W co się ubrać na zdjęcia ciążowe: porady i pomysły

Jeśli jesteś w ciąży i chcesz zrobić kilka zdjęć ciążowych, w co powinnaś się ubrać? To pytanie zadaje sobie wiele oczekujących matek. Jest tak wiele różnych opinii na temat tego, jaki byłby najlepszy strój.

Czy to z powodu tego, co ich zdaniem będzie wyglądać lepiej, czy też tego, co powiedzieli im znajomi, nie ma właściwej odpowiedzi dla wszystkich. W tym artykule porozmawiamy o tym, w co się ubrać na zdjęcia ciążowe i podpowiemy, jak zdecydować, co będzie najlepsze dla Twojego typu sylwetki!

W co się ubrać na zdjęcia ciążowe: porady i pomysły

-Jeśli patrzysz na zdjęcie lub masz w głowie pomysł na to, jak chcesz, aby wyglądały twoje stroje, może to pomóc. Pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, często zależy od kształtu i rozmiaru ciała, a także od osobistych preferencji.

Na przykład, jeśli istnieje konkretny kolor, który zawsze sprawia, że ​​​​wyskakuje, wybierz coś takiego! Jeśli nosisz fantazyjne ubrania lub sukienki, upewnij się, że podkreślają te obszary, w których nastąpił wzrost, takie jak brzuch i piersi! Mówiąc: różne rzeczy działają dla różnych ludzi.

– Jeśli szukasz tego, w co się ubrać na zdjęcia ciążowe, najważniejsze jest, abyś czuła się dobrze w tym, co masz na sobie! Kiedy kobiety w ciąży patrzą na siebie, często mają niższą samoocenę, więc warto mieć pewność, że to, co nosisz, sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwi i komfortowi.

Nie ma jednego rodzaju odzieży lub stroju, który wygląda lepiej niż inne na kimś, kto tego oczekuje — wszystkie kształty i rozmiary wyglądają pięknie, gdy rośnie dziecko! Nie bój się próbować nowych rzeczy; nawet jeśli początkowy wybór nie wyjdzie dobrze, mogą istnieć inne dostępne opcje, które będą działać dobrze.

Najlepszą radą jest generalnie raczej dobra zabawa podczas ubierania się, niż dążenie do osiągnięcia konkretnych celów, takich jak wygląd w określony sposób lub dopasowanie się do tego, co może być ubrane przez kogoś innego.

Dobrze jest pamiętać o komforcie i doznaniach podczas wyboru tego, co zamierzasz nosić, ale pamiętaj, że ubrania ciążowe są przeznaczone dla kobiet w ciąży, więc powinny czuć się tak samo wygodnie, jeśli nie bardziej niż zwykłe ubrania!

Zacznijmy od przyjrzenia się, co sprawia, że ​​strój dobrze nadaje się do zdjęć ciążowych:

Wzorzysta odzież:

Kolorowe wzory i wzory na górze i na dole mogą stworzyć iluzję kształtu. To może sprawić, że twoje ciało będzie wyglądać na pełniejsze; zwłaszcza w okolicach brzucha, co może sprawić wrażenie, że mamy krzywe, nawet jeśli niekoniecznie czujemy się atrakcyjnie w czasie ciąży.

Pasy i Szaliki:

Te akcesoria dodają wizualnego zainteresowania do tego, co nosisz, mogą pomóc ucisnąć naszą talię; co świetnie nadaje się do tworzenia iluzji krzywych. Dodają również definicję i wzór w połączeniu z innymi elementami garderoby, takimi jak swetry lub blezery.

Biodro i Biust akcentujący odzież:

Nie jest tajemnicą, że podczas ciąży szybko przybieramy na wadze, ale nie powinno być problemu, które obszary będą wyglądały na większe niż inne, ponieważ zgadnij co – wszystko staje się WIĘKSZE!

Nie musimy uciekać przed pokazywaniem tych nowych części naszego ciała, zamiast tego podkreślajmy je, ubierając je w przyciągające uwagę kolory, wzory i style, więc nawet jeśli jedna część wygląda na większą niż druga, przynajmniej zostaje zauważona.

Akcesoria:

Może to zabrzmieć trochę trywialnie, ale to, co nosisz na głowie i co w niej jest, może mieć ogromny wpływ. Kwiat lub kokarda, które pasują do koloru stroju ciążowego, ubierają się w swobodny styl, a duże kolczyki, które pasują do twoich włosów, stanowią również kompletny zestaw.

Klasyczna odzież:

Czasami jesteśmy tak zafascynowani ubieraniem się w to, co jest aktualnie modne, gdy dostępne są ponadczasowe ubrania sprzed lat, które sprawdzają się równie dobrze dzisiaj, w tym spódnice z wysokim stanem, bluzki z pełnymi figurami i dekolty w stylu imperium, które pomagają schlebiać naszej zmieniającej się sylwetce bez rysowania zbyt wiele uwagi na południu, gdzie nie jest potrzebne.

Pasy ciążowe i amp; Akcesoria:

Jeśli wydaje Ci się, że masz problem ze znalezieniem pasujących topy i dołu ze względu na stale rozszerzający się obwód talii, możesz chcieć nosić dodatki, takie jak szarfy i paski, które dodają stylu, ale nie zwiększają zbytniej objętości.

Jak narodziny dziecka wpłyną na mój urlop macierzyński?

Długość zwolnienia z pracy może się zmienić, ale zależy to od pracodawcy i zasad obowiązujących w miejscu pracy.

Kiedy powinienem zacząć nosić ubrania ciążowe?

Zanim żołądek zacznie się pojawiać, najlepiej założyć luźne ubrania, aby uzyskać więcej miejsca.

Jaka jest zasada urlopu macierzyńskiego?

Urlop macierzyński to czas, w którym matka może zwolnić się z pracy, aby zająć się dzieckiem.

Co się stanie, jeśli mam poronienie?

Może to być bardzo denerwujące dla każdej kobiety, dlatego ważne jest, aby w tym czasie z kimś porozmawiać.

Co powinniśmy zrobić przed ślubem?

Osoby, które chcą poślubić kogoś z innego kraju, powinny upewnić się, że rozumieją, jakie wymagania muszą spełnić oboje, aby mogli mieszkać razem. Jeśli nie kwalifikują się do zawarcia małżeństwa, osoba ta powinna rozważyć inne opcje statusu imigracyjnego przed kontynuowaniem swoich planów.

Ludzie powinni również upewnić się, że rozumieją, co może się stać, jeśli ktoś złamie prawo lub warunki podczas tego procesu, ponieważ może to mieć wpływ na to, czy będzie mógł legalnie pozostać w kraju i pozostać w związku małżeńskim z narzeczoną .

Dla osób, które chcą spotkać się jako mąż i żona, ważne jest, aby obie strony wiedziały o tych kwestiach, więc nie ma niespodzianek, gdy mają do czynienia z jakimikolwiek problemami prawnymi lub komplikacjami, które mogą pojawić się w tym okresie.

Kiedy powinnam zacząć nosić ubrania ciążowe?

Zanim żołądek zacznie się pojawiać, najlepiej założyć luźne ubrania, aby uzyskać więcej miejsca.

Jaki rozmiar spodni powinienem kupić, jeśli moja talia powiększy się szybciej niż reszta mnie?

Jeśli Twoja talia zaczyna rosnąć jako pierwsza, najlepiej kupić spodnie w większym rozmiarze i z czasem się w nie włożyć.