Kiedy przestać używać kojec? Pomysły

Kiedy przestać używać kojec? Kojec to świetne narzędzie do wykorzystania w klasie, zwłaszcza dla uczniów zmagających się z umiejętnościami czytania i pisania.

Jednak należy go używać tylko wtedy, gdy dzieci opanowały niezbędne podstawowe umiejętności, których potrzebują, zanim przejdą od tego typu zajęć do bardziej formalnych zadań pisemnych.

Gdy tylko zauważysz, że Twoje dziecko rozwinęło w tym czasie swoje słownictwo i rozumienie i nie potrzebuje już pomocy w zrozumieniu tego, co czyta lub słyszy, nadszedł czas, aby ruszyć dalej!

Jak czyścić plastikowe bramki dla dzieci?

Jeśli bramy mają na wierzchu brudną warstwę, możesz je po prostu wyczyścić mydłem i wodą. Jeśli są bardzo lepkie lub brudne w inny sposób, użyj octu, aby pozbyć się tego nieprzyjemnego uczucia.

W takim przypadku będziesz potrzebować około pół szklanki octu na każdy galon wody w butelce ze spryskiwaczem! Następnie wytrzyj go dokładnie po obu stronach każdego panelu drzwi, gdzie może być na nim brud lub brud.

Gdy to zrobisz, pozostaw do wyschnięcia na powietrzu bez pocierania (nawet po całkowitym wyschnięciu). Do tego czasu niczego nie dotykaj! Kiedy plastikowe bramki dla dzieci zaczynają się starzeć i wyglądać na zużyte, a nawet nowe, które wyglądają, jakby wymagały aktualizacji. Czasami wyglądają tak.

Jak wyczyścić pakiet 4moms i grać?

-Użyj dołączonych chusteczek, aby usunąć z niego wszelkie zanieczyszczenia lub brud. Upewnij się, że obracasz ścierki do czyszczenia i nie używaj ich z czymś innym, dopóki nie będą całkowicie suche.

-Weź wilgotną ściereczkę i wytrzyj wnętrze placu zabaw, szczególnie w miejscach, w których dzieci mogą założyć buzię podczas zabawy. -Wytrzyj wnętrze placu zabaw suchą szmatką.

-Weź odkurzacz i delikatnie przejdź przez wszystkie obszary, w których może znajdować się ukryty brud. To usunie wszelkie zanieczyszczenia, które nie zostały usunięte za pomocą samych chusteczek, ale pamiętaj, aby podczas pracy z częściami elektrycznymi na opakowaniu i zabawie używać małej mocy.

Jak wyczyścić kojec Angelbliss?

– Zaleca się używanie miękkiej i suchej szmatki lub gąbki do wycierania wszelkich zabrudzeń. Jeśli uporczywe plamy nie ustępują, do czyszczenia plam zalecamy użycie ciepłej wody z łagodnym mydłem. Nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować blaknięcie koloru materiału osłony kojca.

– Jak zawsze zalecamy skonsultowanie się z pediatrą i przeprowadzenie badań przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących produktów, które będą miały kontakt ze skórą dziecka.

Jak wysuszyć matę do kojca?

Jeśli chodzi o suszenie maty do kojca, istnieje kilka metod, z których możesz skorzystać.

Możesz wysuszyć matę podszewką, co może zająć więcej czasu niż pranie w pralce i suszenie w suszarce, ale prawdopodobnie będzie również delikatniejsze dla tkaniny. Możesz potrzebować dwóch lub trzech dni na tę metodę, jeśli masz duży materac w kojcu, który przemoczył się po wypadku.

Ewentualnie możesz jak zwykle włożyć go do pralki z delikatnym płynnym detergentem, a następnie wysuszyć w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze (około 30 stopni Celsjusza).

Nie przesuszaj jednak, ponieważ w przeciwnym razie plastikowe części ramy mogą się z czasem wypaczyć, więc sprawdź, ile czasu potrzeba, zanim zdecydujesz, czy uruchomić dodatkowe cykle, aż do całkowitego wyschnięcia! Następnie pozwól mu ostygnąć przed złożeniem lub odłożeniem.

Możesz również skorzystać z suszarki, jeśli nie masz nic przeciwko późniejszemu prasowaniu, ponieważ mokra tkanina ma tendencję do łatwiejszego fałdowania, ale najpierw upewnij się, że w materacu kojec nie ma małych śrubek, ponieważ mogą się one pojawić luźne podczas tego procesu i skończą się zagubione w środku!

I zawsze pamiętaj o wskazówkach bezpieczeństwa podczas suszenia innych artykułów dla niemowląt – nigdy nie układaj ich na otwartym ogniu, nie tylko jest to niebezpieczne, ale suszenie ich zajmie znacznie więcej czasu niż zwykle dzięki łatwopalnym materiałom.

Wreszcie, niektórzy rodzice przysięgają, że suszenie pierścieniowe polega na użyciu sznurka do bielizny lub podobnego przedmiotu przymocowanego bezpiecznie między dwiema ścianami. Może to być dobry pomysł, jeśli mieszkasz na wsi i masz dużo wolnego miejsca, ale jest to mało prawdopodobne lub praktyczne dla większości osób mieszkających w mieszkaniu!

Jak wyczyścić opakowanie i materiał do zabawy?

– Wymieszaj jedną część wody z trzema częściami białego octu w butelce ze spryskiwaczem. – Spryskaj opakowanie i baw się tkaniną, aż będzie całkowicie mokra.

– Pozostaw na 30 minut lub dłużej, a następnie wytrzyj gorącą wodą i płynem do naczyń (lub innym środkiem piorącym stosowanym przez Twoje dziecko). Pozostaw do wyschnięcia przed ponownym użyciem.

W przypadku szczególnie trudnych plam, najpierw wetrzyj sodę oczyszczoną w tkaninę, a następnie ocet; zostaw to na noc (możesz to również zrobić, jeśli nie masz czasu na krok drugi), a następnie wytrzyj gorącą wodą i mydłem do naczyń, jak powyżej. Ta metoda powinna również usunąć zapachy pleśni!