Jak złożyć wózek UPPAbaby Cruz

Złożenie wózka UPPAbaby Cruz nie jest tak trudne, jak się wydaje. Może się to wydawać skomplikowane, ale w rzeczywistości proces jest dość prosty! W tym poście na blogu dowiemy się, jak w trzech prostych krokach złożyć wózek Uppababy Cruz, aby z łatwością wrócić na drogę!

Kroki składania wózka UPPAbaby Cruz

Krok 1. Znajdź przycisk zwalniający blokadę po jednej stronie wózka. W ten sposób odblokujesz i otworzysz dwie strony, z których składa się Twój wózek UPPAbaby Cruz, a także jak możesz go zamknąć po zakończeniu tych kroków.

Jak złożyć wózek UPPAbaby Cruz

Krok 2. Pociągnij za oba uchwyty, aby znaleźć miejsce, w którym spotykają się na środku ramy wózka. Powinno to stworzyć zagięcie między każdą połówką (jak „X”), co pozwoli na łatwiejsze składanie później!

Krok 3. Znajdź czerwone klipsy blokujące, które znajdują się w pobliżu tego miejsca spotkania, na każdym końcu złożonej części ramy wózka. Te zamki zapewniają, że po zamknięciu nic nie wydostanie się na nasz cenny obszar ładunkowy, gdy jesteśmy w drodze.

Krok 4. Mocno dociśnij każdy klips do środka kciukami, aby zwolnić go z zablokowanej pozycji, a następnie ostrożnie otwórz jedną połowę ramy wózka (jeden koniec na raz), aż obie zostaną całkowicie otwarte i staną samodzielnie !

Jak korzystać z wózka UPPAbaby Cruz

Krok 1. Jeśli chcesz złożyć wózek, najpierw zlokalizuj czerwone klipsy blokujące, które znajdują się na obu końcach złożonej części stelaża. Te zamki zapewnią, że po zamknięciu nic nie wydostanie się ani nie przedostanie do naszej cennej przestrzeni ładunkowej, gdy jesteśmy w drodze!

Krok 2. Następnie mocno dociśnij każdy klips do środka kciukiem, aż zwolni się z zablokowanej pozycji, a następnie ostrożnie otwórz jedną połowę ramy wózka (po jednej stronie na raz), aż obie całkowicie się rozłożą i staną samodzielnie!

Po rozłożeniu w ten sposób, UPPAbaby Cruz jest schludnie przechowywany wewnątrz siebie, co zapewnia wygodny transport. I nie trzeba już więcej zmagać się z tym, jak spakować te wszystkie dodatkowe elementy, ponieważ wszystko po prostu składa się z powrotem tak, jak powinno! Jeśli szukasz sposobu na złożenie wózka uppababy Cruz, oto jak. Gotowe i gotowe!

Ile waży UPPAbaby Cruz?

Wózek UPPAbaby Cruz waży 23,25 funta, co jest dość lekkie, biorąc pod uwagę, jak duża i funkcjonalna jest ta rama wózka! To doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą czuć, że niosą jak najmniejszą wagę, a jednocześnie korzystają z zalet akcesoriów terenowych, które nie sprawią, że poczują się ciasni lub ograniczeni w jakikolwiek sposób, gdy jest to możliwe chodzi o mobilność.

Lekka konstrukcja oznacza również, że transportowanie Twojego UPPAbaby jest łatwe, bez konieczności podnoszenia ciężkich przedmiotów lub wykonywania skomplikowanych manewrów tylko po to, aby odłożyć je ponownie po dotarciu na miejsce!

W jakich kolorach występuje UPPAbaby Cruz?

Obecnie na Amazon dostępne są cztery różne kombinacje kolorów: Contour Silver / Jet Black, Contour Grey / Black Lagoon, Crème Brulee i Aster Red.

Czy możesz biegać z UPPAbaby Cruz?

UPPAbaby Cruz nie jest wózkiem do biegania, ale może być używany do lekkiego biegania lub chodzenia po bieżni.

Czy UPPAbaby Cruz leży płasko?

UPPAbaby Cruz nie leży płasko. Kąt pochylenia wynosi około 67 stopni, a po złożeniu plecy zamykają się do około 45 stopni.

Jak wyregulować siedzisko spacerówki UPPAbaby Cruz

Siedzisko wózka UPPAbaby Cruz można ustawić w sześciu różnych pozycjach, a także można regulować pochylenie. Aby dostosować pozycję dziecka na foteliku samochodowym, wykonaj następujące proste czynności:

Krok 1. Przed przystąpieniem do regulacji upewnij się, że szelki są dobrze połączone

Krok 2. Chwyć za obie strony paska (w pobliżu miejsca, w którym spotykają się na klatce piersiowej dziecka), a następnie pociągnij go w górę lub w dół, aż znajdziesz dla nich odpowiednią wysokość. Powtórz dla innej strony

Krok 3. Będziesz musiał powtórzyć ten proces, jeśli Twoje dziecko nie ma już miejsca w swojej obecnej pozycji siedzącej, ponieważ również rośnie! Po prostu poluzuj całkowicie jeden zestaw pasków, naciskając każdy przycisk zwalniający klamrę, a następnie przesuń paski, aby wydłużyć lub skrócić stopień ich noszenia

Krok 4. Dopasowanie tego, jak te paski stykają się na klatce piersiowej dziecka, zmieni wysokość, na której znajduje się klips na klatkę piersiową. Im wyższy poziom, tym lepsza ochrona przed potencjalnymi uderzeniami bocznymi podczas wypadku.

Jak zwinąć gondolę UPPAbaby

Wystarczy pociągnąć za jeden z dwóch dolnych pasków w każdym rogu gondoli UPPAbaby. Zwolnią się one ze swojej zablokowanej pozycji, umożliwiając zamknięcie gondoli poprzez równomierne dociskanie obiema rękami po obu stronach, aż stanie się płaska (około 12″x13″).

Następnie upewnij się, że wszystkie metalowe elementy zostały przymocowane do środka przed zamknięciem — obejmuje to również zatrzaśnięcie, jak złożyć materiałową klapkę wózka Uppa Cruz, która zakrywa sposób spakowania wszystkich dodatkowych elementów, punkty łączenia i składanie, jak włożyć dziecko z powrotem do samochodu siedzisko w zestawie pokrowiec na materac nad tym, jak długo powinien spać noworodek pokryty stelażem. Gdy wszystko jest bezpiecznie zamknięte.