Jakie są najlepsze rzeczy do zrobienia z niemowlęciem w łóżeczku? Pomysły i wskazówki

W tym artykule dowiesz się, co zrobić z niemowlęciem w łóżeczku. Rozmawialiśmy także o innych aspektach gondoli. Czytaj dalej.

Oto tylko kilka zabawnych zajęć, które mogą uszczęśliwić zarówno mamę, jak i dziecko! Dodatkowe pomysły to:

#1. Zabieranie ich na spacery w wózku lub nosidełku, zabawę w a ku-ku (z kocami), śpiewanie piosenek i czytanie książek.

Jakie są najlepsze rzeczy do zrobienia z niemowlęciem w łóżeczku? Pomysły i wskazówki

#2. Miło jest również upewnić się, że mają dużo czasu na brzuszku, gdy są na jawie, aby ich ciała również rozwijały się prawidłowo! 🙂 W tym wieku dzieci mogą nie rozumieć, co robimy, ale poprzez narażenie niemowląt na różne bodźce pomagamy kształtować rozwój ich mózgów; tworząc w ten sposób wspomnienia, które pomogą im zbudować przyszłość.

#3. Spaceruj na zewnątrz w wózku lub nosidełku, gdy dziecko nie śpi. Po trzecie: śpiewaj piosenki i czytaj książki niemowlęciu.

#4. Upewnij się, że mają dużo czasu na brzuszku, gdy są na jawie, aby ich ciało rozwijało się prawidłowo, itp. Po piąte: Poprzez wystawianie niemowląt na różne bodźce pomagamy kształtować rozwój ich mózgów; tworząc w ten sposób wspomnienia, które pomogą im zbudować przyszłość.

Jak radzisz sobie z gondolą UPPAbaby?

Stojak można zdjąć, podnosząc go z podstawy z każdej strony.

Czy możesz używać leżaczka dla niemowlęcia w wieku poniżej dwóch miesięcy?

Nie, niemowlęta nie powinny siedzieć w leżaczku do ukończenia co najmniej czterech miesięcy. Najlepiej poczekać, aż dziecko będzie miało dobrą kontrolę nad głową i szyją.

Jaki jest najlepszy leżaczek dla noworodków?

Świetnym wyborem leżaczka dla niemowląt specjalnie dla noworodków i niemowląt będzie leżaczek Fisher-Price Newborn Rock 'n Play Sleeper. Może kołysać niemowlę w trzech różnych pozycjach, aby zapewnić mu wygodę podczas snu.

Jak czyścić gondole Simmonsa?

Pierwszym krokiem jest wyjęcie materaca i podkładki z gondoli.

Czy spanie w leżaczku jest bezpieczne dla mojego niemowlęcia?

Nie, niemowlęta nie powinny siedzieć w leżaczku do ukończenia co najmniej czterech miesięcy. Najlepiej poczekać, aż dziecko będzie miało dobrą kontrolę nad głową i szyją.

Świetnym wyborem leżaczka dla niemowląt specjalnie dla noworodków i niemowląt będzie leżaczek Fisher-Price Newborn Rock 'n Play Sleeper. Może kołysać niemowlę w trzech różnych pozycjach, aby zapewnić mu wygodę podczas snu.

Jakie są wskazówki dla początkujących rodziców?

Poświęć trochę czasu na pracę lub inne zajęcia i ciesz się dzieckiem. Możesz także spróbować karmienia piersią, ponieważ jest to najlepszy sposób na karmienie noworodka, poproś przyjaciół, którzy mają dzieci o radę, jak radzą sobie z różnymi wyzwaniami w pierwszym roku rodzicielstwa, jeśli to możliwe, stwórz rutynę, aby dziecko wiedziało, co będzie wydarzyć się dalej w ciągu jego dnia (wliczając w to drzemki) i co najważniejsze, bądź cierpliwy!

Niemowlęta nie potrafią komunikować się za pomocą słów, ale czasami płaczą, co oznacza, że ​​potrzebujesz cierpliwości, gdy próbujesz dowiedzieć się, dlaczego płacze! I wreszcie nie czuj się winny, że robisz sobie przerwy podczas długich dni spędzonych z dzieckiem w domu.

Co to jest dobra huśtawka dla niemowląt?

Niektóre z moich ulubionych pochodzą z Fisher-Price, Graco i & Evenflo. Wszyscy mają różne style z ich zaletami i wadami, ale wykonają swoją pracę! Polecam sprawdzić Amazon w poszukiwaniu recenzji na temat każdego z nich, aby zobaczyć, który byłby dla Ciebie najlepszy, ponieważ trudno jest porównać online.

Najlepsza niedroga huśtawka dla niemowląt:

Pomysłowość Przenośna huśtawka Cozy Kingdom – 50-60 $ w zależności od tego, gdzie ją kupisz (Amazon ma zwykle najniższą cenę). Ma ponad 300 pozytywnych recenzji klientów i to nie kłamie! To wygodne siedzisko obraca się o 360 stopni, dzięki czemu rodzice mogą ustawić je w odpowiedniej pozycji, podczas gdy dziecko drzemie lub ustawienia muzyki i wibracji ukoją je do snu.

Jak zablokować pakiet Cosco i grać

Wykonaj poniższe czynności, aby zablokować pakiet Cosco i grać. Najpierw upewnij się, że w środku nie ma dziecka, sprawdzając boki i spód Pack 'n Play. Następnie odwróć oba boczne zatrzaski na każdej nodze, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Następnie podciągnij wszystkie cztery nogi swojego Pack 'n Play, jak pokazano na rysunku 2 poniżej, i naciśnij jednocześnie wszystkie cztery blokady narożne, aż usłyszysz, jak zatrzasną się na swoim miejscu .

Na koniec sprawdź, czy Twój Pack 'n Play został prawidłowo zablokowany, próbując złożyć jedną z jego stron jedną ręką, jednocześnie trzymając drugą stronę – jeśli otwiera się łatwo, powtórz ten krok! Gdy będziesz mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne, odłóż cały sprzęt, którego używałeś do skonfigurowania Pack 'n Play.

Jaki jest limit wagi wózka UPPAbaby Vista?

Maksymalna zalecana waga do korzystania z tego wózka to 55 funtów. Jeśli masz noworodka i musisz nosić je w foteliku samochodowym podczas korzystania z niego, musi z nim siedzieć co najmniej jeden dodatkowy pasażer ważący 22 funty lub więcej, ponieważ nie może siedzieć prosto bez wsparcia osoby dorosłej na swoim posiadać.