Gdzie wypróbować materac Saatva: Kompletny przewodnik zakupów

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie wypróbować materac Saatva, nie znajdziesz sprzedawcy ani sklepu, w którym możesz to zrobić, poza tym w Nowym Jorku. Zamiast tego Saatva sprzedaje swoje łóżka online i możesz skorzystać z ich 180-dniowego okresu próbnego w domu. Jeśli nadal nie masz pewności co do zasad Saatva, omówimy je bardziej szczegółowo na bieżąco.

Ale zanim przejdziesz dalej, oto kilka pytań, które należy zadać przy zakupie materaca. Zawsze warto wiedzieć, czego się spodziewać i sprawdzić, jak najlepiej wykorzystać swoje łóżko.

Gdzie wypróbować materac Saatva: Kompletny przewodnik zakupów

Gdzie wypróbować materac Saatva i gdzie go kupić

Saatva ma salę do samodzielnego oglądania przy 969 Third Ave. w Nowym Jorku, w której można wypróbować materace i produkty do pościeli. Jednak Saatva nie jest dostępna w innych salonach i sklepach meblowych, gdzie kupujący mogą przetestować łóżko i poczuć jego ogólną konstrukcję. Jeśli nie możesz odwiedzić ich flagowego sklepu Saatva Manhattan, kupisz materac bezpośrednio od Saatva online bez wcześniejszego wypróbowania.

Zrozumiałe jest, że będziesz się wahać przed zakupem łóżka bez uprzedniego przetestowania go. Jednak Saatva może zapewnić Ci jakość swojego materaca dzięki 180-dniowemu okresowi próbnemu w domu i polityce zwrotów. Według marki, najlepszego komfortu ich łóżka można oczekiwać już po około 100 dniach.

Dlaczego warto kupić materac Saatva bez wcześniejszego wypróbowania go?

Istnieje ryzyko zakupu materaca przez Internet bez oglądania go i dotykania na własne oczy w salonie. Ale według Saatvy te testy w prawdziwym życiu nie są tak wiarygodne, ponieważ są zbyt krótkie, aby można było wiarygodnie ocenić. Jest również bardzo prawdopodobne, że łóżko na wystawie straciło swoją rzeczywistą strukturę, ponieważ wiele osób je przetestowało.

Innym powodem, dla którego Saatva promuje kupowanie materacy online, jest to, że żaden sprzedawca nie koncentruje się na sprzedaży produktu bez faktycznego uwzględnienia Twoich próśb i potrzeb. Ponadto jesteś jedyną osobą, która prowadzi badania na temat łóżka online, więc nie ma uprzedzeń, jeśli chodzi o natychmiastowe uzyskanie go. I wreszcie, dostaniesz materac taniej niż w sklepach, ponieważ sprzedawca internetowy nie weźmie pod uwagę opłat za wynajem powierzchni, wynagrodzeń personelu sprzedaży i wydatków na zapasy, które będą odzwierciedlać cenę łóżka.

Czy materace Saatva są dobre?

Materace Saatva są dobre, zwłaszcza jeśli porównujesz sprzedawców internetowych. Marka ma nawet quiz na swojej stronie internetowej, dzięki czemu możesz uzyskać rekomendację najlepszego modelu dla Ciebie. Co więcej, Saatva Classic jest objęty 15-letnią nieproporcjonalną gwarancją, co świadczy o zaufaniu firmy do materaca.

Na przykład hybrydowy materac Saatva Latex jest jednym z najlepszych łóżek typu queen size, jakie można kupić w USA, zwłaszcza jeśli chcesz mieć naturalny, organiczny i hipoalergiczny materac. Jest też Saatva Classic, który jest ich flagowym materacem sprężynowym. Jest wyposażony w odciążającą ucisk poduszkę, responsywną konstrukcję z dwoma cewkami, opatentowaną technologię stref kręgosłupa i oddychającą osłonę z organicznej bawełny.

Jak zwrócić materac Saatva

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego materaca Saatva, wystarczy zadzwonić i umówić się na odbiór. Otrzymasz zwrot ceny zakupu, ale musisz zapłacić 99 USD za robociznę i transport. Saatva następnie przekaże zwrócony materac do schronisk dla weteranów lub pracowników z ich ośrodków porodowych.

Jak wymienić materac Saatva

Wymiana materaca Saatva jest podobna do procesu zwrotu. A gdy nowe łóżko pojawi się na rynku, będzie miało swój własny 180-nocny okres próbny. Aby uniknąć kłopotów związanych z nieprawidłowym dopasowaniem materaca, Saatva ma całodobową pomoc, do której możesz zadzwonić.

Skąd wysyłane są materace Saatva?

Wszystkie materace Saatva są produkowane w USA i dostarczają je z jednej z ich fabryk w ciągu 9 do 21 dni, w zależności od lokalizacji, ponieważ ich łóżka są szyte na zamówienie. Partnerzy dostawczy Saatva powiadomią Cię również, aby pomóc Ci wybrać datę dostawy. Anulowanie rezerwacji nie wiąże się z opłatami, o ile możesz zadzwonić przed zaplanowaną dostawą.

Saatva korzysta również z usługi dostawy białych rękawiczek zamiast łóżka w pudełku. Przygotują dla Ciebie łóżko, a nawet usuną materac i podkład za darmo. Sprawdź jednak listę przedmiotów, które dostawcy usuną, aby mieć pewność.

Czy materace Saatva są dostarczane w pudełku?

Materace Saatva nie są dostarczane w pudełku, ponieważ przygotują je dla Ciebie. Jeśli twoje łóżko nie pasuje do twoich schodów, Saatva wymieni je na inny rozmiar lub zwróci pieniądze. Musisz sprawdzić swój chodnik, aby wiedzieć, czy nowy materac będzie się po nim wygodnie poruszać.

Interesuje Cię łóżko w pudełku? Oto jak otworzyć materac Casper, który wykorzystuje taką funkcję. Materac jest skompresowany i zwinięty w małe pudełko, co ułatwia manewrowanie.

Jaka firma jest właścicielem Saatvy?

Założycielem i dyrektorem generalnym Saatva jest Ron Rudzin. On i jego współzałożyciele przyjęli model biznesowy online, w którym kupujący nie będą musieli przechodzić przez kłopoty z zakupami w sklepach.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie odkryliśmy, gdzie wypróbować materac Saatva i że mają sklep flagowy na Manhattanie. Jednak będziesz polegać na okresie próbnym snu, jeśli nie możesz odwiedzić tego salonu. Niemniej jednak istnieje wiele korzyści z zamawiania materaca przez Internet, szczególnie w renomowanej firmie, takiej jak Saatva.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik zakupu pomoże Ci odpowiedzieć na Twoje pytania. Daj nam znać w komentarzach, jeśli masz więcej.