Ostateczny przewodnik dotyczący rozkładania wózka Graco

Wózek Graco to popularny i dobrze wykonany wózek, który dobrze służył wielu rodzicom. Jest łatwy w użyciu, lekki i wytrzymały. Wiele osób lubi możliwość dopasowania ramy do różnych wzrostu dzieci. Jeśli jednak nie będziesz ostrożny, jak go rozłożysz, może to stać się dość trudne i frustrujące!

W tym wpisie na blogu dowiesz się, jak rozłożyć wózek Graco w 3 prostych krokach, aby następnym razem, gdy dzieci wstaną z drzemki lub po prostu potrzebują zmiany scenerii; będziesz gotowy bez kłopotów!

Ostateczny przewodnik dotyczący rozkładania wózka Graco

Kroki rozkładania wózka Graco

Krok 1. Najpierw wyjmij wózek Graco z torby do przechowywania i połóż go płasko na ziemi, z kołami skierowanymi do siebie.

Krok 2. Następnie umieść stopę między ramą wózka, aby uzyskać dźwignię umożliwiającą jego rozkładanie.

Krok 3. Powoli popchnij pod kątem 90 stopni w kierunku położenia Graco, zanim odblokujesz zatrzask w górnej części warstwy Graco.

Krok 4 Teraz podnieś, jak Graco go rozłoży, abyś mógł umieścić swoje dziecko w środku!

To wszystko, o ile wykonasz te proste kroki, jak rozłożyć wózek Graco w trzech prostych krokach! Jeśli po przeczytaniu tego posta na blogu nadal wydaje się to skomplikowane, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z rozwiązywaniem problemów.

Jak naprawić zablokowany wózek Graco?

Jeśli w jaki sposób Graco utknie lub nie chce się poruszyć, oto kilka możliwych rozwiązań do wypróbowania:

Sprawdź, jak jest podłączone Graco i upewnij się, że bateria nie jest rozładowana. Jeśli w jaki sposób bateria wymaga ładowania, w grę wchodzi przewód ładowarki!

Upewnij się, że foteliki dziecięce zostały prawidłowo zamontowane na ramie wózka, aby dźwignia mogła zacząć się rozkładać. Powoli pchaj pod kątem 90 stopni w kierunku położenia Graco, zanim odblokujesz zatrzask na górze niestandardowego mocowania siedziska.

Teraz podciągnij, jak Custom Seat Attachment, abyś mógł umieścić swoje dziecko w środku! To wszystko, o ile wykonasz te proste kroki, jak rozłożyć wózek Graco!

Jak otworzyć podwójny wózek Graco Click Connect?

Podwójny wózek Graco Click Connect otwiera się do połowy. Aby otworzyć wózek, pociągnij do góry siedzenie główne i siedzenie dodatkowe, aż zostaną całkowicie wysunięte lub siedzenia nie zablokują się na swoim miejscu.

Wciśnij pedał hamulca nożnego przed otwarciem podwójnego wózka. Wyciągnij zatrzask blokujący w górnej części ramy z jednej strony, a następnie powtórz krok drugi dla drugiej strony.

Teraz masz kształt litery „V”, patrząc od przodu, gdzie dziecko siedzi na tylnym siedzeniu zwrócone do przodu (drugorzędne) ze stopami przed nim).

Jak rozłożyć wózek spacerowy Graco Click Connect?

Krok 1. Odblokuj jak wózek Graco, jak zatrzasnąć się na górze jak Graco.

Krok 2. Podnieś urządzenie Graco pod kątem 90 stopni, aby mieć wystarczającą dźwignię i móc ją całkowicie rozłożyć. Gdy już pociągniesz za uchwyt, naciśnij go rękami, aby go całkowicie otworzyć!

To wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko do spacerów po mieście lub ulicami miasta, ponieważ chcemy, aby czuło się wolne i szczęśliwe podczas odkrywania tego pięknego świata, w którym razem żyjemy!

Jeśli po przeczytaniu tego posta na blogu nadal wydaje się to skomplikowane, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z rozwiązywaniem problemów.

Jak usunąć plamy z wózka?

Detergent i woda. Jedną z metod jest użycie gąbki z mydłem do mycia naczyń, delikatne szorowanie powierzchni tkaniny, aż usuniesz tyle brudu lub plam, które możesz zobaczyć na powierzchni, a następnie spłukanie wszelkich pozostałości mydła pod czystą bieżącą wodą w pojemnik (sugerujemy napełnienie zlewu). Jeśli jest to tkanina w ciemniejszym kolorze, użyj detergentu w płynie.

Jeśli to nie zadziała (na przykład, jeśli plama jest stara lub zakrzepła), zalecamy użycie komercyjnego środka czyszczącego, takiego jak Resolve® Stain Remover & Wzmacniacz kolorów. Pamiętaj, aby sprawdzić, ile należy go użyć na dywanie, zanim wylejesz go na plamę.

Czy możesz wyczyścić pleśń z wózka?

Pleśń przyciąga wilgotne, ciemne obszary. Pleśń może zacząć się rozwijać od chwili, gdy woda zostanie wchłonięta przez włókna tkaniny i pozostawiona na dłuższy czas bez wysuszenia. Zarodniki pleśni będą rosły w tych wilgotnych warunkach w szybkim tempie, dlatego ważne jest, aby działać szybko, gdy zauważysz pleśń na wózku.

Jak czyścić siedzisko wózka Graco?

Do czyszczenia siedziska zalecamy suchą szmatkę i wodę. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie plam lub czegoś podobnego, zapoznaj się z naszym wpisem na blogu o tym, jak punktowo czyścić wózek Graco!

Będziemy zastanawiać się, jak pozbyć się niektórych pospolitych winowajców plam na ubraniach z lepkich dłoni i rozlanych lunchów, aż do wypadków ze zwierzętami!