez dwa lub więcej podkładów. Ten materac można nawet ładnie zmieścić w 4-osobowym namiocie. Ale jeśli chcesz czegoś mniejszego, wystarczy podwójne lub pełne łóżko dmuchane.