Szczegółowy przewodnik dotyczący instalacji gondoli w pakiecie Pack n Play

W tym artykule omówimy, jak łatwo jest zainstalować gondole w zestawie Pack n Play, wykonując zaledwie kilka prostych kroków. Jest tak wiele rzeczy do przemyślenia, kiedy masz nowe dziecko. Jak będą spać? Jak wyprowadzę ich z domu? Jak mogę upewnić się, że czują się komfortowo we własnej przestrzeni, ale także bezpieczni? Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest zainstalowanie gondoli w nowym Pack N’ Play.

Zabawy Pack n są koniecznością dla rodziców niemowląt i małych dzieci. Pozwalają zapewnić dziecku bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków w domu. Playard może być używany jako łóżeczko, a nawet mata do zabawy dla dzieci. Od Ciebie zależy, w jaki sposób zdecydujesz się skorzystać z zestawu Pack n’ Play, ale w tym artykule chcemy się dzisiaj skupić na tym, jak łatwo zainstalować łóżeczko, aby Twoje dziecko mogło mieć znajome i wygodne łóżko w swoim bezpiecznym domu.

Szczegółowy przewodnik dotyczący instalacji gondoli w pakiecie Pack n Play

Dlaczego potrzebujesz zestawu i zabawy

Głównym powodem, dla którego rodzice korzystają z zabawy w plecaki, jest zajęcie ich dzieci. Możesz zapewnić dziecku bezpieczne miejsce do zabawy zabawkami i zajmować się nimi.

Kroki dotyczące instalacji gondoli w pakiecie Pack n play

Krok 1. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to upewnić się, że urządzenie jest prawidłowo skonfigurowane. Aby to zrobić, wyciągnij ścianki boczne i użyj ich jako podparcia dla wagi dziecka.

Krok 2. Upewnij się, że są całkowicie płaskie względem siebie, dopóki nie będzie między nimi przestrzeni. W ten sposób będzie bezpieczne dla Twojego dziecka podczas spania w nowym domu. Nie zapomnij założyć nakładki na materac, aby mieli wygodne miejsce do odpoczynku lub spania w nocy.

Krok 3. Złóż samą gondolę, łącząc ze sobą dwa metalowe pręty za pomocą śrub i wkrętów dostarczonych wraz z instrukcją obsługi (lub online). Upewnij się, że jest mocno przymocowany, aby żaden element nie został uszkodzony. Zamocuj wszelkie pierścienie i zaciski potrzebne do stabilności.

Jak odłączyć materac gondoli

Wiele materacy do gondoli jest wyposażonych w prześcieradło przymocowane do materaca. Możesz odłączyć ten materac, wykonując następujące czynności:

Krok 1: Odkręć dwie śruby po obu stronach gondoli za pomocą śrubokręta i odłóż je na bok.

Krok 2: Złóż i wyjmij jeden koniec arkusza spod drugiego, a następnie pociągnij i wysuń po kolei przez szczelinę z każdej strony, aż zostanie odłączony z obu stron.

Jak złożyć paczkę i zabawę z noworodkiem nappera

Krok 1: Usuń wszystkie materiały opakowaniowe z produktu.

Krok 2: rozplanuj ramkę pakietu Pack & Graj na boku, aby ułatwić późniejszy montaż, gdy będziesz miał więcej miejsca.

Krok 3: Przymocuj jeden koniec każdej szyny (w tym dwa dołączone do tego opakowania) do każdego rogu, upewniając się, że są ciasne przed włożeniem ich w szczeliny po obu stronach ramy.

Krok 4: Dociśnij szyny, aby przylegały do ​​ramy, a następnie włóż pozostałe końce w szczeliny w przeciwległych rogach bez przesuwania lub wyjmowania pierwszych szyn.

Jaki jest limit wagi dla Graco Pack N Play?

Przy 15 funtach Graco Pack N Play jest jedną z najmniejszych paczek n 'play na naszej liście. Oznacza to, że dzięki kompaktowej konstrukcji z łatwością wpasuje się w każde pomieszczenie.

Skąd wiesz, że Twoje dziecko jest za duże na gondolę?

Twojemu maluchowi łatwo jest stać się trochę zbyt przytulnie i może być trudno stwierdzić, kiedy potrzebuje więcej miejsca. Jeśli zauważysz, że jej głowa lub stopy obijają się o boki gondoli, gdy śpi w innej pozycji – na przykład na boku z założonym na nie ramieniem – może to oznaczać, że potrzebuje dodatkowej przestrzeni.

Czy dziecko może spać przez noc w gondoli Pack N’ Play?

Gondola Pack 'n Play to bezpieczne miejsce do drzemki niemowlęcia. Ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczna blokada i boki, które tworzą granice, które są ważne, gdy przychodzi czas na ułożenie małej główki do snu.

Czy dziecko może spać przez noc w gondoli Pack N’ Play?

Nie, nie mogą. Podczas gdy spanie obok własnego rodzeństwa jest w wielu przypadkach w porządku, a nawet korzystne dla niektórych dzieci, które potrzebują tej bliskości (takich jak te cierpiące na lęk separacyjny), nie jest to zalecane, gdy są dwie pary bliźniąt, ponieważ dzielenie łóżka stresuje wszystkich zaangażowanych.

Jak sprawić, by moje dziecko było wygodniejsze w łóżeczku?

Świetnym pomysłem jest usunięcie poduszek, kocyków i zabawek z miejsca do spania dziecka, gdy dorośnie. Upewnij się, że łóżeczko ma odpowiedni materac z dobrze dopasowanymi prześcieradłami, ponieważ niektóre dzieci mogą zacząć spać same w wieku 4 tygodni, jeśli je karmisz piersią (a także podawać własny smoczek podczas drzemki).