Proste kroki, jak złożyć wózek dziecięcy Trend

Jeśli jesteś dumnym posiadaczem wózka Baby Trend, to jak go złożyć, może przyszło ci do głowy. Baby Trend to jedna z najpopularniejszych marek artykułów dziecięcych i nie bez powodu.

Stworzyli lekkie produkty, które są łatwe w użyciu i przechowywaniu, a jednocześnie są wystarczająco trwałe, aby wytrzymać nawet najtrudniejszy teren. W tym artykule omówimy kroki dotyczące składania wózka dziecięcego Trend Stroller, aby szybko wrócić na drogę!

Proste kroki

Kroki na składanym wózku Baby Trend

Krok pierwszy: Znajdź zatrzask blokujący znajdujący się przy zawiasie wózka Baby Trend. Przycisk zwalniający powinien znajdować się bezpośrednio pod nim, a oba przyciski powinny mieć strzałkę skierowaną w ich stronę z linią pośrodku.

Krok drugi: Naciśnij dowolny przycisk, aby zwolnić i odblokować mechanizm składania wózka.

Krok trzeci: Ściśnij mocno oba uchwyty wózka, jedną ręką na wierzchu drugiej, jednocześnie pchając w górę w ich kierunku, jednocześnie wypychając na zewnątrz z każdego uchwytu, tak aby były teraz prostopadłe do obu stron wózka.

Krok czwarty: Trzymaj się mocno i mocno dociskaj, jednocześnie odchylając kierownicę lekko do góry, tak aby pozostała na miejscu, gdy zwolnisz na nich uchwyt.

Gratulacje! Z odrobiną praktyki udało Ci się złożyć wózek Baby Trend. Wesołych podróży!

Jak czyścić wózek dziecięcy Trend

Odbywa się to zazwyczaj poprzez zdjęcie przedniego koła i kierownicy, rozpięcie lub rozpięcie wszelkich schowków, w których może znajdować się brud, takich jak zamki błyskawiczne łączące fotelik, aby rodzic miał dostęp podczas przewożenia dziecka z jednego miejsca na drugie.

Jeśli wózek ma pokrowiec winylowy lub plastikowy, umyj go ciepłą wodą z mydłem, jednocześnie delikatnie szorując odpowiednią nakładką czyszczącą, jeśli to konieczne, aby usunąć wszelkie zabrudzenia.

Po oczyszczeniu wszystkich powierzchni, użyj czystej wody, aby spłukać pozostałości mydła przed umieszczeniem go w przewiewnym miejscu do wyschnięcia. Przed złożeniem wózka należy wysuszyć wszystkie plastikowe lub winylowe części.

Czy mogę odkurzać wózek dziecięcy Trend?

Tak, możesz odkurzać wózek dziecięcy trend. Jednak przed odkurzeniem wózka ważne jest, aby przedsięwziąć środki ostrożności, takie jak odłączenie i wyjęcie wszelkich baterii z urządzenia.

Odkurzaj tylko małe przestrzenie na powierzchni, która nie zostanie uszkodzona podczas korzystania z tej metody czyszczenia, unikając dywanów lub tapicerki, które mogą się łatwo poplamić.

Możesz także kupić produkty specjalnie stworzone do użytku z wózkami dziecięcymi w lokalnym sklepie (takie jak Baby Trend).

Te specjalne środki czyszczące zazwyczaj są dostarczane z nasadką zaprojektowaną specjalnie do dotarcia do brudu uwięzionego w trudno dostępnych miejscach, takich jak obszary zamka błyskawicznego, w których może utknąć brud wraz ze szczelinami i narożnikami na całej ramie wózka.

Jak zapobiegać zużyciu w dziecięcym wózku Trend

Największą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby przedłużyć żywotność swojego wózka dziecięcego, jest to, jak i jak często go używasz.

Jeśli nie jest używany codziennie, przed przechowywaniem upewnij się, że wszystkie mechanizmy blokujące są włączone, aby uniknąć niezamierzonego odłączenia się od ramy, co mogłoby prowadzić do zużycia lub uszkodzenia.

Ważne jest również, aby pamiętać, jak łatwo dzieci mogą dosięgnąć uchwytów w pozycji siedzącej – miej to na uwadze, jeśli korzystają z zewnątrz w pobliżu innych dzieci, unikając jednocześnie uderzeń w przedmioty, takie jak krawężniki lub pnie drzew, w które mogą uderzyć z wystarczającą siłą, aby uszkodzić.

Zalecamy zabranie ze sobą jakiegoś rodzaju ochrony (ręcznika) na wypadek wypadku, w którym płyn rozleje się na obszary z tkaniny, takie jak siedzisko, podwozie lub zadaszenie.

Zalety posiadania wózka Trend

#1. Łatwiej się obracać

#2. Zamknięcia są szczelne i kompaktowe do przechowywania lub podróży

#3. Nie wymaga montażu składa się jedną ręką; Składanie jednym kliknięciem oznacza, że ​​możesz w kilka sekund przejść ze złożonej torby do gotowego wózka. Po otwarciu kierownica wysuwa się z ziemi, ułatwiając maluchom wejście na pokład.

Głębokie siedzisko ma dwupozycyjną regulację wysokości, która zapewnia rodzicom elastyczność w zakresie tego, jak bardzo chcą widzieć twarz dziecka podczas wspólnego spaceru. I wreszcie regulowany podnóżek zapewnia maksymalny komfort drzemki podczas długich spacerów.?

Konserwacja:

Nie zostawiaj rozłożonej na noc, ponieważ doprowadzi to do możliwych zagnieceń i zmarszczek, które mogą być trudne, jeśli nie niemożliwe do wyprostowania.

Upewnij się, że wózek jest zawsze czysty, suchy, wolny od brudu i gruzu przed złożeniem, tak abyś mógł dobrze zrozumieć, jak ciasno powinien się złożyć do przechowywania po złożeniu na pół. Chcesz również upewnić się, że wszystkie koła są prawidłowo zablokowane i dokręć palcami wszelkie luźne nakrętki/śruby.

Czy maluch może używać wózka dziecięcego Trend?

Z definicji wózek dziecięcy trend jest przeznaczony dla noworodków i niemowląt ważących mniej niż 25 funtów. Maluchy mogą korzystać z tego typu wózka, ale przed złożeniem będą one musiały zostać usunięte z siedziska, ponieważ nie ma możliwości umieszczenia malucha na siedzeniach lub wózkach.

Może się okazać, że modele dla małych dzieci oferują więcej funkcji, takich jak regulowana pozycja półleżącej zarówno w trybach przodem i tyłem do kierunku jazdy, jak i przedłużenia podnóżków, które są ważne, jeśli planujesz podróżować na duże odległości z dzieckiem przypiętym do krzesła.