Jak zablokować boki kojca?

Jak zablokować boki kojca? Kiedy masz malucha w kojcu, chcesz mieć pewność, że jest bezpieczne i nie może się wydostać. Jednym ze sposobów na to jest zablokowanie boków kojca. Dzięki temu nie wyjdą i nie odejdą.

Sposoby blokowania boków kojca

#1. Aby to zrobić, spójrz na mechanizm blokujący z boku kojca. Powinien być mały metalowy klips, który blokuje się na swoim miejscu, gdy jest zamknięty. Aby go odblokować, naciśnij czarny przycisk obok i pociągnij zacisk.

Jak zablokować boki kojca?

#2. Następnie zamknij bok kojca i ponownie go zablokuj, naciskając czarny przycisk i pociągając klips do góry. Upewnij się, że jest ona zablokowana, zanim zostawisz dziecko bez opieki.

Jeśli mechanizm blokujący jest uszkodzony lub nie działa, nadal możesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo za pomocą paska zabezpieczającego. Przymocuje się do boku kojca i przypnie wokół talii dziecka.

#3. Upewnij się, że pasek jest wystarczająco ciasny, aby nie mogli się z niego wydostać. Teraz, gdy wiesz, jak zablokować boki kojca, możesz mieć pewność, że Twój maluch jest bezpieczny podczas zabawy w nim. Pamiętaj, aby zawsze zachować ostrożność, zostawiając je bez opieki.

Jak sprawić, by moje dziecko polubiło kojec?

Możesz zachęcić dziecko do zabawy w kojcu, umieszczając w nim zabawki. Chcesz również mieć pewność, że zawsze jesteś w pobliżu i nie rozpraszasz się czymś innym, gdy Twoje dziecko bawi się w kojcu. Dzieje się tak, ponieważ jeśli upadną lub uderzą się w głowę, mogą bać się ponownego zamknięcia.

Świetnym sposobem na zainteresowanie dziecka zabawą jest umieszczenie lustra z jednej strony, aby tworzyło dla niego nieskończoną pętlę. To będzie jak obserwowanie siebie podskakując przez cały dzień! W ten sposób będą się dobrze bawić!!

Daj mu/jej dużo zachęty, gdy w końcu również wejdzie do kojca bez opieki! Następnie stopniowo zwiększaj, jak długo zostawiasz ją samą.

Jeśli wykonasz te kroki, Twoje dziecko będzie bawić się w kojcu jak zawodowiec!

Jak rozkładasz kojec?

Najpierw znajdź końcowe panele i rozłóż je od siebie.

Następnie zlokalizuj panele boczne i rozłóż je w przeciwnych kierunkach. Powinieneś teraz mieć przed sobą duży kwadrat lub prostokąt.

Teraz chwyć jeden róg kojca i podnieś go z ziemi. Następnie przenieś go w żądane miejsce i połóż. Upewnij się, że jest całkowicie rozłożony przed włożeniem dziecka do środka. I tak składasz i rozkładasz kojec!

Jak złożyć kojec Baby Trend?

Kiedy skończysz z kojcem, złóż go.

Najpierw wyjmij podpórkę pod materac i odłóż ją na bok. Następnie umieść górną szynę w pozycji pionowej na jednym końcu stelaża, tak aby między nimi była szczelina (to tam włożysz materac).

Złóż obie strony, aby spotkały się nad środkową poprzeczką na każdym końcu. Na koniec pociągnij w dół wszystkie części, aż zatrzasną się na miejscu, co powinno utworzyć złożoną jednostkę w kształcie litery L.

Po tym kroku możesz odwrócić się na bok w celu przechowywania lub transportu; w razie potrzeby użyj pasków na rzepy (w zestawie) lub zamków sznurkowych, aby zabezpieczyć niektóre elementy razem podczas transportu/przechowywania po złożeniu, jak pokazano tutaj. Po zakończeniu używania po prostu odwróć te kroki.

Jak złożyć plastikowy kojec?

Składając plastikowy kojec, należy rozebrać ramę i ułożyć wszystkie elementy. Po każdej stronie powinny znajdować się cztery pręty z dwoma zestawami prętów łączących je pośrodku. Połóż je płasko, tak aby nie wystawały pionowo, ale poziomo.

Złóż to, aby utworzyć kształt litery L, a następnie ponownie złóż pod kątem 90 stopni, aby zapewnić stabilność. Możesz układać lub przechowywać złożone kojce w pozycji pionowej, nie martwiąc się o dezorganizację!

Jak blokujesz boki paczki i grasz?

Aby zablokować boki paczki i grać, najpierw znajdź zaczepy blokujące z boku ramy. W sumie są cztery zakładki – po dwie z każdej strony.

Następnie przytrzymaj jedną zakładkę każdą ręką i dociśnij je do siebie, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Boki twojego plecaka i gry powinny być teraz bezpiecznie zamknięte.

Aby odblokować boki, po prostu powtórz te kroki w odwrotnej kolejności. Przytrzymaj jedną zakładkę każdą ręką i rozsuń je, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Boki twojej paczki i gry zostaną teraz odblokowane. Cieszyć się!

Jak złożyć paczkę i grać?

Pack and Plays to przenośne elementy wyposażenia dla niemowląt, które można złożyć lub zdjąć w ciągu kilku minut. Pack and play zawiera instrukcje, jak je skonfigurować, ale ten przewodnik pomoże ci lepiej zrozumieć ten proces.

Kroki w przygotowaniu Pack N’ Play:

Pierwszym krokiem jest umieszczenie zarówno górnej szyny, jak i dolnego panelu po jednej stronie otwartej ramy. Po połączeniu ich ze sobą, wyjmij wyściółkę materaca z wnętrza plecaka, który ma kieszenie wzdłuż wszystkich czterech ścian, w które wchodzą materace do napełniania, aby stworzyć twardą powierzchnię do spania dla Twojego dziecka (dzieci).

Następnie wkładasz każdy pręt do wyznaczonej kieszeni, aż zablokuje się bezpiecznie na swoim miejscu, upewniając się, że nie ma zbijania się tkaniny.

Po umieszczeniu nakładki na materac można ułożyć każdą stronę siatki na odpowiedniej górnej szynie i wsunąć ją pod spód. Na koniec weź paski zamykające i zawiąż je mocno wokół każdego narożnego słupka, upewniając się, że nie ma luzu. Masz teraz pełną paczkę i grę!