Gdzie kupić materace lateksowe: najlepsze 3

Mamy dla Ciebie trzy marki, aby sprawdzić, gdzie kupić nakładki na materace lateksowe. Są to spanie na lateksie, lateks za mniej i spanie organiczne. Zajmiemy się każdą marką, aby pomóc Ci zdecydować, który materac jest dla Ciebie najlepszy.

Czy jesteś również zainteresowany łóżkiem lateksowym? Dowiedz się, gdzie kupić materac lateksowy tutaj.

Gdzie kupić materace lateksowe: najlepsze 3

Gdzie kupić nakładki na materace lateksowe w USA

Śpij na lateksie

Jeśli potrzebujesz materaca nawierzchniowego z lateksu, który wykorzystuje naturalny lateks, wypróbuj materac nawierzchniowy z naturalnego lateksu Pure Green firmy Sleep on Latex. Jego ogólna konstrukcja wykorzystuje arkusze naturalnej pianki lateksowej z certyfikatem Global Organic Latex Standard, udowadniając, że jest on naprawdę organiczny. Posiada również certyfikaty GREENGUARD Gold i Oeko-Tex Standard 100.

Możesz wybrać idealny rozmiar, grubość i twardość, aby jak najlepiej wykorzystać ten materac nawierzchniowy. Ponadto Sleep on Latex obiecuje wysyłkę tego samego dnia z 30-dniowym bezpłatnym zwrotem próbnym, bez zadawania pytań. A jeśli interesuje Cię gwarancja, materac nawierzchniowy Pure Green oferuje pięć lat.

Lateks za mniej

Kolejna nakładka na materac, która wykorzystuje 100% naturalnego lateksu, pochodzi od Latex for Less. Możesz nawet znaleźć lateksowe materace i poduszki tej marki, która nie używa materiałów syntetycznych. A co do certyfikatów, materac nawierzchniowy Latex for Less z naturalnego lateksu został zatwierdzony przez Eco-Institut i Oeko-Tex Standard 100.

Ten materac lateksowy wyprodukowany w USA będzie bezpłatny na terenie kraju. Otrzymasz również pięcioletnią gwarancję, ale pamiętaj, że Latex for Less nie przyjmuje zwrotów, ponieważ uważa nakładkę za przedmiot osobisty. Niemniej jednak jest to rozsądny produkt, jeśli chcesz po raz pierwszy wypróbować lateksowy materac nawierzchniowy.

Śpiąca ekologicznie

Czy zależy Ci na rodzaju lateksu, który chcesz zastosować do nakładki na materac? Sleeping Organic oferuje trzy opcje dla materaca nawierzchniowego w 100% z naturalnego lateksu. Możesz wybrać naturalny Talalay, naturalny Dunlop lub Dunlop z certyfikatem GOLS.

Odwiedzając stronę Sleeping Organic, przejdziesz przez sześć kroków, aby zbudować idealny rodzaj materaca lateksowego. Zacznij od rodzaju lateksu, wysokości, rozmiaru, twardości, pokrycia, a na końcu wysyłki. Wysyłka na terenie USA jest bezpłatna, a materac nawierzchniowy z naturalnego lateksu Sleeping Organic jest objęty pięcioletnią gwarancją.

Jak gruba powinna być nakładka na materac lateksowy?

Wybierając grubość nakładki na materac lateksowy, należy wziąć pod uwagę, jakie są Twoje preferowane wrażenia podczas snu. Na przykład możesz uzyskać lateksową nakładkę tak cienką jak cal, jeśli potrzebujesz tylko dodatkowej amortyzacji, ale grubsza nakładka około trzech cali może być również idealna, jeśli potrzebujesz więcej konturowania. I na koniec pamiętaj, jak czuje się twoje łóżko pod nakładką i jak odpowiednio zmodyfikować wrażenia ze snu za pomocą nakładki lateksowej.

Aby uzyskać więcej ogólnych informacji, zapoznaj się z tym przewodnikiem na temat wymaganej grubości nakładki na materac. Pamiętaj, że powinien uzupełniać Twój dotychczasowy materac.

Czy powinienem kupić nakładkę na materac lateksowy?

Materac nawierzchniowy lateksowy oferuje te same zalety, co każdy inny materac nawierzchniowy. Poprawi wsparcie i wygodę oraz wydłuży żywotność łóżka, ponieważ chroni je przed zużyciem. Jednak zyskujesz również zdrowsze wrażenia z nakładką na materac lateksowy, zwłaszcza lateks naturalny.

Nie musisz się już martwić o chemikalia, które większość marek materacy lateksowych posiada certyfikaty, aby to udowodnić. Ponadto lateks nie jest podatny na roztocza i drobnoustroje w porównaniu z innymi materiałami. Dlatego warto kupić lateksową nakładkę na materac, jeśli chcesz amortyzować i komfort piankowej nakładki bez ryzyka chemikaliów, drobnoustrojów i stworzeń.

Co jest lepsze lateks Talalay czy Dunlop?

Talalay można odróżnić od lateksu Dunlop, ponieważ ten ostatni jest zauważalnie twardszy i gęstszy. Dobrze byłoby, gdybyś znał ich różnice, aby wybrać najlepszy dla swojej nakładki na materac lateksowy. Musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, ponieważ komfort i idealne wsparcie są subiektywne.

Talalay

 • Miękka i wygodna powierzchnia
 • Oddychająca i dobra regulacja temperatury

Dunlop

 • Większa gęstość, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała
 • Koszty produkcji niższe

Która nakładka z lateksu czy pianki memory jest lepsza?

Wybór między nakładką na materac lateksowy a nakładką na materac z pianki z pamięcią kształtu jest łatwy do zakończenia, jeśli priorytetem jest coś naturalnego i nie zatrzymuje ciepła. Nakładka na materac lateksowy jest wyraźnym zwycięzcą, jeśli spanie na piance z pamięcią jest zbyt gorące, a skład chemiczny Ci przeszkadza. I chociaż pianka z pamięcią kształtu jest bardziej przystępna cenowo niż lateks, lateks jest trwałym materiałem, który posłuży przez długi czas.

Nakładka na materac lateksowy

 • Wspiera prawidłową pozycję podczas snu
 • Nie zwisa szybko
 • Naturalnie elastyczny
 • Może być trudno znaleźć

Nakładka na materac z pianki memory

 • Oferuje odciążenie
 • Warianty o małej gęstości są podatne na wgniecenia
 • Może być gorąco
 • Łatwe do znalezienia w sklepach

Wniosek

Interesuje Cię naturalny materac nawierzchniowy? W tym artykule omówiliśmy, gdzie kupić nakładki na materace lateksowe. I podsumowując, możesz sprawdzić Sleep on Latex, Latex for Less i Sleeping Organic.

Oferują różne rodzaje, więc znalezienie najlepszego dla siebie powinno być łatwe. Zalecamy również przeczytanie tego przewodnika, jak czyścić poduszkę lateksową, jeśli ją masz.