The Ultimate Diaper Cake Guide: Jak zrobić pieluszkowe ciasto gondoli

Zrobienie tortu na pieluchy dla kołyski to sposób na zrobienie uroczego i praktycznego prezentu dla kogoś, kto właśnie urodził dziecko. To także jak zrobić idealną ozdobę prysznica lub jak zrobić centralny element w swoim dziecięcym przedszkolu! Możliwości są nieograniczone, gdy nauczysz się, jak wykonać ten bardzo popularny rodzaj projektu DIY. W tym samouczku dowiesz się, jak zrobić ciasto na pieluchy gondoli.

Kroki, jak zrobić pieluszkowe ciasto gondoli

Zbierz materiały eksploatacyjne Pokaż wszystkie elementy

Gondola, która została owinięta folią dla ochrony (ponieważ lukier może ją uszkodzić).

The Ultimate Diaper Cake Guide: Jak zrobić pieluszkowe ciasto gondoli

Około 150 pieluszek: liczba używanych pieluszek zależy od tego, jak duże jest Twoje dziecko. Zwykle noworodki ważą około 18 funtów, więc jeśli urodziły się większe lub mniejsze niż ta kwota, dostosuj odpowiednio.

Tuby na ręczniki papierowe (należy je pociąć na ćwiartki) i ręczniki papierowe; użyliśmy trzech rolek, co dało nam łącznie 12 sztuk. Duża kokardka z doczepionymi koralikami (opcjonalnie, ale stanowi dodatkowy akcent!).

Przygotowywanie pieluch Pokaż wszystkie przedmioty

Krok 1. Najpierw najważniejsze! Musisz przygotować pieluchy. Otwórz paczkę pieluch i upewnij się, że otwierasz obie strony; w ten sposób możesz zobaczyć, jak pielucha rozkłada się na lewą stronę (zrozumiesz, co mam na myśli później).

Krok 2. Rozłóż jedną stronę pierwszej pieluchy tak, aby leżała płasko na prześcieradle lub ręczniku. Złóż wszystkie cztery rogi, jak pokazano.

Będą to „płatki” dla twojego kwiatka, kiedy zaczniemy składać nasze ciasto! Więc trzymaj je wystarczająco ciasno, aby pozostały razem, ale nie za ciasno, gdzie będą się zbierać podczas pieczenia z innymi warstwami.

Krok 3. Powtarzaj krok pierwszy z inną czystą/świeżą pieluchą, aż uzyskasz w sumie cztery „płatki” i dwa podkłady.

Krok 4. Połóż tę pierwszą warstwę na wierzchu deski do ciasta lub na środku, jeśli używasz takiej, jak my! Nie ma znaczenia, jak duży jest, o ile jest to rozmiar główki Twojego dziecka (i nawet wtedy rodzice zwykle uwielbiają ściskać się tuż obok swoich pociech, gdy je trzymają), ale upewnij się, że nie ma żadnych otwory, przez które ślinka lub ślina mogą wyciekać na dowolną powierzchnię, na której wyświetlasz je po montażu.

Wybraliśmy mini gondole – więc do naszych warstw użyliśmy trzech pieluszek: jednej złożonej do siebie (podkład), z dwiema dodatkowymi warstwami na wierzchu. Nie zapomnij umieścić wstążki na wierzchu przed złożeniem warstw! Możesz także postawić obok niego małą grzechotkę lub gryzaka, jeśli masz zamiar otrzymać specjalny prezent z gondolą.

Krok 5. Gdy wszystkie twoje warstwy są w porządku, użyj jednego rolki pieluchy na warstwę, wkładając je pod siebie (lub po prostu ułóż tyle rolek, aby zmieściły się bez nawisu – jakkolwiek ma to sens) i ściśnij je w miejscach, w których się nakładają .

W naszym przykładzie użyliśmy pięciu pieluszek w trzech zwiniętych różnych rozmiarach, aby stworzyć coś, co wyglądało jak dwa większe „kosze” ułożone na innym mniejszym koszu. Ostatnim krokiem jest złożenie wszystkiego razem w taki sposób, jak chcesz, aby był wyświetlany po zakończeniu.

Co to jest gondola w Sims 4?

Gondola to łóżeczko dla niemowlaka. Gondole można kupić w katalogu Build i działają podobnie do łóżeczek, ale są mniejsze i nie mają funkcji przewijania. Nie można ich również ulepszyć. Gondole kosztują §39 simoleonów każda (§74 w przypadku The Sims™ Deluxe Edition) [14] .

Czy możesz zmienić ubranka dla dziecka w grze Sims 4?

Nie, nie możesz zmienić ubrania dziecka. Możesz jednak kupić stroje dla swojego dziecka w sklepie wysyłkowym znajdującym się w The Sims™ FreePlay

Rodzaje gondoli:

  • Kołyska gondola
  • Stoisko na festiwalowej polanie (wymaga odosobnienia na świeżym powietrzu)
  • Ogromne łóżko do przytulania (wymaga wampirów, §100 simoleonów i jest wystarczająco duże dla dwojga dzieci lub jednej osoby dorosłej)

W grze występuje kilka różnych rodzajów gondoli. Pierwszym typem jest kołyska gondoli, którą można znaleźć w trybie budowania w sekcji Łóżka > łóżeczka. Nie można ich w ogóle ulepszyć, tak jak normalne łóżko nie ma ścieżki ulepszenia, aby stało się łóżkiem podwójnym; oznacza to, że będziesz potrzebować innej kołyski, jeśli chcesz mieć bliźnięta, ponieważ mogą one pomieścić tylko jedno dziecko.

Możesz kupić stoiska na festiwalowej polanie, które kosztują §74 simoleonów, a ścieżka ulepszeń, która tworzy gondole kosztuje §125 simoleonów. Są wystarczająco duże, aby mogły spać w nich dwoje dorosłych Simów, ale nie mają opcji ulepszenia, takiej jak zwykłe łóżka, które można przekształcić w łóżka podwójne.

Dostępny jest również inny rodzaj gondoli, który wymaga pakietu gry Outdoor Retreat; kosztuje to 200 §, jeśli chcesz, aby Twój Sim po prostu cieszył się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, a także mógł zaprzyjaźnić się z typami kochającymi plener, takimi jak obozowicze lub wędrowcy, mając jednocześnie wszystkie swoje rzeczy pod ręką (z miejscem do ich przechowywania). Giant Cuddle Bed ma dodatkowe zalety w porównaniu do gondoli znajdujących się w trybie budowania pod „łóżeczkami”.

Wymagają one wampirów, więc nie będą dostępne, jeśli nie kupiłeś pakietu gry.