Kiedy Savannah Guthrie wróci z urlopu macierzyńskiego?

W tym artykule omówiono, kiedy Savannah Guthrie wróci z urlopu macierzyńskiego. Savannah Guthrie jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w NBC. Jest w sieci od ponad dekady i kiedy ogłosiła ciążę, wiele osób zastanawiało się, kiedy wróci z urlopu macierzyńskiego.

Wszyscy wiedzieliśmy, że weźmie trochę wolnego, kiedy usłyszeliśmy o tym ważnym wydarzeniu w życiu, ale kiedy Savannah Guthrie wróci z urlopu macierzyńskiego?

Kiedy Savannah Guthrie wróci z urlopu macierzyńskiego?

Niedawno usłyszeliśmy w wiadomościach, że Svanah Gutherie wróciła do pracy po kilku miesiącach urlopu macierzyńskiego. Zakotwiczyła już kilka programów w sieci telewizyjnej NBC. Zapytana, jak przebiegał jej urlop macierzyński, podekscytowana Savanah odpowiedziała: „Świetnie się czułam, spędzając czas z moim dzieckiem”.

Który miesiąc jest najlepszy na sesję zdjęciową ciąży?

Ciążowe sesje zdjęciowe to świetny sposób na zatrzymanie i uchwycenie pięknej podróży w ciąży. Wiele kobiet zapisuje te zdjęcia na pierwsze urodziny swojego dziecka, kiedy świętują sesję rozbijania tortu.

Podczas gdy niektóre osoby wolą robić tego rodzaju sesję zdjęciową kilka miesięcy po ciąży, inne uważają, że cztery lub pięć miesięcy jest najlepsze, więc jest czas na wzrost guzka niemowlęcego bez przytłaczających opcji odzieży ciążowej.

Kolejną ważną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas sesji zdjęciowej, jest to, w której porze roku chcesz je mieć — letnie sesje są zwykle bardzo jasne, podczas gdy sesje zimowe mogą być intymne i przytulne przed kominkiem lub w chłodne dni!

Czy o 30 tygodni jest za wcześnie na zdjęcia ciążowe?

Idealny czas na zdjęcia ciążowe to czas, kiedy czujesz się komfortowo i pięknie. Jeśli to po 30 tygodniach, śmiało! Tylko upewnij się, że nosisz najbardziej pochlebne ubrania, aby Twój brzuch wyglądał jak najlepiej.

Nawet jeśli nie jest jeszcze idealnie okrągłe, istnieją sposoby na ukrycie części ciała, których nie kochasz, poprzez sprytne kąty i techniki pozowania. Możesz nawet poczekać, aż dziecko się urodzi, i zamiast tego zrobić bardziej tradycyjną sesję noworodkową — zajmiemy się tym, co przyniesie Ci życie!

Zdjęcia ciążowe: co się dzieje podczas sesji?

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego czasu na sesję. Lubimy planować sesje po 32 tygodniach (jeśli Ci to odpowiada), ale przed 36 tygodniem, kiedy dziecko zwykle przychodzi. Jeśli masz już dziecko i zamiast tego szukasz zastrzyków dla noworodków, możemy to również obejść!

Następnym krokiem jest wspólne wybieranie strojów — upewnij się, że eksponują Twoje najlepsze atuty, jednocześnie maskując cokolwiek innego (na przykład mały wybrzuszenie brzucha lub pulchne uda).

Dostaniesz mnóstwo zdjęć w różnych pozach, więc każdy pokocha je bez względu na wszystko! Następnie wyjdziemy na zewnątrz lub do środka, w zależności od tego, która lokalizacja wygląda lepiej. Lokalizacje zewnętrzne mogą być parkiem w pobliżu miejsca zamieszkania lub czymś bardziej malowniczym, jeśli w pobliżu jest piękne miejsce.

Jeśli jest chłodno, możesz zabrać ze sobą kurtkę, aby się ogrzać, a w razie potrzeby będziemy mieć też ją dla dziecka! W większości przypadków nie potrzebujesz niczego specjalnego ani wymyślnego — po prostu wszystko, co sprawi, że Twoja rodzina poczuje się komfortowo przed kamerą.

W którym tygodniu należy robić zdjęcia ciążowe?

Zdjęcia ciążowe są zwykle robione pod koniec drugiego trymestru. Możesz chcieć je przyjąć wcześniej, jeśli masz przedwczesny poród, lub później, w trzecim trymestrze, jeśli jeszcze nie czujesz się świetnie. Niektórzy rodzice są podekscytowani robieniem zdjęć macierzyńskich przed urodzeniem dziecka i w tym momencie nie zaczęli pokazywać zbyt wiele!

Pamiętaj, że zmiana Twojego ciała w czasie ciąży wymaga czasu.

Dlatego wiele osób decyduje się na dwie różne sesje zdjęciowe przez cały okres ciąży – jedną po 20 tygodniach, kiedy jest więcej definicji (a być może nawet pępków!), a drugą, gdy wypychają swoje dzieci przez te dziewięć miesięcy (jak Kim Kardashian zrobiłem!) Fotografię ciążową można wykonać wewnątrz lub na zewnątrz.

Jak długo ludzie robią zdjęcia ciążowe?

Zdjęcia ciążowe są zwykle wykonywane około 32 tygodnia. Wtedy zaczynasz pokazywać więcej, ale guzek jeszcze się nie rozszerza.

Najlepszy czas na tę sesję zdjęciową to miesiące sierpnia lub września, zanim Twój brzuch stanie się zbyt okrągły! W tym momencie nadal będzie pasować do wielu stylów ubioru i nie będzie wyglądać jak piłka plażowa (co nie zawsze jest pochlebne).

Dlaczego ludzie robią zdjęcia ciążowe?

Ludzie robią zdjęcia ciążowe z różnych powodów. Niektóre kobiety chcą udokumentować wzrost swojego brzucha i zmiany zachodzące w ich ciele podczas ciąży.

Inni ludzie po prostu czują, że jest to okazja do zrobienia pięknych zdjęć przed posiadaniem dzieci, gdy są jeszcze młodzi i wystarczająco sprawni, aby cieszyć się tym czasem w swoim życiu z wielką energią i zdrowiem.

Wiele kobiet w ciąży również lubi robić zdjęcia guzków niemowlęcych, ponieważ będą mogły spojrzeć na nie później, gdy będzie starsza, zwłaszcza jeśli wystąpiły komplikacje lub coś poszło nie tak, co spowodowało niezdolność jej dziecka (dzieci) do przeżycia, na przykład poronienie lub poronienie.

W ten sposób uzyska przynajmniej jedno zdjęcie, na którym wszystko było idealne, łącznie z nią fizycznie, co samo w sobie może być bardzo terapeutyczne po przejściu strasznej tragedii.