Kiedy używać wózka bez fotelika samochodowego?

Kiedy używać wózka bez fotelika? Omówimy to w tym artykule. Istnieje wiele powodów, dla których możesz nie potrzebować lub nie chcieć dziecka w foteliku podczas korzystania z wózka. Często rodzice wolą mieć niemowlęta i małe dzieci przodem do nich, niż z dala od nich ze względów bezpieczeństwa.

Kiedy dorosną, ich nogi z pewnością będą zmęczone, jeśli będą stale odwracać się do tyłu w pozycji siedzącej, która nie zmienia się między przodem i tyłem przy każdym kroku popychanym przez rodzica. Niemowlę prawdopodobnie też by się ucieszyło, gdyby mogło zobaczyć, co dzieje się wokół niego!

Kiedy używać wózka bez fotelika samochodowego?

W takim przypadku nie ma żadnego powodu, dla którego warto przymocować nosidełko niemowlęcia do ramy wózka-parasolki, bo tak naprawdę nie jest to potrzebne . W ten sposób możesz swobodnie ustawiać dziecko twarzą do przodu podczas użytkowania.

Jak złożyć wózek Schwinn Interval Jogging

Krok 1. Ustaw hamulec ręczny w pozycji zablokowanej.

Krok 2. Opuść oba tylne koła na ziemię i ustaw je po obu stronach wybranego punktu obrotu do składania.

Krok 3. Pociągnij mocno każdą kierownicę, aż zablokuje się na swoim miejscu, a następnie pochyl się do przodu, aby jednym ruchem zablokować przednie koło od siebie (aby usunąć luz).

Stań nad wózkiem podczas podłączania lub odłączania tego ostatniego elementu, aby jak tylko pociągniesz za oba uchwyty pod kątem, zatrzasną się one z powrotem, automatycznie blokując się na swoim miejscu. Wózek do biegania Schwinn Double Jogging jest teraz złożony!

Jak złożyć wózek Schwinn Triplet Baby Trend Expedition z podwójnym parasolem

Krok 1. Opuść baldachim, aby stworzyć małą, zwartą ramę.

Krok 2. Zaciśnij paski na miejscu i zatrzaśnij je w jeden duży pasek na spodzie wózka.

Krok 3. Przeciągnij przez oba otwory po obu stronach każdej kierownicy (z liczbą dzieci).

Jak złożyć wózek spacerowy Schwinn Interval Jogging

Krok 1. Nie podłączaj jeszcze niczego.

Krok 2. Weź każdą kierownicę i umieść ją po obu stronach punktu obrotu w celu złożenia.

– Pociągnij mocno za oba uchwyty, aż zatrzasną się na miejscu, a następnie pochyl się do przodu, aby jednym ruchem połączyć przednie koło od siebie (aby usunąć luz). Stań nad wózkiem podczas podłączania lub odłączania tego ostatniego elementu, aby jak tylko pociągniesz za oba uchwyty pod kątem, zatrzasną się one z powrotem, automatycznie blokując się na swoim miejscu. Wózek spacerowy Schwinn Interval Jogging jest teraz złożony!

Kroki montażu podwójnego wózka do biegania Schwinn

Krok pierwszy: Umieść koło joggingowe i tylne koła na ramie. Upewnij się, że pasują do odpowiednich otworów na obwodzie podstawy wózka.

Krok drugi: Sprawdź, czy każda opona jest w pełni napompowana, a następnie sprawdź wszystkie osiem śrub mocujących je na miejscu dla bezpieczeństwa; dokręcić w razie potrzeby.

Krok trzeci: Wsuń jeden koniec prostego drążka w szczelinę z przodu lub z tyłu podstawy wózka, w zależności od tego, jak chcesz go ustawić (upewnij się, że nie ściskasz żadnych przewodów). Powtórz ten krok dla obu stron.

Krok czwarty: Przymocuj plastikowe klipsy, które zakrywają odsłonięte metalowe przewody, aby żadne ostre krawędzie nie wystawały z miejsca, w którym dzieci mogłyby się złapać i zranić przez te niebezpieczne krawędzie.

Krok piąty: Sprawdź, czy hamulec wózka działa, naciskając go w dół, aby zobaczyć, jak mocno koła blokują się; jeśli nie, dokręć śruby, aż poczujesz opór i nie będziesz mógł poruszać żadnym kołem bez wkładania w nie dużej siły mięśni.

Krok szósty: Upewnij się, że wszystkie cztery paski zabezpieczające są bezpiecznie zapięte na dzieciach, aby nie poluzowały się podczas biegania lub joggingu, gdy są przymocowane do podstawy wózka.

Krok siódmy: Podczas montażu każdego panelu bocznego upewnij się, że jest wystarczająco zachodzący na siebie, zanim skręcisz je w odpowiednich punktach na obwodzie ramy (pomoże to zapewnić stabilność). Powtórz ten krok dla obu stron.

Krok ósmy: Włóż przednie koło i dokręć śruby.

Krok dziewiąty: Włóż rękę pod siedzenie, aby je podnieść, przesuwając po obu panelach bocznych, a następnie zabezpiecz je dostarczonymi nakrętkami/śrubami (do tego może być potrzebny klucz).

Krok dziesiąty: Pamiętaj, aby ponownie założyć wszystkie podkładki piankowe, które zostały usunięte wcześniej w procesie montażu.

Jak przymocować szybkozłączkę do przyczepki rowerowej?

Szybkozamykacz to metalowy wałek, który mocuje się do przedniej osi przyczepki rowerowej. Drugi koniec ma regulowaną opaskę i klips lub szpilkę, za pomocą których można go bezpiecznie przymocować do ramy roweru.

Krok 1. Przed użyciem naciągnij oba końce szpikulca, aby nie było szans na poślizg podczas transportu.

Krok 2. Upewnij się, że masz wystarczający prześwit między zderzakiem samochodu a miejscem, w którym zamierzasz zaparkować, a następnie poluzuj śruby z łbem Howarda przytrzymujące każdy panel boczny (pomoże to zapewnić stabilność).

Krok 3. Powtórz ten krok dla obu stron. Włóż koło do odpowiednich otworów w każdym rogu kół wagonu i dokręć śruby kluczem sześciokątnym znajdującym się pod siedzeniem. Uważaj, aby nie dokręcić zbyt mocno, ponieważ mogą się odłamać! Zamocuj piankowe podkładki, a także pasy bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć jeźdźca.

Jak złożyć podwójną przyczepkę rowerową Schwinn

Krok 1. Wyrównaj mały zielony przycisk na ramie z jednym z żółtych przycisków wraz z każdym panelem bocznym.

Krok 2. Mocno dociśnij, aż usłyszysz „kliknięcie”, a następnie pociągnij do tyłu, aby zwolnić. Powtórz dla obu stron fałdy na pół wzdłuż.

Krok 3. Utrzymanie jej złożonego jest łatwiejsze, jeśli podczas chowania kół umieścisz rękę pod jego siedzeniem (pomiędzy dolnymi kierownicami). Jeśli to konieczne, trzymaj się górnych uchwytów, aby również pomóc ustabilizować.