Poradnik, jak nosić pas macierzyński

Z tego bloga dowiesz się, jak nosić pas ciążowy. Przeczytaj i podziel się swoimi przemyśleniami.

Pas macierzyński to wielki atut dla kobiet w ciąży. Zapewnia wsparcie, pomaga w bólu pleców i zmniejsza obciążenie kręgosłupa podczas ciąży. Ale jak założyć pas macierzyński? Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak nosić pas macierzyński jak ekspert!

Poradnik

Kroki, jak nosić pas macierzyński

Krok 1. Otwórz opaskę i umieść ją na brzuchu, aby czuć, gdzie należy ją umieścić, aby nie odczuwać dyskomfortu podczas noszenia. Zasadniczo spróbuj umieścić opaskę dwa cale nad kością biodrową. Jeśli to nie zadziała, przetestuj różne pozycje, aż znajdziesz taką, która będzie dla Ciebie najlepsza! Pamiętaj, aby nie zakładać paska zbyt wysoko, ponieważ wtedy nie uzyskasz wystarczającego wsparcia lub zbyt nisko, ponieważ utrudni to oddychanie podczas noszenia paska podczas ciąży .

Krok 2. Zapnij w pasie obie szlufki z rzepem z boku (jedna pętla zwykle znajduje się z przodu). Pamiętaj, aby zacisnąć pasek, aż poczujesz nacisk na talię.

Krok 3. Upewnij się, że nie jest zbyt ciasny, ale też nie luźny, ponieważ może to prowadzić do zmniejszenia przepływu krwi, a tym samym do bólu w dole pleców.

Którą markę ubrań najlepiej kupić?

Możesz kupować ubrania ciążowe przez Internet, ale jeśli masz czas, polecam wybrać się do sklepu, abyś nie musiała martwić się o wysyłkę.

Wiele sklepów oferuje teraz duże rozmiary! Powinieneś najpierw spróbować Nordstrom lub Macierzyństwo Macierzyństwo. Jeśli żadna z tych opcji nie działa, śmiało zamawiaj online w miejscach takich jak ASOS Curve. Oferują darmowe zwroty, które są świetne, ponieważ czasami rzeczy po prostu nie pasują! Dodatkowo ułatwiają to, umożliwiając filtrowanie wyników wyszukiwania według rozmiaru, koloru, ceny… cokolwiek najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Jaki rodzaj odzieży powinienem nosić w ciąży?

Chociaż nie ma jednej rzeczy, którą musisz kupić, unikanie ubrań z elastanem może zmniejszyć ryzyko wystąpienia rozstępów na skórze z powodu braku elastyczności w porównaniu z tkaninami bawełnianymi, które nie zachowują kształtu po rozciągnięciu. Powinieneś również rozważyć picie większej ilości wody każdego dnia, aby uniknąć lub zmniejszyć prawdopodobieństwo infekcji dróg moczowych.

Możesz również wybrać ubrania wykonane ze spandexu dla większej elastyczności, tak aby rozciągały się, aby dopasować się do rosnącego brzucha, unikając jednocześnie zbyt ciasnych ubrań, które zapewniają mniej miejsca na ekspansję, takich jak obcisłe dżinsy.

Jakiego mleka powinnam używać podczas karmienia piersią?

Próbując określić, jaki rodzaj mleka przyniesie największe korzyści, żadna odpowiedź nie pasuje do każdej sytuacji. Decyzja ostatecznie sprowadza się do osobistych preferencji w zależności od twoich potrzeb w danym czasie.

Jak wygląda moje dziecko w wieku 28 tygodni?

Średnia waga donoszonego, zdrowego noworodka będzie wynosić około siedem i pół funta (około trzech kilogramów), a normalna długość to około pięćdziesiąt centymetrów lub około dziewiętnastu cali. Pod koniec drugiego trymestru maluchy są już prawie gotowe, by pojawić się na tym świecie!

Mają teraz rozwinięte wszystkie narządy, a także trochę tłuszczu pod skórą, który zapewnia ciepło i ochronę przed uderzeniami podczas tych wytrwałych miesięcy, które spędzają w macicy, znanych również jako „trzeci trymestr”. Ponadto mają cienkie włosy zwane lanugo, pokrywające większość ich ciał, które pomagają utrzymać je w cieple, gdy są jeszcze w macicy. Może zniknąć przed urodzeniem, ale jeśli nie, zostanie zrzucone po porodzie.

Jakie są skutki uboczne pigułek antykoncepcyjnych?

Pigułki antykoncepcyjne (zwane również doustnymi środkami antykoncepcyjnymi) zawierają hormony, które zapobiegają ciąży poprzez zatrzymanie owulacji lub tworzenie wyściółki w macicy, która utrudnia implantację komórki jajowej. Skutki uboczne różnią się w zależności od rodzaju przyjmowanego leku i mogą obejmować nudności, zmiany apetytu, bóle głowy, przyrost masy ciała, krwawienie międzymiesiączkowe (krwawienie, gdy nie spodziewasz się miesiączki), plamienie między miesiączkami, tkliwość piersi i wahania nastroju.

Mogą również wystąpić mniej powszechne działania niepożądane, takie jak wzdęcia lub zatrzymanie płynów wynikające z przybierania na wadze; zawroty głowy spowodowane nagłymi spadkami ciśnienia krwi; wypadanie włosów; problemy skórne, takie jak trądzik lub egzema. Działania niepożądane pigułek antykoncepcyjnych mogą obejmować ból głowy, nudności i zawroty głowy (mogą być poważne), zmiany apetytu lub przyrost masy ciała.

Kiedy powinienem zacząć kupować rzeczy dla mojego nienarodzonego dziecka?

Zaraz po ogłoszeniu ciąży! Nie ma czasu jak teraz, aby zacząć sprawdzać rzeczy z listy rejestru dziecka! Może to być stresujące i kosztowne, ale poczujesz się tak spełniony, gdy wszystko zostanie odhaczone.

Jakiego rodzaju ubrań potrzebują kobiety w ciąży?

O wiele więcej, niż kiedykolwiek myśleliśmy, że będziemy musieli kupić! Jeśli zamierzasz zostać przyszłą mamą, będziesz potrzebować ubrań do pracy lub na specjalną okazję. I hej, jeśli zdecydujesz się nie wracać po urodzeniu dziecka, zawsze dobrze jest wyglądać profesjonalnie.

Jak zbudować mój Rejestr dziecka?

Podczas zakupów online możesz mieć wrażenie, że rzeczy nie mają końca! Właśnie dlatego Amazon jest tak niesamowitym źródłem informacji, ponieważ wszystkie te produkty można przeszukiwać i kupować zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami – można nawet powiedzieć, że zrobili zakupy przed narodzinami dziecka łatwiej niż kiedykolwiek! Oferują darmowe zwroty, które są świetne, ponieważ czasami rzeczy po prostu nie pasują! Ponadto ułatwiają one filtrowanie wyników wyszukiwania według rozmiaru, marki i stanu — można nawet filtrować według ceny lub koloru!

Co najlepiej zrobić, gdy nowy rodzic wymyka się spod kontroli?

Pierwszym krokiem dziadka lub przyjaciela byłoby znalezienie odpowiedniego czasu i miejsca, w którym możesz prywatnie porozmawiać z ukochaną osobą o jej zachowaniu. Zanim ta rozmowa się odbędzie, musisz przemyśleć, dlaczego ich działania dotyczą ciebie i innych wokół nich, ponieważ posiadanie planu ma ogromne znaczenie w tym, jak skutecznie usłyszą to, co masz do powiedzenia!

Podczas rozmowy opisz konkretnie, które zachowania Cię dotyczą, a następnie skup się na rozwiązaniach, które posuwają się naprzód, zamiast rozwodzić się nad błędami z przeszłości, aby nie czuli się atakowani przez Twoje słowa – spowoduje to tylko więcej problemów podczas tak delikatnej dyskusji.