Krótki przewodnik, jak podnieść głowę gondoli

Na tym blogu dowiesz się, jak podnieść główkę gondoli. Na tym blogu rozmawialiśmy również o innych aspektach gondoli.

Kroki, jak podnieść głowę gondoli

Krok pierwszy – Usuń podkładkę materaca.

Krótki przewodnik

Krok drugi — połóż obie ręce na górze jednej bocznej poręczy i pchnij w górę, aż palce dotkną zagłówka. Druga strona powinna być lekko pochylona w Twoją stronę, aby mogła łatwo wsunąć się na miejsce, gdy zostanie wykonana prawidłowo.

Nazywa się to „kołysaniem” kołyski, co pomaga podnieść jej wysokość na każdym końcu, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas snu, jednocześnie pozostawiając miejsce pod spodem na ruch dziecka w jego przestrzeni .

Krok trzeci — powtórz kroki pierwszy i drugi z przeciwległą barierką boczną przed ponownym położeniem się płasko na łóżku lub powierzchni podłogi, z której pracujesz.

Jak złożyć wózek z obrotowym wózkiem?

Ważne jest, aby zrozumieć podstawy składania wózka, zanim jeszcze zaczniesz go kupować. Różne typy będą składane w różny sposób, więc dobrze jest zbadać, jakiego rodzaju mechanizmu składania używa Twoja preferowana marka.

Istnieją trzy popularne metody: obok siebie (wiele zawiasów), w stylu parasola (jeden punkt obrotu) i style z dolnym zawiasem, które po złożeniu stoją pionowo. Te dwa ostatnie mogą być bardzo kompaktowe po złożeniu – niektóre marki reklamują swoje najmniejsze modele jako mieszczące się w bagażniku bez zdejmowania kół!

Pamiętaj jednak, że może to nie zawsze być prawdą, w zależności od wielkości Twojego samochodu. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń lub nie chcesz zdejmować wszystkich czterech kół, lepszym rozwiązaniem może być model z parasolem lub centralnym zawiasem.

Modele obok siebie są największe z trzech i zapewniają doskonałą użyteczność dzięki funkcji łatwego składania, która pozwala na całkowite płaskie układanie. Nadal mogą zmieścić się w większości bagażników samochodowych, ale nie zapadają się tak bardzo, jak robią to parasole lub modele z zawiasami dolnymi.

Będziesz musiał zdjąć co najmniej jedno koło z każdej strony przed złożeniem go na pół – więc jeśli jeździsz pojazdem typu „bez oszczędności”, może to nie być najlepszy wybór, ponieważ będziesz musiał zdjąć wszystkie cztery koła !

Wózki w stylu parasolki są bardziej kosztowne, głównie ze względu na ich kompaktową konstrukcję. Ogólnie rzecz biorąc, te typy nie oferują tak wielu funkcji, jak niektóre inne style, takie jak side-by-side lub triple, ale zapewniają doskonałą użyteczność dzięki łatwej funkcji składania, która pozwala na całkowite płaskie układanie.

Nadal mogą zmieścić się w większości bagażników samochodowych, ale nie zapadają się tak bardzo, jak robią to parasole lub modele z zawiasami dolnymi. Będziesz musiał zdjąć co najmniej jedno koło z każdej strony przed złożeniem go na pół – więc jeśli jeździsz pojazdem typu „bez oszczędności”, może to nie być najlepszy wybór, ponieważ będziesz musiał zdjąć wszystkie cztery koła !

Jak zamontować obrotową podstawkę Evenflo?

W przypadku montażu do użytku jako gondola podróżna: Przymocuj nogi podstawy w dolnych przednich rogach, zatrzaskując każdą nogę na miejscu, aż usłyszysz słyszalne kliknięcie, a następnie powtórz procedurę dla przeciwnej strony przed włożeniem materaca/prześcieradła na górę, jeśli nie zostało to jeszcze zrobione uprzednio.

W przypadku instalacji na komodzie: Usuń paski zabezpieczające i wszelki dodatkowy sprzęt, taki jak śruby, które mogą trzymać go razem, ponieważ jest to produkt używany.

Po zmontowaniu gondoli zgodnie z dołączonymi instrukcjami, wyrównaj kółka podstawy nad podkładką/prześcieradłem materaca i pociągnij ją do siebie jak najdalej, zanim przymocujesz każdą część boczną na przeciwległych końcach za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Kroki, jak usunąć żółte plamy z arkuszy materaca gondoli

Istnieje kilka sposobów na usunięcie żółtych plam z pościeli gondoli. Wymieszaj jedną część wybielacza z dwiema częściami wody i nałóż bezpośrednio na plamę; pozostaw na około pięć minut przed spłukaniem płynu, a następnie umyj jak zwykle (zrób to w dobrze wentylowanym miejscu). Przygotuj pastę z sody oczyszczonej i wody, nałóż ją na plamę, a następnie pozostaw na około 30 minut przed normalnym praniem.

W jakim wieku dzieci zwykle przenoszą się z gondoli do łóżeczka?

Zazwyczaj rodzice wyjmują dziecko z gondoli, gdy zaczynają próbować stać, trzymając się mebli lub czołgając się na czworakach (zwykle między szóstym a dziewiątym miesiącem). Po tym czasie nie muszą już spać na podwyższeniu, ponieważ zaczną też przesypiać całą noc bez budzenia się co kilka godzin!

Jakich funkcji powinienem szukać przy zakupie nowego łóżeczka? Chcesz kupić ekologiczne łóżeczko z naturalnych materiałów, takich jak lity cedr lub sosna. Poszukaj także łóżeczka bez odsłoniętych metalowych części, które mogłyby stanowić zagrożenie dla Twojego dziecka, gdy jest ono w ferworze eksploracji malucha (i próbuje się z niego wspinać i schodzić).

Jaka jest różnica między łóżeczkami a kołyskami? Kołyska to miejsce, w którym umieszczasz swoje dziecko, kiedy po raz pierwszy przywozisz je do domu. Ma niskie boki, więc nie mogą się wydostać.

Czy mogę myć drążki ramy wózka dziecięcego?

Tak, można go myć, o ile śruby nie są poluzowane i nie ma żadnych pęknięć w plastiku.