Jak złożyć wyskakujący kojec WowWee?

W tym przewodniku dowiesz się, jak złożyć wyskakujący kojec WowWee. Kroki są proste i proste.

Kojec można złożyć, aby ułatwić przechowywanie i podróżowanie. Aby to zrobić, najpierw otwórz wyskakujący panel po jednej z jego stron i wsuń pod niego rękę, aż znajdziesz dwa przyciski po obu stronach miejsca, w którym nogi spotykają się u góry (powinny być białe).

Wciśnij te przyciski tak mocno, jak to możliwe, jednocześnie ciągnąc tę ​​część materiału do siebie.

Po pomyślnym utworzeniu otworu wystarczającego do dopasowania obu ramion, chwyć każdą nogę w pobliżu miejsca, w którym łączą się one ze sobą, i odciągnij je od siebie tak daleko, jak jest to wygodne.

Po całkowitym odłączeniu, bezpośrednio pod każdą nogą zostanie przymocowany mały metalowy pręt przymocowany sznurkiem. Odczep każdy sznurek z metalowego pręta i całkowicie odłącz nogę, jednocześnie próbując spłaszczyć jak najwięcej tego obszaru, składając go na pół, jeśli to w ogóle możliwe.

Następnie po prostu zwiń obie strony bardzo ciasno, aż przestaniesz widzieć kieszeń na ręce trzymając ją z obu stron (lub po prostu weź jedną stronę lub róg i złóż do góry).

Owiń sznurek z powrotem wokół siebie, ponownie przyczepiając każdy haczyk do jego własnego otworu na przeciwległych końcach miejsca, w którym były pierwotnie przymocowane/odczepione, zanim zawiśniesz na obu prętach jedną ręką i pociągnij wystarczająco mocno, aby haczyki ponownie się zsunęły.

Powtórz ten krok jeszcze dwa razy po ich bezpiecznym zamocowaniu. Powinieneś mieć teraz bardzo mały przedmiot, który zmieści się w twojej torbie do przechowywania.

Czy współśpiący na ręce w zasięgu ręki jest bezpieczny?

Co-Sleeper Arm’s Reach to najbezpieczniejsza opcja do spania, która zapewnia bezpieczeństwo, ochronę i komfort dla Twojego dziecka. Ma boki z przewiewnej siateczki, dzięki czemu możesz mieć oko na malucha, gdy śpi lub je karmić, bez konieczności wstawania z łóżka.

Nogi zaprojektowano w taki sposób, aby otaczały go, ułatwiając poruszanie się nawet po przymocowaniu do łóżka dla dorosłych. Przeprowadziliśmy pewne badania na ten temat & Dowiedzieliśmy się, co niektórzy rodzice mieli do powiedzenia o ich śpioszku dla niemowląt w zasięgu ręki po używaniu go przez lata.

Oto tylko kilka z wielu pozytywnych opinii zadowolonych mam, które korzystały z naszego produktu: „Kocham mojego współśpiącego, na początku bałam się, że będzie mi przeszkadzał”. „Uwielbiam łatwość wkładania i wyjmowania dziecka ze śpiwora. Nie mam też problemów ze zmianą pieluch lub karmieniem go, gdy jest w środku”

Jak zablokować plac zabaw Cosco?

Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko z niego wypadnie, po prostu podłóż kawałek sklejki pod nogi.

Plac zabaw jest zbudowany nisko nad ziemią, ponieważ ułatwia to dostęp i zapewnia bezpieczniejsze zamki w drzwiach.

Podniesienie uchwytu zwalniającego jedną ręką, jednocześnie trzymając dziecko drugą ręką, powinno ułatwić to zadanie, nawet jeśli na początku czujesz się trochę nieswojo. Po otwarciu przymocuj cztery paski narożne, jak pokazano w naszym samouczku wideo .

Dzięki temu wszystko będzie bezpiecznie na miejscu! Niektórzy klienci połączyli nawet swój mechanizm blokujący z dodatkowymi kółkami samonastawnymi, aby mogli się poruszać bez konieczności ponownego podnoszenia czegokolwiek.

Jak podzielić Eddie Bauer Pack N Play?

Eddie Bauer Pack N Play nie powinien być używany przez dzieci w wieku powyżej pięciu lat. Wyściełane, bezpieczne boki z siatki mają metalowe pręty, które są rozmieszczone w odległości trzech cali, aby zapobiec przeczołganiu się lub wypadnięciu dziecka.

Siatka pozwala również rodzicom na łatwy dostęp do oglądania ich malucha i maksymalny przepływ powietrza wewnątrz playarda. Spód jest wykonany z wytrzymałego materiału, który jest odporny na zużycie, co zapewnia spokój ducha, jeśli chodzi o standardy bezpieczeństwa.

Pikowana podkładka na materac zapewnia wygodę, a jednocześnie jest wyjmowana, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić między użyciami! Pokochasz to, że Eddie Bauer Pack N Play Portable Baby Playset zapewni wiele godzin rozrywki przez lata!

Jak zmontować plac zabaw dla dzieci?

Możesz dowiedzieć się, jak zmontować plac zabaw, oglądając poniższy film na HowStuffWorks. Są to szczegółowe instrukcje, jak upewnić się, że masz wszystkie narzędzia przed rozpoczęciem itp.

Po złożeniu wszystkiego pamiętaj, że niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od wybranej marki lub modelu, więc czytaj dalej o każdym produkcie, jeśli są pewne elementy, które interesują Cię bardziej niż inne.

Będziesz także chciał poszukać wszelkich ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dotyczących placów zabaw dla dzieci – najprawdopodobniej będą one znajdować się w sekcji „Więcej informacji” gdzieś na dole strony z wymiarami i informacjami dotyczącymi pielęgnacji.

Jak skonfigurować kojec Eddiego Bauera?

Aby ustawić kojec Eddie Bauer, musisz zmontować górną i dolną część paneli. Metalowe pręty na każdym panelu wsuwają się na miejsce między obiema nogami, co ułatwia montaż. Po zmontowaniu paneli połącz je ze sobą za pomocą klipsów bocznych.

Przełóż jeden koniec zacisku przez jeden otwór u podstawy dwóch połączonych zespołów nóg, a następnie pociągnij go w dół, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu po drugiej stronie. Powtórz z innym zaciskiem połączonym z sąsiednią parą otworów po obu stronach.

Na koniec połącz ze sobą wszystkie cztery pary nóg, wsuwając ich odpowiednie łączniki na przeciwległe końce, z których są odblokowane, przed zablokowaniem ich z powrotem na miejscu, a także łączenie wszelkich pozostałych części, takich jak koła lub tace do przechowywania, jeśli dotyczy, zgodnie ze specyfikacjami produktu znajdującymi się w użytkowniku Instrukcje.