Sposoby mycia gondoli: poradnik

Mycie gondoli nie zawsze jest łatwym i przyjemnym zadaniem. Jak to myjesz? Jak często należy go prać? Ile mydła powinienem użyć?

To są wszystkie pytania, które mogą przejść przez twoją głowę, gdy próbujesz wymyślić, jak wyczyścić pościel swojego dziecka. W tym poście na blogu omówimy trzy różne sposoby mycia gondoli, abyś mógł znaleźć to, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny!

Sposoby mycia gondoli: poradnik

Kroki dotyczące prania gondoli

Krok 1. Aby wyczyścić kołyskę niemowlęcia, najpierw wyjmij całą pościel ze środka, w tym prześcieradła i koce oraz zabawki, które mogły tam być przechowywane.

Krok 2. Możesz użyć zwykłego detergentu do wyczyszczenia zabrudzonych miejsc, ale pamiętaj, aby nie przesadzić z mydłem, w przeciwnym razie pozostawisz nadmiar osadu, który przyciąga brud szybciej niż zwykle.

Krok 3. Z tego powodu podczas czyszczenia powierzchni, które mają kontakt z dziecięcymi przewijakami i łóżeczkami, zawsze wybieraj bardzo małą ilość mydła, ponieważ zbyt dużo mydła pozostawia po sobie warstwę, która przyciąga brud i kurz.

Kroki, jak złożyć gondolę Uppababy

Aby z powodzeniem złożyć wózek uppababy, należy wykonać różne czynności.

Krok 1. Najpierw upewnij się, że siedzenie jest skierowane do przodu i nic w nim nie ma, zanim przejdziesz dalej. Następnie przechyl kierownicę w dół, aż usłyszysz kliknięcie; taka pozycja pozwoli na łatwe złożenie stelaża.

Krok 2. Następnie chwyć kierownicę i dociśnij ją, aż usłyszysz kliknięcie. Teraz upewnij się, że obie ręce są na ramie przed złożeniem ze względów bezpieczeństwa. Po wykonaniu tego kroku złóż wózek uppababy do przodu.

Krok 3. Aby zablokować wybraną fałdę, pociągnij lekko w górę z miejsca, w którym pchnąłeś dwiema rękami, aby zablokować blokady umieszczone po obu stronach uchwytów, a następnie mocno dociśnij w dół, używając siły ręki, jeśli to konieczne.

Korzyści

Prawidłowe składanie gondoli uppababy ma kilka zalet, w tym możliwość łatwego przechowywania w dowolnym miejscu, ponieważ są one stosunkowo małe, a także nie zajmują zbyt dużo miejsca podczas transportu na zewnątrz lub wewnątrz domów.

Kolejną zaletą jest to, że łatwo dostępne stają się po złożeniu, ponieważ będą kompaktowe i nie będą musiały rozładowywać wszystkich rzeczy, które przyniosło się ze sobą.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zestawów arkuszy?

Materiał jest ważny, ponieważ bezpośrednio dotyka skóry dziecka. Powinien być miękki dla delikatnego naskórka niemowlęcia, ale wystarczająco mocny, aby można go było prać w kółko, nie martwiąc się o rozdarcia lub strzępienie się nitek.

Poszukaj tkanin w 100% bawełnianych o minimalnej grubości 300 nitek – te dwie cechy zapewniają trwałość, a jednocześnie zapewniają komfort w nocy.

Jak dbać o mój zestaw pościeli do gondoli UPPAbaby?

Używaj łagodnego mydła i wilgotnej szmatki bez żrących chemikaliów lub moczenia w wannie, ponieważ może to skrócić żywotność produktu.

Pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed przechowywaniem. Regularnie prać pokrowiec materaca zgodnie z powyższymi instrukcjami.

Używaj tylko z odpowiednim prześcieradłem przeznaczonym do użytku z materacem do łóżeczka. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, susz na sznurku przy małym ogniu lub zawieś na zewnątrz w słoneczne dni, jeśli to możliwe.

Nie prać w pralce częściej niż raz w miesiącu ze względu na to, jak bardzo jest delikatny po takiej ilości prań, co powoduje utratę jakości koloru, co może być szkodliwe dla zdrowia dzieci na skutek nadmiernego nasłonecznienia podczas spacerów w ciepłych miesiącach pozostawiając dziecko bez opieki w pobliżu wody źródła.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa dotyczące gondoli

Możliwe, że sposób, w jaki to zrobisz, może zależeć od rodzaju zakupionego produktu; jednak w przypadku młodszych dzieci, które nie mogą się wydostać, zastanów się, jak mało będzie miejsca w kojcu, jeśli Twoje dziecko urosło na tyle, aby wstać lub chodzić w środku

W przypadku używania na podwyższonej powierzchni, takiej jak stół, upewnij się, że Twoje dziecko nie ma dostępu do przewodów, które mogą stwarzać ryzyko uduszenia, nawet jeśli są umieszczone w pobliżu miejsc siedzących, gdzie mogą pozostać niezauważone przez zapracowanych opiekunów – w każdym miejscu, w którym jest używane, nie powinno być więcej niż jedno dziecko na raz, na którym nie ma żadnych przedmiotów, takich jak zabawki lub sznurki, które mogłyby stwarzać ryzyko potknięcia.

Jak długo można korzystać z gondoli UPPAbaby Vista?

Ta gondola Graco Pack n Play jest przeznaczona do maksymalnie dwóch miesięcy użytkowania. Nie jest bezpieczne w użyciu, gdy dziecko osiągnie 35 funtów lub może podnosić się na rękach i kolanach, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Czy gondola UPPAbaby jest kompatybilna z Maxi-Cosi?

Tak, ta gondola Graco Pack n Play jest kompatybilna z Twoim fotelikiem samochodowym Maxi-Cosi. Przed zamontowaniem na nim fotelika samochodowego Maxi-Cosi Mico AP, upewnij się, że ramię adaptera gondoli jest prawidłowo przymocowane do ramy i jest zablokowane.

Czy możesz złożyć gondolę UPPAbaby Vista?

Nie, niestety nie można złożyć gondoli UPPAbaby Vista w celu przechowywania lub przenoszenia. Możesz jednak łatwo przenosić go z pokoju do pokoju, jeżdżąc na wbudowanych kółkach; wszystko przy jednoczesnym utrzymaniu dziecka w przytulności.