Gdzie mogę kupić fioletowy materac: kompletny przewodnik

Nie bądź przytłoczony odpowiedzią, gdzie mogę kupić materac Purple, ponieważ porozmawiamy o sklepach, w których można go kupić. Oczywiście zawsze możesz skorzystać z ich lokalizatora na ich stronie internetowej, ale warto zapoznać się ze sklepami z materacami. W tym artykule omówimy również niektóre często zadawane pytania, które możesz mieć, rozważając zakup materaca Purple.

Czy wiesz, że Purple ma nawet jeden z najlepszych materacy typu queen-size? Jeśli interesuje Cię ten rozmiar łóżka, możesz sprawdzić naszą szczegółową recenzję i dowiedzieć się, dlaczego Purple znalazł się na liście.

Gdzie mogę kupić fioletowy materac: kompletny przewodnik

Gdzie mogę kupić fioletowy materac w USA?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac Purple, powinieneś łatwo znaleźć najbliższego sprzedawcę w swojej lokalizacji, korzystając z wyszukiwarki sklepów Purple. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy, stan lub miasto, a wyświetli się lista uznanych sprzedawców materacy Purple. W sumie Purple ma 2137 sklepów w całych Stanach Zjednoczonych.

Najlepiej byłoby zaopatrzyć się w łóżka Purple w sklepach, w których firma zaleca zakup oryginalnego produktu. Na przykład, jeśli znajdujesz się w Nowym Jorku, możesz kupić materac Purple w firmie Mattress Firm, Macy’s oraz Raymour and Flanigan. Fioletowy pokazuje dokładny adres tych sklepów, możesz nawet zobaczyć ich harmonogram i numer kontaktowy.

Gdzie mogę przetestować materac Purple?

Możesz przetestować i wypróbować materac Purple w dowolnej lokalizacji detalicznej. Możesz jednak również kupić bezpośrednio w Purple i wypróbować materac w zaciszu własnego domu. Masz 100 nocy na przetestowanie łóżka, a jeśli nie będziesz zadowolony, możesz odebrać je i otrzymać zwrot pieniędzy.

Gdzie znajduje się Purple?

Jeśli chcesz odwiedzić salon Purple Headquarters, znajduje się on w Lehi w stanie Utah. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 11:00 do 19:00 MT. Pamiętaj jednak, że będzie zamknięte w Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Czy jakiekolwiek sklepy sprzedają fioletowy materac?

Fioletowe materace są dostępne u różnych partnerów detalicznych w całych Stanach Zjednoczonych. Są to między innymi Mattress Firm, Macy’s, Raymour and Flanigan, Wichita Furniture and Mattress, Denver Mattress, City Furniture, HOM Furniture, Rooms to Go i Gardner White. A jeśli dopiero zaczynasz wybierać sprzedawcę, oto najlepsze sklepy, w których możesz kupić materac.

Jak przetestować materac w sklepie

Zakupy materacy online są wygodne dla tych, którzy nie mają czasu na wizytę. Możesz jednak w pełni wykorzystać zakup łóżka w sklepie, wiedząc, jak je przetestować. Fioletowe materace są dostępne w ich salonie, ale możesz również odwiedzić najbliższy sklep w Twojej okolicy.

 • Zastanów się, czy nie zadzwonić do działu obsługi klienta Purple w celu uzyskania rekomendacji, abyś wiedział, jakie materace sprawdzić podczas wizyty w sklepie
 • Zbadaj model materaca, aby pomóc Ci w tworzeniu pytań do zadawania
 • Zmierz przestrzeń w swoim pokoju, aby uzyskać idealny dla niego rozmiar materaca
 • Ubierz się w wygodne ubranie, które pomoże Ci poczuć prawdziwy materac Purple
 • Stworzyliśmy również szczegółowy przewodnik dotyczący testowania materaca, jeśli chcesz poznać więcej porad i wskazówek.

  Ile kosztuje fioletowy materac?

  Fioletowy materac może kosztować od 599 do 2099 USD. Marka oferuje modele Purple Mattress, Purple Hybrid i Purple Hybrid Premier. Purple Hybrid Premier jest najdroższy z trzech, podczas gdy Purple Mattress zaczyna się od 599 USD.

  A jeśli masz ograniczony budżet, możesz spróbować finansowania z RRSO 0%, jeśli się kwalifikujesz. Fioletowy daje dwie opcje płatności, za pomocą Afirm i Splitit. Afirmacja pozwala uzyskać konwencjonalną pożyczkę, podczas gdy Splitit i karta kredytowa mogą pomóc w rozbiciu płatności za materac.

  Czy Purple oferuje zniżki?

  Purple oferuje 10% zniżki dla wojska, pracowników służby zdrowia, ratowników, kierowców ciężarówek, nauczycieli i studentów. Musisz tylko zweryfikować swoje uprawnienia, podając wymagania. Purple ma nawet program „Poleć znajomemu”, w którym twój znajomy może otrzymać 350 USD zniżki na pierwszy zakup, a oboje możecie otrzymać karty podarunkowe o wartości od 25 do 75 USD dla sprzedawców detalicznych, takich jak Nordstrom i Starbucks po ich zakupie.

  Czy Purple prowadzi sprzedaż?

  Purple zajmuje się sprzedażą, a Ty możesz subskrybować ich konta w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z ich kodami kuponów i wyprzedażami. Możesz nawet skontaktować się z firmą, jeśli chcesz uzyskać rabat hurtowy od sprzedawcy. Ponadto Purple często ma ograniczone czasowo oferty i bieżące promocje, które można sprawdzić na ich stronie internetowej.

  Czy kupowanie fioletowego materaca jest bezpieczne?

  Zakup materaca Purple powinien być bezpieczny ze względu na jego zasady dotyczące prób, zwrotu i gwarancji. Masz 100 nocy na bezpłatne wypróbowanie łóżka, a materace objęte są 10-letnią gwarancją. Jeśli chodzi o materiały, mówiliśmy o pudrze w materacu Purple.

  Wniosek

  Czy ten artykuł pomógł Ci odpowiedzieć na pytanie dotyczące zakupu materaca Purple? Podsumowując, gdzie mogę kupić materac Purple, mają do 2137 sklepów w całych Stanach Zjednoczonych. Możesz także odwiedzić salon Purple Headquarters w Lehi w stanie Utah.

  Mamy nadzieję, że ten artykuł zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące zakupu od tej marki materacy. Ale jeśli masz więcej, zostaw nam komentarz.