Zrób to sam, jak złożyć wózek Graco

Z tego przewodnika dowiesz się, jak złożyć wózek Graco. Kroki są bardzo łatwe i interesujące. Czytaj

Kroki składania wózka Graco

Krok 1. Złóż boki w kierunku środka oparcia siedzenia lub oparcia, a następnie opuść jednocześnie podnóżek.

Zrób to sam

Krok 2. Upewnij się, że żadne stopy nie przeszkadzają podczas wciskania podnóżka (podniesie się on automatycznie).

Rozłóż w odwrotnej kolejności

Krok 1. Najpierw podnieś tacę dla dzieci; Podnieś tylne koła z ziemi i pociągnij w dół, aż zatrzasną się na swoim miejscu.

Krok 2. Lewą ręką pociągnij w górę pasek zwalniający maskę znajdujący się tuż pod kierownicą, a prawą ręką podnieś zespół przedniego koła z pozycji zablokowanej i pozwól mu przechylić się do przodu w celu zablokowania pod rurą ramy podwozia, gdzie znajduje się metalowy język czekając w tym otworze gotowy do włożenia.

Krok 3. W razie potrzeby ponownie zablokuj blokadę po ponownym montażu.

Kroki otwierania wózka dwuskrzydłowego

Krok 1. Naciśnij przycisk z boku wózka, aby zwolnić blokadę. Przytrzymaj ten sam przycisk, jednocześnie podciągając jeden z uchwytów. Spowoduje to zwolnienie zatrzasku i umożliwi otwarcie wózka dwuskrzydłowego.

Krok 2. Jeśli Twoje dziecko śpi w łóżeczku lub foteliku dla malucha, delikatnie podnieś je z siedziska przed otwarciem wózka dwuskrzydłowego. Gdy są na zewnątrz, naciśnij obie strony przedniego kaptura, aby zwolnić go z jego pozycji.

Krok 3. Chwyć jeden uchwyt i pociągnij w górę, naciskając ten sam przycisk, który został użyty w kroku pierwszym, aż nie będzie oporu (zwykle około sześciu cali). Wózek będzie teraz otwarty. Powtórz z drugą stroną, jednocześnie naciskając ten sam przycisk, aż zostanie całkowicie otwarty.

Krok 4. Umieść dziecko z powrotem w foteliku w tej kolejności: najpierw niemowlę, drugie dziecko (jeśli dotyczy), na końcu gondola lub fotelik samochodowy.

Jak rozłożyć wózek spacerowy Graco

Krok 1. Wózki do biegania Graco otwierają się, podnosząc rączkę i podciągając.

Krok 2. Znajdź przyciski po obu stronach ramy, w pobliżu miejsca, w którym byłyby stopy Twojego dziecka, gdyby siedziało na swoim miejscu; będziesz musiał nacisnąć to zwolnienie jedną ręką, jednocześnie trzymając kierownicę drugą. Powinno to ułatwić rodzicom radzenie sobie z naciskiem, jaki należy zastosować.

Krok 3. Po zwolnieniu obu stron użyj palców każdej ręki (prawej lub lewej), aby pociągnąć na zewnątrz za oba uchwyty, tak aby wszystkie cztery koła ponownie przylegały płasko do poziomu gruntu. Jogger jest już otwarty!

Krok 4. Najpierw umieść dziecko w foteliku, potem maluch (jeśli dotyczy), na końcu łóżeczko, jeśli je masz.

Krok 5. Zwolnienie boczne będzie musiało zostać wykonane ponownie w tym momencie, a potem jeszcze kilka razy, jeśli maluch lubi kopać oparcie swojego siedzenia!

Po umieszczeniu ich na miejscu unieś każdą stronę tak, aby znalazła się na poziomie ramy i zablokuj je na miejscu, naciskając oba uchwyty, aż dźwięk kliknięcia potwierdzi, jak bezpieczne jest wszystko.

Jak złożyć wózek Cosco?

Krok 1. Upewnij się, że koła są w linii prostej, a następnie podnieś z jednej strony ramy kierownicy.

Krok 2. Naciśnij obiema rękami, aby zwolnić sprężynowy mechanizm blokujący w oparciu siedzenia. W tym momencie dźwignia powinna być skierowana w twoją stronę.

Krok 3. Podnieś ponownie spod pręta tak, aby był równoległy do ​​poziomu gruntu i popchnij go tak daleko, jak to możliwe, aż dźwięk kliknięcia potwierdzi, jak bezpieczne jest wszystko. Powtórz kroki dla drugiej strony wózka teraz!

Jak położyć wózek Cuggl?

  • Naciśnij przycisk odchylania w pobliżu uchwytów.
  • Dostosuj, jak daleko do tyłu chcesz położyć dziecko i odpychaj, aż dźwięk kliknięcia potwierdzi, jak bezpieczne jest wszystko.
  • W razie potrzeby powtórz kroki dla drugiego miejsca!

Jak rozłożyć wózek Duoglider?

Krok 1. Odblokuj oba zamki po obu stronach ramy kierownicy, aby była otwarta przed tobą.

Krok 2. Złóż każdy drążek w kierunku poziomu gruntu, naciskając górną sekcję, jednocześnie ciągnąc w górę od dolnej części, a następnie zwolnij mechanizm blokujący za pomocą dźwigni sprężynowej, gdy drążki będą ustawione równolegle do poziomu podłogi.

Krok 3. Jak najszybciej zdejmij na chwilę jedną rękę i wyciągnij stojak na medal z dolnej środkowej części (która powinna zostać złożona na miejscu). Następnie postaw jedną stopę pod spodem i podnieś ramę z ziemi.

Krok 4. Stań z rozstawionymi stopami, popchnij i pociągnij każdy drążek do siebie tak, aby rozłożył się przed tobą jak najdalej. Przytrzymaj oba zamki wciśnięte, aby były otwarte.

W razie potrzeby odchyl tylne siedzenie, pociągając pasek w pobliżu bocznej kierownicy (z jednej lub obu stron).

Jak zamocować drugie siedzenie na moim wózku Duoglider?

Krok 1. Odblokuj jeden zamek po obu stronach kierownicy pierwszego siedzenia, aby był odblokowany, ale nadal otwarty przed tobą; następnie powtórz dla zamka drugiej strony.

Krok 2. Podnieś górną połowę pierwszego drążka, aż nie będzie już widocznych rowków poniżej i umieść pod nim drugie złożone siedzisko, dopasowując otwory do siebie na dole. Wyrównaj drążek na górze pierwszego siedzenia z otworem na drugim i wepchnij go na miejsce.

Wciśnij blokadę po obu stronach, aby zabezpieczyć wózek w pozycji zamkniętej.

Jak złożyć wózek z parasolem Disneya?

  • Najpierw podnieś uchwyt do pozycji pionowej.
  • Po drugie, pociągnij w górę z każdej strony siedzenia, aby zwolnić je z zablokowanej pozycji i pozwolić, aby oba siedzenia zbliżyły się do siebie.
  • Złóż jednocześnie przeciwne strony, tak aby były zwrócone do siebie z dwoma złożonymi drążkami widocznymi między nimi. Dociśnij razem, aż na każdym końcu nie będzie już miejsca lub dopóki blokada nie zostanie automatycznie zwolniona.